Вибір автосалону

АвтокредитЩе матеріали по темі:
Що необхідно знати
Пошук і вибір кредитної пропозиції
Обмани від автосалону. Ч.1 Ч.2
Як вибрати страховку
Як продати авто, взяте в кредит

Кредит на б/к автотранспорт
Як заощадити на страховці
Документи для автокредиту
Автокредит, чи краще – споживчий?
Міфи про автокредитування
Рятуємо лізингове авто

“Дозрівши” для покупки авто, ми направляємось в автосалон.
Якщо-б я вибирав автосалон, то віддав-би перевагу автосалону з сервісний базою технічного обслуговування. Тому-що в моєму розумінні, новий автотранспорт обов’язково повинен пройти передпродажне технічне обслуговування. Інакше для власного спокою мені доведеться відвідати СТО, і за власні кошти провести технічний огляд автомобіля.

Такий вже я передбачливий. А може бути тому, що від цього залежить моє життя і життя моєї сім’ї, а це – понад усе. При виборі автосалону добре-б дізнатися його популярність. І в даному випадку я б не спирався на Інтернет. Довіряти варто тільки тим людям, в репутації яких не сумніваєшся сам особисто.

Пам’ятаючи про те, що будь-яке нове авто вимагає установки додаткового обладнання: сигналізації, музичного оснащення, протиугінних блокіраторів та інших доповнень, то в разі відсутності СТО на території автосалону, клієнт змушений йти на додаткові витрати, які можуть бути вельми значними. А автосалон, надавши даний сервіс, має можливість включити його вартість до загальну суму кредиту.

Перебираючи варіантами і балансуючи між ціною, якістю і красою, робимо свій вибір. Згоден з тим, що багато хто має можливість купити машину без кредиту, але за статистикою кожен другий автомобіль в Україні придбаний на позичкові кошти, що говорить про істотний вклад банкірів у розвиток бізнесу з продажу автотранспорту. Задовольнивши свої уподобання в автосалоні, уточнюємо останні тонкощі і нюанси для подальшого оформлення кредиту. Після чого перемикаємось на пошуки задовільної кредитної пропозиції.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Автокредит

Ще матеріали по темі: Вибір автосалону Обмани від автосалону. Ч.1...

Приватний кредит
Приватний кредит. Ч.2

Приватна особа надає свої вільні грошові ресурси будь-якому громадянинові України,...

Закрыть