Автокредит, чи краще – споживчий?

Автокредит

Бажаючи реалізувати мрію придбати автомобіль, ви в першу чергу починаєте підраховувати свої заощадження. Якщо їх досить, ваша мрія можна вважати, здійснилася. Якщо ж гроші є, але не в повному обсязі, або на даний момент грошей немає, а автомобіль дуже потрібний, ви замислюєтеся про покупку авто в кредит.

На сьогоднішній день автокредитування користується великим попитом. А якщо є попит, значить, є і пропозиція. Практично будь-який банк готовий вам запропонувати кілька кредитних програм, спрямованих на покупку автомобіля в кредит.

Незважаючи на різну процентну ставку, що афішуються різними банками або термін кредитування, вимоги до автомобілів в кредит в основному стандартні. У кредит придбати можна тільки новий автомобіль, при цьому залежно від виробника термін кредитування й розмір початкового внеску буде різним.

Якщо ви хочете купити в кредит старий автомобіль, то з цим уже виникнуть певні проблеми. По-перше, зовсім небагато банків готові надати кредит на покупку вживаного автомобіля. А по-друге, навіть якщо навіть банк на це готовий, то існують певні вимоги до автомобіля, яким він повинен відповідати (щодо віку автомобіля і його країни-виробника).

Придбати вживане авто в кредит проблематично, тому що дуже мало автомобілів потрапляють в число тих, на які банк готовий вам видати кредит. Та й сума кредиту в даному випадку буде максимум 50% від вартості автомобіля.

Можна розглянути, як варіант, придбання не нового автомобіля за рахунок кредитних коштів, шляхом оформлення кредиту споживчого і з його допомогою розрахуватися за автомобіль.

Залежно від необхідної вам суми, ви можете отримати кредит споживчий або беззаставний, якщо запитувана вами сума досить невелика, або під заставу ліквідного майна, якщо запитувана сума значна.

Переваги та недоліки автокредиту:
плюси:
- Ви стаєте власником нового автомобіля;
- Невисока процентна ставка ;
мінуси:
- Необхідність щорічного страхування автомобіля;
- Автомобіль, що купується, на весь термін кредитування стає об’єктом застави;
- Немає можливості придбати старий автомобіль;
- Необхідно мати певну суму готівки для внесення початкового внеску.

Купівля автомобіля за рахунок кредиту споживчого має ряд переваг:
- При купівлі недорогого автомобіля, вам достатньо оформити беззаставний споживчий кредит. При цьому вам немає необхідності витрачати гроші на щорічну страховку автомобіля;
- При купівлі дорогого автомобіля, оформивши заставний кредит, ви отримуєте позику на більш довгий термін, ніж за автокредитом, тим самим отримуєте менший платіж по кредиту;
- Немає необхідності в початковому внеску.

Але звичайно, необхідно враховувати головний мінус такої покупки – висока процентна ставка.

Можна прийти до висновку, що більш дешевий варіант придбання дорогого автомобіля в кредит – це оформити автокредит на новий автомобіль. Звичайно, вам доведеться заплатити початковий внесок і щорічну страховку, зате процентна ставка за таким кредитом в кілька разів нижче звичайного кредиту без застави.

Як варіант, можна оформити заставний споживчий кредит, на вигідних умовах, але в даному випадку, при несвоєчасній виплаті по кредиту ви ризикуєте втратити заставне майно.

Якщо ж вас цікавить покупка недорогого автомобіля, і ви знаєте що зможете повернути позикову суму за короткий період, тоді звичайний беззаставний кредит буде якраз саме для вас.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

6 комментариев к записи “Автокредит, чи краще – споживчий?”

 1. Денис пишет:

  Купити не новий автомобіль – це цілком реально, майже у кожного банку є такі програми. У середньому – це вік автомобіля (наприклад не більше 3 років), більш високий початковий внесок та інше. Проте все ж автокредит виходить дешевше, ніж споживчий і вигідніше, так як купується машина йде як би в заставу до банку. Але якщо ви хочете купити певну машину, тим більше б/у, то краще все ж користуватися звичайним кредитом.

 2. Саша пишет:

  У мене наші українські банки взагалі не викликають довіри, а купити у банку стару машину взагалі не зважився б – занадто багато ризиків, причому не виправданих, на мій погляд!

 3. Арарат пишет:

  Намагаюся в кредити не влазити взагалі. Але була справа, недавно сильно притиснуло з фінансами, довелося взяти. Через місяць віддав, і задоволений, що розрахувався з банком! Хто знає що буде завтра, не кажучи вже про те, щоб брати кредит на кілька років!

 4. Віктор пишет:

  Все-таки чимало банків пропонують різні варіанти купити в кредит старий автомобіль, в т.ч. і трейд-ін програми. Наприклад, у Приватбанку для цього є окремий спеціальний сайт.

 5. Влад пишет:

  Дуже хочу купити хороший автомобіль. Але з кредитами зв’язуватися на хочеться. Відсотки начебто не великі. Але коли купуєш пристойно дорогу машину, виходить дуже кругленька сума переплати. Я вже краще почекаю рік інший, але куплю за нал.

 6. Максим пишет:

  Та всі банки пропонують на хороших умовах. Правда, тільки для кого вони хороші, так ніхто і не знає. А потім починають – то у них процентна ставка змінилася, то головному банкіру на новий порш НЕ вистачає.Я брав ланос новий в кредит, так він мені вийшов майже як нова шкода. От і бери після такого кредити. До речі кредит брав у приватбанку.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Интернет банкинг
Платежі та перекази з дому

Сучасне життя наскільки швидке і стрімке, що часом зовсім немає...

Реструктуризация
Детально про отримання реструктуризації

На сайті були розміщені кілька матеріалів про реструктуризацію , але...

Закрыть