Авансові платежі з ПДФО

DFS1

Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку за минулий рік, та сплачуються по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).
При зменшенні суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше, ніж на 20 відсотків у порівнянні з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал, платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу. Для такого зменшення суми авансового платежу до контролюючого органу подається заява у довільній формі, що містить розрахунок зменшення суми авансового платежу та коротке пояснення обставин, що призвели до зменшення суми отриманого доходу.
Такий порядок регламентовано підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 ПКУ.
Підприємці на загальній системі оподаткування подають до контролюючого органу податкову декларацію за результатами календарного року у строки, встановлені Податковим кодексом для річного звітного податкового періоду, в якій зазначаються ці авансові платежі.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Підприємцю
DFS1
Зменшили податковий тиск?

З 1 вересня 2015 року набрали чинності зміни до Податкового...

EP
Правильно оформлюємо книги обліку доходів та витрат

Наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 579 затверджені Порядок...

Закрыть