ДЕЛЬТА БАНК. Кредит “Нова Готівочка”

Дельта БанкСамим простим, зручним і напевне, правильним способом дізнатися кредитні продукти будь-якого банку, є варіант, зайшовши на сайт кредитора, ознайомитись з його банківськими пропозиціями. Потрапивши на сайт Дельта Банку, мене вразила скромність його пропозицій. Потім зрозумівши, що його банківські продукти мають досить обмежений перелік, спробував уточнити деталі їх кредитування. І моєму здивуванню не було меж – всі тарифи по кредитах знаходяться у відсканованому вигляді і являють собою PDF файл із дуже – дуже дрібним текстом. Причому, піднесеному в вигляді величезної таблиці з великим переліком послуг, в якій неможливо нічого зрозуміти, а тим більше – розібратися в їх ціновій політиці.

Для більш чіткого розуміння собівартості кредитування Дельта Банку, доведеться детально описати їх основний кредитний продукт.

1. Кредит «Нова Готівочка» – пропонується оформлення позики, для якого потрібно лише ідентифікаційний код і, звичайно ж, паспорт резидента. І більше нічого – заманливо, чи не так? Але чому?
Відповідь: Дельта Банк позиціонує дану позику, як «кредит готівкою», але це зовсім не так. Клієнтові надається карта, на яку встановлюється кредитний ліміт. Але за тарифами даної карти, перевести в готівку можна тільки за умови сплати комісії в розмірі 3,5% від встановленого ліміту, плюс 15 грн. А у випадку, якщо клієнт не перевів у готівку кредит у «Дельта Банку», то знімаючи цю суму в банкоматі іншого фінансового закладу, він додатково несе збитки з урахуванням доходу посередника. Як вже заведено в українській сфері кредитування, Дельта Банк не нараховує річний відсоток, а стягує 3% від суми встановленого ліміту на надану карту. Для повного розуміння майбутніх витрат, пропоную змоделювати ситуацію.

Оформлення кредиту на звичну вже суму 10’000 грн. строком на три роки, з відсотковою ставкою 3% від ліміту. Отримуючи готівкою кредит у касі Дельта Банку, кредитор видасть вам на руки 10’000 грн. – 3,5 % – 15 грн. = 9’635 грн.
А повертати, звичайно ж, доведеться всі 10’000 грн. , що не тільки прикро, але й накладно. У процесі користування кредитом, клієнт повинен щомісяця платити комісію
10’000 * 3 % = 300 грн. на місяць – тільки комісія, без тіла.
Для з’ясування точної суми переплати по комісії множимо наш щомісячний витрата на 36 місяців:
300 * 36 = 10’800 – загальна сума комісійних витрат.
Тоді виходить, що отримавши в «Дельта Банку» кредит на суму 9’635 грн. , через три роки, клієнт повинен повернути
10’000 грн. (тіло) + 10’800 грн. (комісія ) = 20’800 грн.
Хто сприймає такі умови прийнятними , може з’явитися в «Дельта Банк», і протягом одного дня (дуже швидко – щоб не втратити клієнта) отримати такий кредит. Якщо розрахувати на кредитному калькуляторі звичну для розуміння річну відсоткову ставку, то ми отримуємо результат в 73 % , що підтверджує мої побоювання про високу вартість даної кредитної пропозиції.

Не можу промовчати про високі штрафні санкції, які мають на увазі штраф у розмірі 150грн. за кожен випадок простроченого платежу. Тобто, якщо ви, один раз не сплатили щомісячний внесок, а в наступному місяці внесли тільки один платіж, не покривши попередній несплачений, то вам знову нараховують 150 грн. штрафу і так до тих пір, поки не ввійдете в графік. Виходить, одного разу вийшовши з графіка, позичальник приречений до кінця терміну мати штрафну санкцію 150 грн. на місяць, поки не закриє кредит або не внесе подвійний платіж.

Продовження…

3 комментариев к записи “ДЕЛЬТА БАНК. Кредит “Нова Готівочка””

  1. володимир пишет:

    Самий брехливий банк,зі всіх які знаходяться у Франківську,і самий дорогий,неймовірно дорогий.

  2. Олена пишет:

    Дельта банк на сьогоднішній день один з найбільш “проклинаємих” клієнтами банків. Хто брав у ньому кредит, той знає в який “маргарин” в результаті потрапив. Я б ні кому не рекомендувала цей банк.

  3. Аноним пишет:

    Найгірший банк

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ДЕЛЬТА БАНК. Взяв депозит – дав кредит

Вивчаючи рейтинги банків, я звернув увагу на те, що «Дельта...

Реальная ставка банка
Як змусити банк показати реальну процентну ставку!

Знаючи про всеукраїнський шабаш на всіх рівнях влади, кожен з...

Закрыть