Лізинг

ЛізингЩе матеріали по темі:
Що необхідно знати
Вибір автосалону
Пошук і вибір кредитної пропозиції
Як продати авто, взяте в кредит

Кредит на б/к автотранспорт
Як заощадити на страховці

Автокредитування має серйозного конкурента, який поки-що на українському ринку банківських пропозицій не отримав популярність. Український лізинг сьогодні завмер в очікуванні взаєморозуміння між нашим бізнесом і банками.

Дана послуга могла-б стати хорошим «трампліном» для сільськогосподарських підприємств, які мали б можливість на стадії становлення отримати в лізинг трактори, комбайни, машини та іншу техніку. Спочатку – в тимчасове користування, а по закінченню терміну лізингу, викупити за залишковою вартістю, враховуючи велику амортизацію.
Лізингом називають банківський продукт, який дозволяє придбати або орендувати з правом викупу майно, що належало суб’єктам господарської діяльності, будь воно рухомим або рухомим. Яскравою відзнакою лізингу від кредиту є вимога українського законодавства, яка змушує сплачувати щомісячний платіж по лізингу тільки з власних доходів підприємства. А як вже відомо з практики, наші підприємці свої доходи не показують в повному обсязі. Ось і знову замкнене коло взаємного відштовхування двох структур. Складність лізингових пропозицій складається з ретельного розгляду фінансової звітності даного бізнесу за великий період часу.

Самою зручною формою лізингу прийнято вважати фінансовий лізинг. У цьому випадку на вибір підприємця лізингодавець викуповує у продавця предмет лізингу і передає його в тимчасове користування підприємцеві, який в даному випадку виступає в ролі лізингоодержувача. Найважливішим пунктом у лізинговому договорі вважається графа з чітким визначенням про перехід лізингового майна на баланс однієї з сторін:
1. У разі, коли в договорі є пункт «користування», то застава залишається у лізингодавця.
2. У разі, коли в договорі є пункт «володіння», то по закінченню обумовленого терміну, застава переходить на баланс лізингоодержувача.

Одночасно з цим існує, але не так широко застосовується «оперативний» лізинг. У даному випадку лізингодавець здійснює покупку майна, яке на його думку буде користуватися попитом у лізингоотримувачів, і самостійно здійснює пошук потенційного позичальника.

Зворотний лізинг (практично відсутній на лізинговому ринку України) – це складна варіація, ініціатором якої є лізингоодержувач. Продавши власне майно кредитору, лізингоодержувач укладає договір оренди і експлуатує колишнє своє майно без права викупу. Необхідність у таких радикальних діях пояснюється фінансовими труднощами підприємця, і іноді – чи не єдиним способом виходу зі складного становища.

Лізинг вважається високоризикової операцією і на це є об’єктивні причини: оренда транспорту завжди зв’язана з ймовірністю ДТП; орендуючи транспорт, лізингоодержувач інтенсивно його використовує, а значить повинні бути амортизаційні відрахування. Тому, оформляючи договір, обидві сторони ретельно обумовлюють і прописують у договорі поділ ризиків, щоб уникнути непорозумінь і конфліктів.

2 комментариев к записи “Лізинг”

  1. Адвокат пишет:

    На даний час в Україні поширені лізингові компанії, які займаються шахрайством. В своїй практиці мені неодноразово доводилось працювати з клієнтами, які постраждали від таких компаній, як «Автофінанс», «Еталон», «Ваш Авто», «Євролізинг», «Атлант Траст Трейд» та ін. В 95 % практика по поверненню коштів клієнтам є позитивною. Хто став жертвою таких лізингових шахраїв, звертайтесь за кваліфікованою юридичною допомогою ( + 380960272204). Консультація та аналіз документів безкоштовно.

  2. Світлана пишет:

    Я сама нещодавно стала жертвою однієї з таких компаній. Гроші вийшло повернути тільки через суд. Допоміг один дуже кваліфікований адвокат, якого порадили знайомі. Як виявилося, не я одна зіткнулася з такими аферистами, і зараз дуже часто так дурять, але слава богу гроші вдалося повернути. Кому потрібна допомога,можу дати контакти адвоката, який мені допоміг

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Пошук і вибір кредитної пропозиції

Ще матеріали по темі: Що необхідно знати Вибір автосалону Обмани...

Вибір автосалону

Ще матеріали по темі: Що необхідно знати Пошук і вибір...

Закрыть