НАДРА БАНК. Щоб клієнт не помітив!

Надра БанкРозрахунок передбачуваних витрат по кредиту «Надра Банку»

Ознайомившись з кредитними пропозиціями «Надра Банку» , однозначно можна сказати, що людина без знань тонкощів і деталей кредитування, може оформити такий кредит, навіть не підозрюючи про майбутні витрати, які на перший погляд виглядають цілком прийнятно.

Враховуючи той факт, що співробітникам цього банку рекомендовано не озвучувати цифри витрат, при цьому всіляко ухиляючись від розрахунку загальної суми витрачених коштів на весь період кредиту, то у клієнтів, які самостійно не в змозі перерахувати такі розрахунки, не існує інших шляхів, окрім як думки незалежного експерта.

Постараюся зробити детальний розрахунок по єдиній кредитній пропозиції Надра Банку – кредиту «Легкий»

Моделюємо ситуацію зі стандартним клієнтом, бажаючим оформити кредит на два роки з сумою 10’000 грн.

1. Комісія за надання кредиту у розмірі 1% від запропонованої суми. Так, як за легендою наш клієнт оформляє 10’000 грн., то з його кредиту віднімуть 100 грн., які він обов’язково недоотримає, а повертати їх однозначно доведеться.
2. Плата за страхування, яка складає 2,5% від виданих коштів. Значить 10’000*2,5 %=250 грн. – вирахують з кредиту на страхування, яке не є ініціативою клієнта, але виступає як обов’язкова умова.
Отже , при отриманні кредиту в 10’000 грн. клієнт пішов з банку з сумою 9’650 грн. Враховуючи жорсткі умови сучасного кредитування не можна сказати, що це дуже багато. Але ж і не мало.
3. Як і у всіх інших кредиторів, у «Надра Банку» існує відсоткова ставка, яка по даній кредитній пропозиції становить 9,99% в річному численні. Клієнт має право вибору зручної для нього форми оплати:
- Ануїтет;
- Диференціал.
Так як і в одному, і в іншому випадку, підсумковий розрахунок буде однаковим, розглянемо цей приклад з аннуітетом. Оформляючи кредит на 10’000 грн. позичальник за два роки повинен переплатити суму нарахованих відсотків у розмірі 1’063 ,66 грн. Звучить досить заманливо. Особливо для людини, що не бажає «копнути» умови глибше, і знайти інші джерела майбутніх витрат.
4. Кредит «Легкий» від Надра Банку має ще й щомісячну комісію, яка і складає основну статтю витрат позичальника. У цьому і проявляються «підводні камені» цього кредиту. Отримавши кредит на 10’000 грн. , наш клієнт зобов’язаний буде, крім 9,9 % річних, виплачувати ще 3,49%, але вже не річних (увага!) від суми кредиту.
А значить
10’000*3,49%=349 грн.
щомісячно, не залежно від того, який залишок заборгованості. Тобто, розплачуючись за останній місяць користування кредитом, і маючи заборгованість (припустимо) 55 грн . , позичальник оплачує 349 грн. щомісячної комісії + нараховані відсотки.

Підводячи підсумок даним розрахункам, підкреслюємо значущі моменти цього кредиту:
клієнт укладає договір з «Надра Банком» на отримання 10’000 грн. , а візьме «на руки»
10’000 -100 -250=9’650 грн.
і протягом двох років буде зобов’язаний щомісяця приносити в банк
461 грн . (сума щомісячного ануїтету ) + 349 грн. (комісія ) = 810 грн.

Що за весь період кредиту складе 810*24=19’440 грн.

Виходить, що отримавши на руки 9’650 грн. , клієнт повертає банку 19’440 грн. Різниця між отриманими коштами та повернутими грошовим ресурсом клієнта становить
19’440-9’650=9’790 грн.

Тобто, клієнт повернув банку в два рази більше грошей, ніж зайняв у нього. Якщо для вас такі умови кредитування прийнятні – ласкаво просимо в «Надра Банк», який, щоб не втратити клієнта, зобов’язується видати йому кредит протягом 30 хвилин (так написано на офіційному сайті).

Хочеться зробити акцент на тому, що при оформленні кредиту на велику суму, позичальник не отримує жодної поблажки – програма лояльності взагалі відсутня. Кредит буде мати такі ж умови, а значить і витрати. Так як «Надра банк» пропонує до 50’000 грн., то оформивши кредит на цю суму, сміливо помножте всі мої розрахунки на п’ять і отримаєте точну цифру своїх витрат.

Розкриваючи умови кредитування «Надра Банку», хотів донести до «рядового» українця те, про що мовчать банки, і показати приховані «підводні камені» сьогоднішнього кредитування.

Якщо у вас буде бажання ознайомитися з правильною системою вибору кредитної пропозиції, рекомендую до прочитання статтю «Як вибрати кредит». Або звертайтесь за порадою на наш мейл bankikredit@ukr.net

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
НАДРА БАНК. Персонал і обслуговування

Персонал «Надра Банку», в основному, складається з молодого і ерудованого...

Студентський кредит
Студентський кредит

Найбільш потребуючими грошей людьми в кожній країні завжди були, і...

Закрыть