Обмани від автосалону. Ч.2

АвтокредитЩе матеріали по темі:
Автокредит. Що необхідно знати
Вибір автосалону
Обмани від автосалону. Ч.1
Пошук і вибір кредитної пропозиції
Як вибрати страховку
Як продати авто, взяте в кредит

Кредит на б/к автотранспорт
Як заощадити на страховці
Документи для автокредиту
Автокредит, чи краще – споживчий?

Продовжуємо тему шахрайства і обману в автосалонах. Розглянемо найпоширеніші схеми. А також порекомендуємо, як уникнути подібних ситуацій та убезпечити себе надалі. Звичайно ж, вберегтися від шахрайства на всі 100% буде дуже складно, проте – хто обізнаний, той озброєний:)))

Продаж «нових» автомобілів.
Цей вид шахрайства зустрічається навіть у великих і престижних автосалонах. Якщо ви думаєте, що в розрекламованому автосалоні немає ризику стати жертвою обману, в такому випадку ви глибоко помиляєтеся. Ця процедура відбувається таким чином. Автосалон купує вживані автомобілі  яким 1-2 роки, і відправляє в спеціальний сервіс. Там виконуються ремонтні роботи автомобіля, “скручується” пробіг і т.д. Після цього проводяться певні маніпуляції з документацією, і автомобілі відправляють для продажу в автосалон як нові. Подібна махінація дозволяє автодилеру отримати величезний прибуток, рівну половині вартості нового автомобіля.
Для того щоб уникнути цього обману, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій. Не купуйте автомобіль в салонах, які:
- Пропонують безкоштовне сервісне обслуговування на достатньо довгий термін;
- Надають великі знижки на ТО;
- Після покупки автомобіля в обов’язковому порядку вимагають обслуговувати машину тільки в їх сервісі.

Заміна обладнання.
Наївна довірливість може стати основною причиною для обману покупця. Якщо висловлюватися конкретніше, клієнти часто погано вивчають договір, а в окремих випадках не вивчають його зовсім, сподіваючись на те, що потрапили в пристойний автосалон. Подальша схема шахрайства наступна: клієнт приходить в салон і вибирає автомобіль. Коли його все влаштовує, він вибирає комплектацію і підписує документи. Але коли клієнт приходить за своїм автомобілем з’ясовується, що комплектація замінена на іншу, дешевшу. Природним чином, покупець починає пред’являти претензії автодилеру, але приймати їх він відмовляється, так як у підписаному договорі немає інформації щодо комплектації автомобіля. У результаті клієнт постраждав, а дилер отримав додатковий дохід.
Для виключення подібних ситуацій необхідно уважно ознайомитися з договором купівлі-продажу. Пам’ятайте – у договорі або в його додатку в обов’язковому порядку повинна бути присутня інформація про те, що реалізується разом з автомобілем. Звертайте увагу – договір повинен бути скріплений печаткою автосалону.

Штрафні санкції.
Наступна схема – відвертий обман. Ціна на автомобіль встановлюється досить низька, і покупець віддає досить великий завдаток. Наступного дня озвучується реальна вартість автомобіля, і вона виявляється значно вищою. Природно клієнт від угоди відмовляється, але менеджери вказують йому на пункт в підписаному договорі, який свідчить: у разі розірвання угоди, покупець зобов’язаний сплатити штрафні санкції у розмірі 7% від вартості самого автомобіля. У кращому випадку клієнтові пропонують придбати інший автомобіль, і дешевше. Але, звичайно ж, такий варіант покупця не влаштовує, так як передоплата проведена конкретно за той автомобіль і за конкретну невисоку вартість.
У таких випадках дивує саме те, що керівництво автосалонів завжди в курсі подібних ситуацій. Мало того, вони наймають досвідчених юристів для захисту, і з незворушним виглядом приймають скарги клієнтів. Таким чином, рекомендація буде тільки одна: необхідно бути вкрай пильним, не розслаблятися і не вірити щедрим подарункам. Вивчайте всі документи уважно, а найкраще – проконсультуйтеся у фахівця, як убезпечити себе від потенційної загрози.
І пам’ятайте наші рекомендації:)

1 комментарий к записи “Обмани від автосалону. Ч.2”

  1. Настя пишет:

    Дійсно, потрібно завжди бути пильним, а не сліпо вестися на акції. Найчастіше, це може обійтися дорожче, ніж звичайна купівля та навіть спричинити плачевні наслідки. Тому завжди потрібно перевіряти інформацію і зважувати всі за і проти.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Брокбізнесбанк – банкрут?

Зовсім недавно з'явилася інформація, що стосується проблем однієї з найбільших...

Етапи оформлення іпотеки

Ще матеріали по темі: Як придбати дах над головою Брокер,...

Закрыть