НАДРА БАНК. Персонал і обслуговування

Надра БанкПерсонал «Надра Банку», в основному, складається з молодого і ерудованого колективу, який перш ніж взяти на себе посадові обов’язки, проходить жорсткий відбір. При тому, що величина заробітної плати не відрізняється високими показниками, тестування здають тільки 20-30% претендентів. Потрапивши в колектив цього банку, початківець стикається із вже звичною обстановкою тиску щодо необхідності виконання планів. Проте, розглядаючи банківські продукти Надра Банку, легко помітити вельми незручні умови, які значно поступаються конкурентам. Виняток становить депозитна програма – за цілком зрозумілих причин (про це – в попередній статті). Але  всі запропоновані умови даного банку мають що-небудь приховане і невигідне для клієнта.

Наприклад.
Розмістивши в Надра Банку депозит, клієнтові нав’язують карту, на яку і будуть перераховуватися відсотки. Тобто, банк залишив без вибору свого клієнта, який може не бажає перерахування на пластик. Більш того, банківська карта має обов’язкову комісію за її використання. Звичайно, комісія не може бути великих розмірів. Але сам факт того, що банк змусив клієнта нести витрати, гарантує негативні емоції. А якщо сума вкладу не велика, і відсотки становлять мінімум нарахувань, то така комісія нівелює весь сенс депозитної програми.

Іноді трапляється так, що клієнт, зайшовши у відділення Надра Банку, може побачити порожній зал, який співробітники залишили на одного лише охоронця, що не має можливості вийти з ними на перекур або каву-тайм. Такому клієнту доводиться терпляче чекати «зайнятих» фахівців, втрачаючи свій час. Причина такого ставлення криється в постійних внутрішніх конфліктах на грунті нечесно розділеного обсягу робіт, який передбачає виконання всіх планів одними працівниками, і бездіяльність – іншими. Як наслідок, роздача бонусів і премій супроводжується внутрішніми конфліктами. І нехай навіть не у відкритій формі, але на робочому стані, віддачі та ініціативі позначається негативно.

Поширеним прийомом збільшення кредитного портфеля за рахунок «нав’язування» овердрафту у примусовій формі, який Надра Банк взяв на озброєння, часто користуються без згоди і навіть – без офіційного повідомлення клієнта. Так, маючи в рядах власних клієнтів, які отримують заробітну плату, даний банк «без оголошення війни» встановлює овердрафт, сповістивши свого позичальника (а цього клієнта вже можна назвати позичальником) СМС – повідомленням. А оскільки всюдисущі «лапи капіталізму» силоміць заштовхали в цей банк незліченну кількість бюджетних організацій, то клієнт, який не має телефону або не прочитав СМС, побачивши збільшену зарплату на картці, не замислюючись, знімає її в повному обсязі. Знімає, навіть не здогадуючись, що отримав кредит. А значить, змушений буде зі своїх скромних доходів годувати людину, яка займає чотирнадцяту позицію Forbes (можна сказати, що бюджетники, які не дуже розбираються в овердрафті, взяли цю людину до себе на забезпечення). Звичайно, процентна ставка за овердрафтом в розмірі 12 % річних, навіть трохи радує. Але неодноразові скарги клієнтів, які не були повідомлені, не змовкають і донині.

І все-таки, при деяких негативах, будучи стандартним банком України (але з нестандартною історією), Надра Банк гідно виглядає в очах сьогоднішніх постійних клієнтів. І треба віддати належне компетентності його персоналу – все-таки в його ряди не набирають аби кого. Співробітники Надра Банку в більшості своїй зустрічають клієнта з посмішкою, їх зовнішній вигляд викликає повагу, а банківські продукти, завдяки постійному тестуванню, вони знають як два на два. Може бути, цей банк ніколи більше не повторить помилок минулих років, і гідно буде обслуговувати своїх клієнтів протягом всієї діяльності. Але тінь нечесних вчинків по відношенню до своїх вкладників, напевно, завжди буде переслідувати його.

Ознайомивши вас з характеристиками даного фінансового закладу, пропоную порівняти ці дані з іншими, не менш цікавими банківськими структурами України, які детально описані в рубриці «Банки».

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Студентський кредит
Студентський кредит

Найбільш потребуючими грошей людьми в кожній країні завжди були, і...

НАДРА БАНК. Коли втрачено довіру

Знаючи про те, що Дмитро Фірташ є особою, яка займає...

Закрыть