Як вибрати страховку для автокредиту

Автокредит Ще матеріали по темі:
Що необхідно знати про автокредит
Вибір автосалону
Обмани від автосалону. Ч.1 Ч.2
Пошук і вибір кредиту
Як заощадити на страховці
Як продати авто в кредиті
Кредит на б/к автотранспорт
Документи для автокредиту
Автокредит, чи краще – споживчий?
Міфи про автокредитування
Рятуємо лізингове авто

Можливість придбати автомобіль за готівку є, звичайно, не у кожного – в силу фінансових обмежень. Тому автокредити користуються досить великим попитом. В даний час банківські установи видають автокредити виключно під заставу покупки. І бажаючи підстрахуватися від всіляких пошкоджень своєї застави, в обов’язковому порядку вимагають оформляти страховий поліс.

Ринок автострахування пропонує величезний вибір пропозицій, і часом зробити правильний досить складно. Постараємось Вам у цьому допомогти, надавши декілька важливих порад.

У більшості випадків банки пропонують страхові компанії, які входять до числа їх партнерів. Проте, Ви маєте право оформити страховий поліс в будь-якій страховій організації, виходячи з особистих міркувань і привабливіших умов.

При виборі страховки найперше, на що слід звернути увагу – це, природно, її ціна. І дуже важливий нюанс – водій, який має великий стаж водіння, повинен звернути увагу, чи використовує страхова організація спрощену систему розрахунку вартості поліса для автомобіля, який купується в кредит, чи не використовує. Адже дана система не враховує водійський стаж і вік клієнта, тому обійдеться дорожче. А найчастіше організації обходяться саме спрощеною процедурою розрахунку. Але все-таки є можливість знайти такі, які враховують дані показники, і таким чином знизити тариф.

При вивченні пропозицій страхових організацій, в обов’язковому порядку необхідно звернути увагу на умови щодо страхових виплат. У тому числі, яким способом відбувається покриття збитку при ДТП – частково або повністю, в які терміни відбуваються страхові виплати для відшкодування збитків, а також – чи впливає на суму відшкодування знос технічного засобу.

Ще одна важлива умова – в який момент наступають зобов’язання для страхової компанії – з моменту видачі страхового поліса або після надходження коштів на рахунок.

Звернути увагу необхідно і на те, що може бути збільшення суми страховки, якщо страховик в обов’язковому порядку вимагає встановити протиугінну систему тільки одного певного типу.

Страхове відшкодування може виконуватися безліччю варіантів, а саме:
- Готівковими коштами відповідно до калькуляції проведеної експертизи;
- Напрям страхової організації для ремонту в автосервісі;
- Виконання ремонтних робіт у офіційного дилера;
- Самостійний вибір автосервісу для проведення ремонту;
При виборі відповідного варіанту відшкодування кожен клієнт повинен виходити тільки з власної вигоди.

Всі опції, які будуть включатися в страховий поліс, безпосередньо вплинуть на його вартість. До них можуть ставитися евакуація, безпечне зберігання автомобіля, який пошкоджений, аварійний комісар. Залежно від того, який вибір буде зроблений, ціна страхового поліса може змінюватися як в меншу, так і в більшу сторони.

Більшість страхових компаній вводять спеціальні обмеження щодо зберігання транспортного засобу. Приміром, в нічний час доби автомобіль повинен стояти тільки на охоронюваній автостоянці. В іншому випадку компанія має повне право відмовитися компенсувати власнику автомобіля збиток у момент настання страхового випадку.

До кінця терміну виконання своїх обов’язків перед банківською установою, позичальник зобов’язаний страхувати свій автомобіль щороку. Саме тому, після закінчення чергового терміну, він має право скористатися послугами страхування автокредиту в іншій організації, за більш вигідними для нього умовами.

1 комментарий к записи “Як вибрати страховку для автокредиту”

  1. Антон пишет:

    Батьки пів року тому, купили машину в кредит, після чого застрахували її на повне каско. Тиждень тому з страхової компанії прийшов лист, що вартість машини за цей час подорожчала і нам потрібно ще доплатити 1 тис. грн. Підкажіть що робити в цьому випадку???

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Потребительский кредит
Як отримати споживчий кредит

У зв'язку з дуже великим попитом на споживчі кредити, банками...

Потребительский кредит
Споживчий кредит – цільовий або нецільовий?

Якщо необхідно придбати нерухомість в кредит, оформляємо іпотеку, якщо потрібен...

Закрыть