ІМЕКСБАНК. «Капітал Драйв»

Імексбанк 29.03.1994 р. НБУ реєструє дату початку діяльності ІМЕКСБАНКу, який зараз класифікується як велика фінансова установа. За 19 років інтенсивної роботи, ІМЕКСБАНК відкрив понад півсотні філій, що охопили всі регіони України. Даний фінансовий інститут безперервно збільшує свої активи, які на сьогоднішній день складають більше 10 млрд. грн, що підтверджує його стабільність і надійність. А наявність мільйону фізичних осіб, що перебувають на постійному обслуговуванні цього банку, є тому підтвердженням. Крім всіх інших достоїнств ІМЕКСБАНКу, хочеться відзначити високу кваліфікацію і максимальну тактовність його працівників, які за весь час існування банку показують себе тільки з найкращого боку.

Депозитні програми ІМЕКСБАНКу
Всі депозитні програми ІМЕКСБАНКу мають досить високу процентну ставку, що б гідно конкурувати на фоні інших фінансових установ. Однак, я неодноразово чув висловлювання клієнтів з приводу того, що настільки висока процентна ставка є передвісником падіння прибутковості банку.
Згоден з цим твердженням. Але ІМЕКСБАНК в даному випадку є винятком, оскільки його доходи за період з 01.01.2013 р. по 01.09.2013 р. склали майже 11 млн. грн. До цього показника можна додати стрімке розширення мережі, яка за 2013 збільшилася на 75 відділень. А завищена процентна ставка за депозитами легко обгрунтовується інтенсивним кредитуванням і великим портфелем соціальних програм, які вимагають безперервних виплат, пенсій, пільг і заробітної плати величезного числа бюджетних організацій. Тепер, визначившись зі стабільністю даної фінансової установи, варто відзначити чесне ставлення ІМЕКСБАНК до свого клієнта, так як в усій історії його існування не було випадків відмови у видачі депозитів.

Всі депозитні пропозиції ІМЕКСБАНК мають програму лояльності для постійних клієнтів, яка має на увазі плюс 0,5 % на будь-який депозит, у випадку якщо у клієнта був хоч один грошовий вклад. Максимальна ставка на сьогоднішній день становить 20% ( плюс програма лояльності). Даний депозит можна відкрити на 13 місяців і за умовами ІМЕКСБАНКу всі вклади мають можливість поповнення, одночасно з цим відсутня програма капіталізаці . Зважаючи на високу процентну ставку, така міра цілком очевидна. Пропонуючи близько двадцяти програм за грошовими вкладами, ІМЕКСБАНК на сьогоднішній день володіє депозитним портфелем в розмірі трохи більше 4’200’000 грн., що однозначно підтверджує народну довіру до даної фінансової установи.

Платіжні картки ІМЕКСБАНКу
Основним і головним картковим продуктом Імексбанк є вітчизняна система НСМЕП (Національна Система Масових Електронних Платежів), яка поки – що поширюється вельми вузьким колом банківських установ. Але найближчим часом НБУ планує зобов’язати всі інші банки країни інтенсивно розширювати даний вид банківських карт. На даний момент, картами НСМЕП інтенсивно оперують тільки два банки: ІМЕКСБАНК та Експрес -Банк. Карта має високий ступінь захисту завдяки вбудованому чіпу спеціальної технології (мікропроцесором – смарт- картою). Одночасно з цим, дані карти мають і величезний недолік, так як перевести в готівку кошти зараз можна лише в банкоматах двох перерахованих банків і не більше.

Серед запропонованих пластикових карт від Імексбанку є вельми приваблива пропозиція під назвою «капітал Драйв», яка має на увазі карту накопичувальну. Даним банківським продуктом можна щодня користуватися як звичайною дебетовою карткою, але на залишок грошових коштів ІМЕКСБАНК буде нараховувати відсотки у розмірі 9,5 % у річному розрахунку в гривні; 2,5 % – в долару; 1,5 % – в євро. Для більш простого розуміння, можна навести такий приклад:
Припустимо на вашій карті, в середньому буде порядка 2’000 грн. Тоді, в кінці кожного місяця, ІМЕКСБАНК буде вам нараховувати в середньому 16 грн. З одного боку не так вже й багато, з іншого боку – користуючись будь-якою іншою дебетовою карткою, ви втрачаєте можливість отримати навіть такий незначний, але стабільний прибуток.

Продовження статті

1 комментарий к записи “ІМЕКСБАНК. «Капітал Драйв»”

  1. Ірина пишет:

    Моя мама вже майже півроку не може забрати свій депозит в цьому банку. Після закінчення строку депозиту їй щомісяця подовжували договір і не виплачували кошти, хоча вона приходила вчасно і вимагала виплату. Одного разу я прийшла з нею і вимагала щоб вони прийняли письмову заяву на розірвання чергового договору про продовження депозиту і виплату коштів, але заяву не прийняли і запропонували перевести гроші на картку. Грошей на картці ми й досі не спостерігаємо.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Конвертація валюти
Гряде конвертація валютних вкладів у гривню?

З початку 2013 року українських вкладників нервують постійні чутки про...

Іпотека
Отримав іпотеку без згоди дружини? Це шанс!

При оформленні кредиту практично всі банки вимагають від позичальника згоду...

Закрыть