Пошук і вибір кредитної пропозиції

АвтокредитЩе матеріали по темі:
Що необхідно знати
Вибір автосалону
Обмани від автосалону. Ч.1 Ч.2
Як вибрати страховку
Як продати авто, взяте в кредит

Кредит на б/к автотранспорт
Як заощадити на страховці
Документи для автокредиту
Автокредит, чи краще – споживчий?
Міфи про автокредитування
Рятуємо лізингове авто

Головна порада – пошукайте кілька варіантів. Буде раціональніше, а швидше за все – і вигідніше, одночасно подати кілька заявок в різні банки на один і той-же автотранспорт з метою вибору найкращого варіанту.

Крім цього, немає гарантії позитивного рішення про видачу кредиту. І ми, розраховуючи тільки на один банк, ризикуємо втратити дорогоцінний час. І ще – в процесі розгляду банк може проявити зайву настороженість, вимотуючи клієнта все новими і новими вимогами. У цьому випадку, зіткнувшись зі стіною недовіри, ми зможемо кинути один з варіантів і переключитися на більш перспективний.

При розгляді заявки на покупку автотранспорту в кредит, банк обов’язково зажадає підтвердження фінансової спроможності – у вигляді довідки про доходи. Знаючи про широку практиці отримання доходів у «конверті», багато хто із цілком заможних людей потрапляють у вкрай незручне становище, коли вони при всіх своїх досить високі доходи не мають можливості підтвердити свою фінансову стабільність.

Пам’ятаючи про те, що кредитування автотранспорту є довгостроковим банківським продуктом, ми розуміємо, що розплачуватися по ньому будемо досить довго. У разі невдалого вибору кредитної пропозиції, клієнт роками буде тягнути помилки «поспіху» під час оформлення. З думкою допомогти вам уникнути підводних каменів у тексті кредитного договору, настійно рекомендую – перш ніж почати процес оформлення кредиту, вимагайте у кредитного менеджера шаблон договору на купівлю автотранспорту. Банкір не має права вам відмовити. Пам’ятайте про це, і наполегливо вимагайте виконання своїх прав, тим більше що для Вас це вкрай важливо. Отримавши шаблон на руки, спокійно, в домашній обстановці вивчіть його, не нехтуючи детальним розглядом навіть на перший погляд незначущих пунктів. А ще краще звернутися за допомогою незалежного від банку фахівця.

Вибираючи кредитний продукт важливо розуміти, з чим доведеться зіткнутися:
1. Запропонувавши Вам експрес-кредитування, банк в найкоротші терміни розгляне вашу заявку, і враховуючи високі ризики, запропонує злегка завищену процентну ставку, яка потягне за собою додаткові витрати. Варіант з експрес – кредитуванням в більшості випадків вимагає початкового внеску, і розглядається протягом одного – трьох днів.
2. Кредитування без першого внеску – злегка насторожує менеджерів банку. Клієнтові вигідніше оформляти кредит на меншу суму, тому відповідальний позичальник, ретельно продумуючи настільки дорогу покупку, завжди намагається трохи відкласти хоча-б невелику суму. По-перше, так вигідніше. По-друге, маючи намір оформити кредит, варто заздалегідь спробувати жити на залишок коштів за мінусом погашення кредиту. Більш того, не оплачуючи початковий внесок, клієнт отримає процентну ставку на кілька відсотків більше.
3. Кредит з початковим внеском говорить про розумність позичальника, який своїми діями викликає повагу банкіра, за що отримує найнижчий відсоток, а також доводить свою спроможність і витримку.

Розглядаючи заявки клієнтів, банк у першу чергу звертає увагу на кредитну історію. У разі навіть невеликих порушень умов кредитування в минулому, кредитор скоріше за все не стане ризикувати великою сумою грошей і ввічливо відмовить клієнту.

Далі слідує страхування. Адже якщо транспортний засіб втратить свою цінність в ДТП, то банк залишиться без забезпечення по кредиту. Одночасно з цим, клієнт перестане платити, і банк потерпить прямий збиток. Щоб уникнути цього сценарію, обов’язковим пунктом кредитування автотранспорту, є страхування КАСКО. І останнім пунктом у довгому шляху автокредитування, можна назвати нотаріальне занесення даного автотранспорту до реєстру заставного рухомого майна, яке обмежує позичальника в праві продати або подарувати даний автотранспорт.

Аналізуючи сьогоднішній ринок автокредитування, неможливо вирахувати середню вартість даного кредиту. Пов’язано це зі складністю кредитних програм і різноманітністю варіантів.
Наприклад: процентна ставка по кредиту на покупку автотранспорту, знаходиться в діапазоні від 6% до 26% річних. Але це не означає, що кредит під 6% значно дешевше обійдеться клієнтові, ніж оформлення на 26% річних. Необхідно брати в розрахунок такі витрати: процентна ставка, комісія при видачі, щомісячна комісія, плата за обслуговування, термін кредитування, з початковим внеском або без нього, страховка і нотаріальні послуги. Тому в загальній сумі ще не відомо, який кредит дешевше. Навіть якщо провести дуже скрупульозний аналіз, все одно не буде гарантії правильного вибору, так як продукти часто змінюються і дуже сильно.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Вибір автосалону

Ще матеріали по темі: Що необхідно знати Пошук і вибір...

Автокредит

Ще матеріали по темі: Вибір автосалону Обмани від автосалону. Ч.1...

Закрыть