А бінарні опціони – краще?

Бинарные опционы

Отже, детально вивчивши явну перевагу негативних сторін, які становлять суттєві і непереборні перешкоди для класичної торгівлі на форексі, я кинувся на пошуки інших шляхів заробітку на цьому ринку. І дійсно був здивований, коли побачив велику різницю між класичною торгівлею форекс і торгів на бінарних опціонах. Бінарні опціони апріорі не мають всіх перерахованих у попередній статті причини збитків

, а значить варто їм приділити більше уваги. І може бути, страх перед збитками на торгах форекс піде назавжди.

Торгуючи бінарними опціонами, гравцеві необхідно вгадати напрямок руху графіка. А всі інші нюанси не мають значення, оскільки за правилами даних торгів гравець робить ставку лише у бік можливого переміщення, і його ризики обмежуються лише розміром його ставки.

Наприклад, аналізуючи графік, ви прогнозуєте підйом ціни, робите ставку на підвищення, купивши опціон на суму $1. І саме цією сумою і ризикуєте – не більше. Це не казино, в якому рулетка дає випадкове (або підставлене оператором) число, а досить прогнозований розрахунок з висновком про майбутні зміни ціни. Ці висновки найчастіше будуються на сукупності таких даних:
- Новини;
- Фундаментальний аналіз;
- Інтуїція;
- Технічний аналіз.

Спираючись на зіставлені факти, здійснюємо угоду і чекаємо її завершення. При цьому не думаючи про кількість пунктів після зміни ціни – це не важливо, тому що навіть зміни в один пункт дають результат. Що стосується виграшу – він безпосередньо залежить від умов обраного вами брокера. В основному це від 70% до 85% від вашої ставки. Тобто, якщо ваш брокер платить 80% від ставки, то поставивши $1, у разі позитивного завершення опціону ви отримуєте $0,8.

Бінарний опціон є невід’ємною частиною форекса і несе такі самі ризики і відсутність гарантій, як і класична торгівля. Але специфіка даних торгів має суттєві відмінності, які при доскональному вивченні можуть відкрити ряд можливостей перед молодим трейдером. Давайте докладніше підійдемо до бінарних опціонів, щоб детально обговорити всі «за» і «проти».

1. Торгуючи бінарами, гравець не бачить на своєму рахунку постійно змінюваного розміру прибутку або збитку, і такий підхід до торгів не провокує його на наступні поспішні дії:
- Закриття незавершеної збиткової угоди;
- Відкриття нової угоди на підставі позитивних результатів попереднього ордера.
Основною «вбивцею» депозитів давно і офіційно прийнято вважати паніку, яка провокує на необдумані, а часом і відчайдушні вчинки. Я б визначив цю перевагу, як досить серйозний аргумент переходу з класичних торгів на бінарну варіацію форексу.

2. Розмір ставки визначає сам гравець, а не ступінь відхилення від стартової точки. Тому зробивши ставку, ви точно знаєте яку саме суму маєте шанс програти, і заздалегідь змирившись з цим, будуєте подальші плани. На відміну від класичного форекса, трейдер не ризикує всією сумою депозиту, і яким би не був значний прорив у протилежний бік, сума програшу не змінюється, а це мало не найголовніше для початкорого гравця. Адже один раз помилитися може кожен. Але в форексі це може означати обнулення рахунку і кінець торгів, так і не навчившись торгувати. А у випадку з бінарними опціонами – це одна нічого не значуща невдала операція, яких вам все одно не уникнути.

3. Кожна ставка на форексі віднімає у трейдера до 20 дорогоцінних пунктів, які згодом можуть зіграти вирішальну роль при закритті ордера. А в бінарному варіанті немає такого безчинства. Навіть один пункт на вашу користь вже дає вам підстави насолодитися повноцінною перемогою, і отримати заслужений виграш.

Продовження…

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

3 комментариев к записи “А бінарні опціони – краще?”

  1. Коректор пишет:

    В тому і річ, що визначити цей напрямок графіка так само складно, як в форексі, наприклад. Потрібно все одно володіти певними знаннями ринку валют. Звичайно, везіння грає свою роль, але це вже тоді не є стабільний заробіток.

  2. оксана пишет:

    Так, не сперечаюся цікавий новий підхід до звичних речей. У такому вигляді форекса багато переваг. Безсумнівно непогано спробувати, тим більше якщо є досвід у звичайних продажах

  3. Віталій пишет:

    При правильному підході бінарні опціони можуть вам принести доволі непоганий прибуток, але для цього потрібно все ж хоча б трохи знати та розуміти принцип торгів та мати чутливу інтуїцію.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Форекс
Гра - проценти
Форекс. Чому новачок програє

Захоплюючись форексом, я став поглинати все більше інформації про цей...

Кредит WebMoney
Як дати в борг або отримати кредит WebMoney

Конкуренція на ринку надання кредитних послуг не дрімає, і змушує...

Закрыть