ДЕЛЬТА БАНК. Взяв депозит – дав кредит

Дельта Банк Вивчаючи рейтинги банків, я звернув увагу на те, що «Дельта Банк» займає третю – четверту позицію в списку активно кредитуючих фінансових установ, і приблизно сьомий – восьмий рядок по залученню вкладів. Пройшовши на сайт і ознайомившись з процентними ставками по депозитах, отримав вичерпну відповідь. Але звернувши увагу на вартість їх кредитування, був неабияк здивований – як саме менеджери кредитного відділу залучають клієнтів з настільки високими процентними ставками по запропонованим позикам. Здогадуючись про «мовчанку» при оформленні кредиту, я спробував розговорити телефонного оператора, який навіть під загрозою скарги до Національного Банку не розкрив «реальну процентну ставку», що по суті, має загрожувати не тільки звільненням співробітника банку, але й вилученням ліцензії на кредитування. Так як постанова НБУ №168  категорично забороняє приховувати дану інформацію, то сміливо говоримо про те, що Дельта Банк порушує закон. Після виявлення настільки злісного порушення проти своїх клієнтів, я вирішив дуже детально розібратися з кредитними пропозиціями даного банку.

Дельта Банк і його високі процентні ставки за депозитами
Почну з приємного. Щодня “граючи в мовчанку” зі своїми клієнтами, Дельта Банк «сколотив» собі досить великий кредитний портфель, який сьогодні дозволяє їм твердо стояти на ногах, і гарантує вкладникам надійність їх вкладень. Дійсно, видаючи щодня велику кількість кредитів, цей банк забезпечує себе хорошими доходами, і в подяку, кожному вкладнику готовий платити одну з найвищих відсоткових ставок. З одного боку – вигідно, з іншого боку – надійно. Майже надійно.

Суть в тому, що Дельта Банк, не розвивається в інших галузях банківської діяльності, а «осідлавши» найперспективніші напрямки, “стриже” дохід, не замислюючись про можливі наслідки. Так, наприклад, криза 2008 року, підкреслила важливість різнобічного прибутку, який час від часу компенсує відстаючі напрямки діяльності. І яскравими прикладами в даній ситуації можуть виступити «Ощадбанк»  і «ІмексБанк», важке становище яких виправили не за рахунок кредитного портфеля, який на той момент складався з 80 % проблемних кредитів, а за рахунок всебічно розвиненої політики банку. Значить, можливий сценарій наступної кризи, що спровокує масову нестачу коштів у населення, обов’язково поставить під сумнів питання платоспроможності такого фінансового закладу перед своїми вкладниками.

Хоча, настільки значимий форс -мажор легко може поставити в таке становище будь-який з діючих банків нашої країни. А пам’ятаючи про те, що найважче буде саме тим фінансовим закладам, у яких сильно завищена процентна ставка за депозитами, то самостійно робимо для себе висновки, в який саме банк нести свої «кровні».

Продовження…

4 комментариев к записи “ДЕЛЬТА БАНК. Взяв депозит – дав кредит”

 1. Антоніна пишет:

  Мені доводилося працювати з банком “ДЕЛЬТА БАНК”. Брала кредит на навчання, будь-який кредит це звичайно переплата грошей, але якщо терміново потрібні гроші, то готова і на такі умови. Хочу сказати що все виплатила вчасно, слідувала строго за договором і ніяких проблем з банком не було.

 2. галина пишет:

  допоможіть з проплатою кредита.мені звонять з вашого юридичного центру і не хочуть даже вислухати проблему.я ім говорю причину що чоловік 3місяці в лікарні лежав.і говорю що в мене менше боргу е люди які мають більше так вона сказала щоб я не була бидлом як всі. де повага до людей.

  • Valentin пишет:

   Доброго дня, Галина.
   Редакція сайту не має ніякого відношення до жодного з банків. Ми просто стараємось максимально об’єктивно оцінювати їх діяльність та пропозиції.
   Щодо ситуації з кредитом, рекомендуємо звернутись в банк з проханням надати реструктуризацію. На сайті досить детально описані і варіанти реструктуризації, і процедура її отримання.

 3. Аліса пишет:

  Завжди вважала (і по праву), що “Дельтабанк”, якщо не враховувати “Приватбанк”, буде лідером і з кредитування населення і щодо залучення депозитів. А виходить, що дійсно він в лідерах рейтингу!

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Реальная ставка банка
Як змусити банк показати реальну процентну ставку!

Знаючи про всеукраїнський шабаш на всіх рівнях влади, кожен з...

РУССКИЙ СТАНДАРТ. Кредит готівкою

Найважливішим і пріоритетним завданням Русского Стандарту є кредитування фізичних осіб,...

Закрыть