АКТАБАНК. Амбіції і реальність

АКТАБАНКРозглядаючи тільки великі і вже розвинені банки, ми часто не помічаємо, як молоді і прагнучі до поліпшення результатів фінансові установи б’ють рекорди і показують просто непомірні результати. Одним з яскравих представників таких зухвалих і інтенсивно набираючих темпи банків можна назвати «АКТАБАНК», який своєю доступною програмою кредитування охоплює велику територію України.

І нехай його відділення сьогодні не розміщені по всій території України, зате у всіх обласних центрах розташовані його скромні, але ефективно працюючі відділення. Персонал цього банку складається виключно з молодих і енергійних фахівців, які дійсно володіють всіма необхідними навичками банкіра. Постійні тестування та семінари в дружній обстановці створюють всередині колективу ідеальну атмосферу для добровільної переробки робочого часу, що позитивно позначається на фінансовому результаті, як відділення, так і кожного окремо взятого менеджера.

Аналізуючи банківські пропозиції АКТАБАНК розуміємо, що даний фінансовий заклад має амбітні плани, освічений персонал, провідне програмне забезпечення і вельми невигідні для клієнта пропозиції.

АКТАОНЛАЙН
Повторюючи шлях ПриватБанку, який своїм інтернет-банкінгом залучив всю Україну, АКТАБАНК створив свою власну програму керування рахунками фізичних та юридичних осіб. Програма вийшла вдалою, має приємний інтерфейс, функціональна і легка в управлінні. Ніяких дрібних і сумнівних кнопок, все настільки зрозуміло і зручно, що не викликає жодних проблем в управлінні.

Використовуючи АКТАОНЛАЙН, можна здійснити платіж на будь-який банк, відкрити або закрити депозит, зробити виписку з будь-якого свого рахунку. Навіть при великому бажанні знайти недоліки, всі мої пошуки звелися до нуля. Щоб все-таки хоч до чого-небудь причепитися, можна сказати, що готові шаблони платежів можуть спровокувати клієнта на той платіж, який він зазвичай оплачує у відділенні іншого банку:)

Депозити АКТАБАНК
Різноманітність депозитних пропозицій АКТАБАНК не має меж. Вирішивши оформити вклад, його клієнти не можуть дорікнути менеджеру цього банку у відсутності вибору будь-яких індивідуальних особливостей депозиту. Все чудово. За винятком самого головного – процентної ставки.

Середній відсоток на сьогоднішній день складає 17,5% у гривні, а максимальна пропозиція – 18,5%. У порівнянні з лідером українських депозитів, який пропонує 24%, ставка АКТАБАНК виглядає не те щоб скромно, а практично по-жебрацькому. Тому вирішивши відкрити вклад в АКТАБАНК, не чекайте великого прибутку. Скоріше всього, буде невелике розчарування недоотриманого доходу.

Знаю клієнтів, які понадіявшись на енергійність молодого банку, відкрили депозити в новому відділенні. І дуже засмутилися, коли АКТАБАНК закрив нещодавно відкрите відділення, не залишивши в цьому місті жодного свого офісу. Так як закрилося тільки відділення, а не весь банк, то вкладники, звичайно-ж не постраждали. Але від думки, що банк закривається, понервуватись їм прийшлось.

Далі буде

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Обмін валют
Обмін валют – з паспортом чи без?

Україна, як зазвичай, бажаючи виділитися своїми нововведеннями, частіше створює грунт...

Криза банків
Буде чергова криза?

Враховуючи сьогоднішній неймовірний попит на споживче кредитування, багато банкірів сходяться...

Закрыть