ДЕЛЬТА БАНК. Кредитка

Дельта Банк Кредитна карта Дельта Банку також повна сюрпризів, хоча на перший погляд її умови цілком банальні. Але під ширмою загального уявлення про стандартні умови кредитних карт, існує багато «підводних каменів».
Оформлення кредитної карти обіцяється шляхом інтернет – банкінгу, який гарантує швидку видачу. Але це черговий «розвод» – насправді, за заявкою клієнта перевіряється лише тільки його кредитна історія. Потім на телефон клієнта приходить СМС – повідомлення, що заявка розглянута і вам залишилося тільки з’явитися в банк для отримання карти. Можу здогадуватися що СМС – розсилка йде в автоматичному порядку, а онлайн – оформлення виступає в ролі реклами, не більше того.

Прибулому в Дельта Банк клієнту, так само як і всім іншим, пропонується пройти процедуру оформлення заявки і тільки після цього, на загальних підставах, видається кредитна картка, яка зі слів менеджера кредитування має ДО 55 днів пільгового періоду. І саме тут ми натикаємося на «підводні камені» Дельта Банку. Встановлений цим банком пільговий період надається тільки у разі безготівкового перерахування коштів (!). Наприклад, покупки через інтернет або в супермаркеті. Тоді виходить, що переводячи у готівку кошти в банкоматі, клієнт не має пільгового періоду, як в інших банках країни. Але ж саме це і є найпривабливішою перевагою кредитної карти. Багато моїх знайомих тільки з причини безкоштовного користування кредитними коштами і оформили кредитку. А ось Дельта Банк не дає такого привілею своїм клієнтам.

Далі, припустимо, ви придбавши товар в інтернеті, отримали право мати пільговий період. Але й тут «собака зарита». Суть в тому, що за умовами Дельта Банку, пільговий період може мати до 55 днів, які обмежуються двадцять п’ятим числом наступного місяця. Значить, оплативши товар 31 числа, ви маєте пільговий період не 55 днів, як рекламує кредитор, а 25, оскільки до наступного 25 числа залишається тільки 25 днів. Ось так обманюють «нашого брата».

Але і тут сюрпризи не закінчуються. Скориставшись кредитними коштами, і не повернувши їх протягом пільгового періоду, Дельта Банк нараховує комісію, починаючи з першого дня користування кредитом, так як клієнт (нібито) не забажав скористатися пільговим періодом. Порівняємо з іншими банками – припустимо «АКТАБАНК» нараховує відсотки тільки на термін після пільгового періоду.

Кредитні карти усіх банків мають комісію за зняття коштів у банкоматі, яка в цьому банку складає 4% +15 грн. Але Дельта Банк має ще й комісію за поповнення картки. Так, поповнивши свою кредитку в касі цього банку, клієнт платить комісію 10 грн. Що у порівнянні з іншими кредиторами виглядає зовсім вже нахабно. Виходить, що поповнивши через касу посередника, клієнт може понести менший збиток, ніж у касі кредитора. Що для мене особисто, не зовсім зрозуміло.

Ось така виходить різниця між, здавалося-б, однаковими кредиторами. Може бути, що написано трохи складно і заплутано для сприйняття. Але це – зважаючи на дуже не просту специфіку кредитування. Я намагався знайти самі прості роз’яснення.

Намагаючись донести до вас умови кредитування «ДЕЛЬТА БАНКУ» , не мав на меті завдати шкоди банку або показати його в негативному кольорі. Я лише констатував факти діючих умов цього кредитора, а вони вже і сформували загальну картину. Розробляючи чесну рубрику «аналіз банків», мною рухає мета донести до свого читача правду, ретельно приховану діями кредиторів, які, не рахуючись з думкою, інтересами і фінансами позичальника, «кидають» (краще фрази не підібрати) нас, наших рідних і близьких. А потім, прикриваючись кредитним договором, забирають останнє, що залишилося у людини – щастя жити без боргів.

1 комментарий к записи “ДЕЛЬТА БАНК. Кредитка”

  1. Анастасія пишет:

    Навіть ворогу не побажаю мати кредитну карту в Дельтабанку. Ми брали якось у них кредит на покупку мобільного. У підсумку виплатили грошей майже на два телефони. Розібратися, чому так вийшло, неможливо – розмовляти там ні з ким. Заплатили. Нерви дорожче. І зараз обходимо цей банк десятою дорогою.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ДЕЛЬТА БАНК. Кредит “Нова Готівочка”

Самим простим, зручним і напевне, правильним способом дізнатися кредитні продукти...

ДЕЛЬТА БАНК. Взяв депозит – дав кредит

Вивчаючи рейтинги банків, я звернув увагу на те, що «Дельта...

Закрыть