Автокредит

Автокредит Ще матеріали по темі:
Вибір автосалону
Обмани від автосалону. Ч.1 Ч.2
Пошук і вибір кредитної пропозиції
Як вибрати страховку
Як продати авто, взяте в кредит

Кредит на б/к автотранспорт
Як заощадити на страховці
Документи для автокредиту
Автокредит, чи краще – споживчий?
Міфи про автокредитування
Рятуємо лізингове авто

Різниця між професіоналом і дилетантом полягає в тому, що професіонал, будучи знайомим з неодноразово пройденим процесом, передбачає майбутні труднощі. А значить з легкістю обходить складні ділянки розпочатого процесу, на які новачок (вивчаючи всі складності) витрачає багато часу, грошей, сил та енергії , внаслідок чого створюється враження нескінченного «жаху» від подій, що відбуваються.

Так, бажаючи придбати авто в кредит, людина без практичного досвіду, але «заряджена» бажанням, обов’язково доведе справу до кінця. Але іноді – з дуже великою різницею від досвідченого і знаючого свою справу фахівця. Адже не проаналізувавши уважно і детально ринок кредитування, ми ризикуємо натрапити на вельми невигідні кредитні умови, навіть будучи впевненими в чесності добродушного кредитора. Суть в тому, що мені достеменно відомо, наскільки різні кредитні договори пропонують банки – конкуренти.

Для простоти розуміння змоделюємо ситуацію: дві різні людини, бажаючи купити авто, приходять в один і той же автосалон, купують два абсолютно однакових автомобіля з однаковими цінами. При цьому ні один, ні інший не робить початковий внесок. Різниця лише в тому, що оформляли вони кредити в різних банках (хоча і на однаковий термін). З упевненістю стверджую, що по закінченню строку договору, порівнюючи їх витрати на кредит, результати будуть настільки різні за сумами, що здивуванню не буде меж. Мова не йде про те, що когось обдурили. Ні. Просто кожна фінансова заклад має свої вимоги і свої погляди на доходи.

Але покупка автотранспорту в кредит не обмежується тільки витратами на автосалон і банк. Основна частина покупців і не підозрюють, чим закінчиться ідея придбати власний автомобіль. Навіть ті, хто усвідомлює всю складність довгострокового кредитування автотранспорту, все одно не відкидають ідею обзавестися власним авто. Сьогоднішнє інтенсивне життя змушує нас постійно переміщатися на великі відстані.

Складно уявити собі сучасну людину, тим більше ділову людину – пунктуальну і мобільну, без власного автомобіля. На це і розраховують виробники, продавці та банкіри. Останні чітко розуміють, що продавець і покупець не зможуть здійснити свої потреби без допомоги фінансової установи. Саме цим і обгрунтована «нахабна» процентна ставка – за бажання і необхідність мати власний засіб пересування.

Наступна причина, стимулююча до покупки автотранспорту – це сьогоднішнє економічне затишшя, яке вселяє в нас впевненість у самодостатності на майбутній період часу. Дійсно, сьогоднішній виток розвитку економіки сприяє позитивним рішенням на користь великих покупок, сподіваючись на стабільність майбутніх доходів, і відповідно – погашень. Враховуючи вищевикладене, сучасна людина практично не має вибору, і рано чи пізно життя примушує її купувати автомобіль.

Але необхідно також торкнутися теми наслідків покупки автотранспорту в кредит. На практиці позичальник, купуючи машину, орієнтується на цифру повернення в районі вартості авто.
Але це далеко не так:
- Нараховані відсотки, комісія, плата за супровід значно збільшують щомісячний платіж;
- Страхування автотранспорту в Україні не можна назвати дешевим. Багато людей намагаються швидше закрити кредит тільки тому, що їм прикро віддавати такі суми за страховку;
- Оплата повсякденних витрат, пов’язаних з авто, не розглядається покупцем до оформлення кредиту, тому що немає однозначної суми по витратах на бензин, заміну гуми, парковку, неминучі штрафи ДАІ, техобслуговування і дрібні ремонтні роботи.

Сукупність перерахованих і неминучих витрат тягне за собою сукупність проблем, про які моє завдання – Вас попередити. А вже Ви, як споживач, самостійно робите свій вибір і несете за нього відповідальність.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Приватний кредит
Приватний кредит. Ч.2

Приватна особа надає свої вільні грошові ресурси будь-якому громадянинові України,...

Приватний кредит
Приватний кредит. Ч.1

Аналізуючи сьогоднішній стан кредитування в Україні, в наше поле зору...

Закрыть