Обмани від автосалону і як їх уникнути

АвтокредитЩе матеріали по темі:
Автокредит. Що необхідно знати
Вибір автосалону
Обмани від автосалону. Ч.2
Пошук і вибір кредитної пропозиції
Як вибрати страховку
Як продати авто, взяте в кредит

Кредит на б/к автотранспорт
Як заощадити на страховці
Документи для автокредиту
Автокредит, чи краще – споживчий?
Міфи про автокредитування
Рятуємо лізингове авто

Сучасні автосалони відмінно вміють створювати враження надійного і серйозного продавця. Вас запевняють в тому, що придбання автомобіля не тягне за собою ніякого ризику, комфортне і виключає наявність будь-яких підводних каменів. Клієнти, які є досить неуважними і не розбираються в усіх тонкощах комплектації, в процесі оформлення угод і кредиту, можуть стати жертвами менеджерів з продажу. Посилення ситуації провокують недоліки в нашому законодавстві, а також безвідповідальність і потурання правоохоронних органів. Фахівці центру захисту прав споживачів стверджують, що основна маса випадків, що стосуються обману і шахрайства, зафіксована саме під час продажів автомобілів. Таким чином, у цій статті спеціально зібрані найпоширеніші схеми обману, розуміючи специфіку яких, ви зможете убезпечити себе від можливого обману.

Заманювання потенційного покупця.
Найнадійніший прийом – це акція з безвідсотковим кредитом. Цю рекламну кампанію дозволяють собі тільки офіційні дилери, які обгрунтовують це компенсацією виробника і спеціальною банківською програмою фінансування. Отже, як працює ця схема. Дилер заявляє вам про оформлення безвідсоткового кредиту, але насправді цей же кредит оформляється з відсотками (за банківською ставкою), а переплату і відсотки компенсують спеціальною знижкою на авто. У свою чергу, знижки на суму процентів відшкодовуються дилеру виробником.

Наступний прийом, реклама якого далеко не відповідає реальності. Наприклад, вам в подарунок пропонується зимова гума або сигналізація. Офіційні дилери просто зобов’язані дотримуватися акцій, які проводяться заводами – виробниками автомобілів, точніше, їх відділами маркетингу. Найчастіше все досить прозоро: подарунки відшкодовуються повністю, таким чином, дилер нічого не втрачає. Але недобросовісний дилер не може дозволити такий дорогий подарунок, саме тому сума на ціннику буде більше точно на суму вашого подарунку.

Для того щоб убезпечити себе від подібних ситуацій, необхідно слідувати наступним порадам. Перш ніж придбати автомобіль, для початку вивчіть ціни, наприклад, в інтернеті. Визначте, наскільки вартість відрізняється від розцінок, які пропонуються в автосалоні. Зверніть увагу, чи входить в заводську комплектацію сигналізація, яка пропонується в якості подарунку. Уважно ознайомтеся з договором, особливо при оформленні кредиту. З’ясуйте, яка остаточна вартість автомобіля вказана в договорі.

Внутрішній курс на іноземну валюту.
На даний момент законодавство забороняє встановлювати вартість на автотранспорт в іноземній валюті. Проте, не дивлячись на це, багато автосалонів все ще практикують це. Все є досить просто – курс на іноземну валюту в автосалонах не відповідає реальному курсу, а навіть значно вище від нього. А неуважний клієнт навряд чи здатний помітити і розібратися з «внутрішнім курсом» автосалону.
Таким чином, уважно вивчіть договір купівлі – продажу і уточніть вартість автотранспорту в державній валюті. У разі якщо вас все-таки обдурили, зверніться до суду для вирішення даної проблеми. Відповідно до закону, продавець зобов’язаний надавати достовірну і правдиву інформацію щодо товару, який купується клієнтом. У результаті, ви маєте право вимагати відшкодувати понесені збитки в повній мірі, включаючи моральну компенсацію.
У наступній статті ми продовжимо розглядати дану тему, обговоримо чергові способи обману, а також можливість їх розпізнати та уникнути.
Продовження статті…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Як вибрати страховку для автокредиту

Ще матеріали по темі: Що необхідно знати про автокредит Вибір...

Потребительский кредит
Як отримати споживчий кредит

У зв'язку з дуже великим попитом на споживчі кредити, банками...

Закрыть