ОЩАДБАНК. Умови кредитування

Ощадбанк«Ощадбанк» сьогодні розгорнув досить серйозні програми кредитування, і розмістивши їх на офіційній сторінці свого сайту, обмежився тільки цим скромним способом поширення і рекламування. Причин тому кілька: відсутність грошового ресурсу, байдужість до виконання планів з кредитування, а також безініціативність на всіх рівнях управління. Але голвне криється в іншому, набагато серйознішому.

Менеджер кредитування кожного відділення «Ощадбанку» знає, що будь-яка заявка, передана їм в область (а в цьому банку тільки так і видаються кредити), буде мати жорсткий контроль і під найменшим приводом буде повернута на виправлення помилок. Далі, після виклику клієнта та отримання додаткових документів, заявка знову повертається в обласне управління. І так до тих пір, поки позичальник не відмовиться сам від такого кредиту. Враховуючи терміни відправки в одну і в іншу сторону, тільки нерви істинного патріота витримають таке навантаження. Скоріш за все, область має якийсь доведений невеличкий ресурс на видачу кредитів, і його на всіх не вистачає.

Пакет документів для подання заявки на кредит має вже дуже підвищений інтерес до особи потенційного позичальника:
- Для точного розрахунку фінансового стану потрібні квитанції, що підтверджують щомісячні витрати на комунальні послуги;
- Дружина/чоловік обов’язково повинен дати письмову згоду на отримання кредиту, навіть на маленьку суму. У випадку, якщо подружжя разом не проживає, але перебуває в шлюбі, все одно потрібна згода;
- Часто вимагають поручителя, причому з поручителя так само беруть весь пакет документів, як і з основного боржника, і знову-таки згода чоловіка/дружини ;
- Часом справа затягується, і термін розгляду переходить на наступний місяць. Отже, банк вимагає нову довідку про доходи.

При всій складності оформлення і нерозумно складних вимогах, клієнт, пройшовши весь шлях оформлення кредиту, і неодноразово приводячи в банк двох поручителів для підписання чергового документа, часто отримує безпідставну відмову. Були випадки, коли посилаючись на банківську таємницю, менеджер кредитування відмовляв позичальникові, навіть не починаючи працювати за поданою заявкою. Тоді розчарований клієнт, обов’язково розповівши своєму оточенню про таке неподобство, відлякує від банку решту бажаючих. Але така ситуація – тільки на руку співробітникам «Ощадбанку»: плани на зарплату не впливають, а від клієнтів тільки одні проблеми. Тому, сьогодні відвідавши сайт «Ощадбанку», ми бачимо 10 кредитних програм. А у відділення банку менеджер кредитування не може запропонувати жодного гідного варіанту, всією своєю поведінкою натякаючи клієнту, що пора залишити приміщення.

Не можна говорити, що «Ощадбанк» не здійснює кредитує. Він інтенсивно «вішає» на картки своїх зарплатников овердрафт у розмірі до 300% від щомісячного доходу клієнта. Цю послугу також пропонують і пенсіонерам, але з більш скромним кредитним лімітом. Кредитний портфель збільшується, кредитчик як нічого не робив, так нічого й не робить. А ось спантеличені клієнти зі своїм овердрафтом ніяк не можуть розібратися – скільки нарахували відсотків і коли закінчується термін погашення – адекватно пояснити нікому. Тому рекомендую Вам детально дізнатися про послугу овердрафт у статті «Овердрафт. Що це і що в ньому поганого».

1 комментарий к записи “ОЩАДБАНК. Умови кредитування”

  1. Аноним пишет:

    На фиг мне нужен ваш кредит.даете кредит на пенсийную карту. А меня об этом спросили.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ОЩАДБАНК. Врятуємо державу!

Відношення між службовцями «Ощадбанку» побудовані за законом - я начальник,...

ОЩАДБАНК. “Принади” роботи

1. Бідність. Охопивши всю територію Україн , «Ощадбанк» змушений був...

Закрыть