ОЩАДБАНК. Врятуємо державу!

ОщадбанкВідношення між службовцями «Ощадбанку» побудовані за законом – я начальник, ти дурень. Хамство у спілкуванні начальників з підлеглими нагадує армію дев’яностих років – з явними ознаками дідівщини.

Неодноразово траплялося так, що обурений клієнт, прийшовши до начальника поскаржитись на підлеглого, в процесі “розборок” ставав на бік бідолахи і захищаючи від начальника-самодура, намагався рятувати розтоптаного працівника.

Тому, одна з головних причин відходу молодих фахівців з цього банку – негативне ставлення до працівників. Дійсно, багато молодих людей готові працювати за копійки, і проковтнуть всі поточні труднощі тільки лише з мрією набратися досвіду і перейти в інший банк. Але невгамовне керівництво, сівши на шию свого персоналу, готове їздити на ньому до останньої краплі терпіння співробітника.

Як наслідок, керівництву «Ощадбанку» прийшла геніальна думка порятунку держави від дефолту за рахунок найнижчих верств трудового класу. Виплачуючи зарплату в розмірі 1’200 грн., управлінці вимагають від своїх безмовних співробітників купити у держави сертифікати казначейського зобов’язання вартістю 4’000 грн. А в разі ухилення від настільки значущої підтримки своєї держави, погрожують звільнити співробітника, що не розуміє цієї важливої ​​місії. І треба віддати належне підприємливості вищестоящого керівництва. Розуміючи, що грошей у співробітників немає, вони наполягають на оформленні кредиту, покликаного допомогти службовцю вишукати гроші на купівлю цих сертифікатів. І одночасно з цим – збільшити кредитний портфель «Ощадбанку».

За настільки продуману і безпрограшну стратегію керівництво, скоріше за все, отримає премію (на всю суму куплених сертифікатів). А якою ціною обійдеться така операція для співробітника банку – це вже нікого не цікавить. А мені підрахувати не важко. Продавши сертифікат своєму співробітникові в кредит, «Ощадбанк» отримає з кожного, хто погодився, не менше 5’500 грн. – хороша підтримка держави. Ось тільки незрозуміло, чому нужденні люди і держава місцями помінялися? Невже наша влада настільки далека від своїх громадян, що може безсовісно обдерти незаможних, прикриваючись словами: «скажіть спасибі, що маєте робоче місце?»

Тепер, зрозумівши всю безжалісність «Ощадбанку» до своїх працівників, стають очевидними і цілком зрозумілими хамські і нетактовні дії співробітників по відношенню до клієнтів . Виходить, що на клієнтів просто передається негативний заряд вищестоящого керівництва даного банку, який вкрай безжалісний до свого персоналу, що підтверджується мінімальною оплатою праці. Напевно, якщо -б законом дозволялося , вони взагалі не платили – б.

Мова не йде про якісь минулі роки кризи або бандитські дев’яності. Це відбувається сьогодні , коли політики вважають ситуацію в країні досить стабільною , а профспілки сурмлять про рівноправність. А в цей час поруч з нами деякі управлінці примудряються роками не дозволяти йти у відпустку і змушують щодня переробляти по 2 – 3 години на користь банку. Розуміючи всю занедбаність ситуації, складно сказати, хто піде працювати, а тим більше обслуговуватися в такий банк. І зовсім очевидна відповідь, чому в «Ощадбанк» йдуть обслуговуватися тільки в примусовому порядку.

А з усіма плюсами і мінусами роботи « Ощадбанку» можна ознайомитися у статті ОЩАДБАНК . “Принади” роботи.

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ОЩАДБАНК. “Принади” роботи

1. Бідність. Охопивши всю територію Україн , «Ощадбанк» змушений був...

ОЩАДБАНК. Причини “успіху”

Вивчаючи рейтинги банків, нав'язливо впадає в очі лідируюча позиція «...

Закрыть