ПРИВАТБАНК. Штрафи і пеня

ПРИВАТбанкПочинаємо розділ про рейтинг банків України, звичайно-ж, з самого великого і неоднозначного .
Про існування ПриватБанку в Україні знає навіть дитина. А оскільки майже кожен з нас користувався або користується зручними послугами карткових привілеїв даного банку, то багато хто може похвалитися поверхневими знаннями його кредитних пропозицій. Але далеко не кожен власник кредитної картки, випущеної даною фінансовою установою, розуміє походження значної простроченої заборгованості . А звернувшись до кредитного менеджера, практично ніколи не отримує зрозумілу відповідь на настільки важливе для нього питання. Тому, 90% людей, що оформили кредитну картку ПриватБанку, сильно шкодують про скоєний поспішний вчинок. І уявлення не мають, як розрахуватися і відчепитися від завжди голодної п’явки, яка готова нескінченно висмоктувати гроші з безпорадного клієнта.

Задавши в інтернеті пошук самого безжального банку, мною було знайдено величезну кількість негативних відгуків на роботу фахівців Приватбанку, які своєю некомпетентністю заводили клієнтів в оману, або спеціально не даючи можливості закрити кредит і розпрощатися з банком. Розглядаючи варіант введення в оману своїх клієнтів, такі дії можна розцінити, як злочинні і пред’явити цим співробітникам цілком обгрунтоване звинувачення. Але враховуючи кредитну безграмотність населення, кожен позичальник по своєму розтлумачує банківський бєспрєдєл і звинувачуючи самого себе в халатності, покірно погоджується з нарахуваннями. Знали б ці люди, які тисячами несуть гроші в ПриватБанк, що їх відверто водять за ніс, і вимагають платити по незаслуженим штрафним нарахуванням.

Бажаючи відгородити вас від невиправданих витрат, спробую донести до вас способи позбавлення від необгрунтованих штрафних санкцій, і підкреслю найбільш часті помилки позичальника в спілкуванні з ПриватБанком.

Умови кредитної карти
Насправді, умови кредитування ПриватБанку достатньо конкурентоспроможні, і їх не можна звинуватити в зловживанні процентною ставкою. А ось штрафні санкції є лідируючими в Україні за ступенем безжалісності. Тому, якщо клієнт суворо дотримується всіх вимог банку: вчасно розплачується і в повному обсязі, то до умов кредитної картки ПриватБанку жодних претензій немає. Але як тільки клієнт виходить на прострочення, то такі штрафи перетворюють кредит в нескінченний бій за виживання.

Торкнувшись умов кредитних карток ПриватБанку, варто детально обговорити кожен з можливих варіантів непорозуміння між банком і клієнтом :
- Пільговий період, який на сьогоднішній день складає до 55 діб, і зобов’язує банк утриматися від нарахування відсотків. Прекрасна можливість погасити невеликий кредит і без відсотків. Але якщо не встигнули погасити заборгованість протягом пільгового періоду, банк нараховує відсотки. Але не з 56 дня, а з самого першого, так як клієнт не скористався пільговим періодом;
- Комісія за переведення в готівку коштів, яка стягується кожного разу, коли клієнт знімає кредитні кошти зі своєї картки. Розмір комісії становить:
а ) до 100грн. – комісія – 5грн;
б) 100,01 – 190грн. – 10грн;
в) 200,01 – 290грн. – 15грн;
г) 300,01 – 390грн . – 20грн;
д) 400,01 – 490грн . – 25грн;
ж) більш 500грн – комісія 4%;
з) комісія при знятті в банкоматі особистих коштів : 1%.
Як бачимо з наданих банком тарифів, знімаючи кошти в банкоматі, позичальник несе збитки у розмірі (середня цифра ) 7%, що цілком відчутно б’є по гаманцю клієнта. Припустимо такий варіант. Клієнт протягом року, щомісяця знімає 200 грн. , і щоразу, з зарплати повертаючи кошти, радіє безвідсотковому кредиту. Але якщо врахувати, що банкомат списує з його кредитного рахунку 15 грн. , то виходить за рік 15*12=180 грн. , за користування сумою в 200 грн. протягом одного року. Після таких розрахунків кожна людина повинна самостійно вирішити, чи варто продовжувати користуватися такою безпроцентної кредиткою? А якщо до цієї цифри додати нараховані відсотки?
- Штрафна санкція, яка чекає на кожного, хто не вчасно погасив кредит, становить 30 % на місяць від суми простроченого платежу та підсумовується з процентною ставкою, яка на сьогодні становить 2,5% на місяць. Так як ми звикли чути процентні ставки в річному обчисленні , то не складно провести розрахунок 30*12 = 360% річних. Але це тільки пеня. Ще є одноразовий штраф 50 грн. , за кожен вихід на прострочення. Тобто, в цьому місяці не заплатили – штраф, в наступному місяці повинні внести дві суми платежу, а внесли одну – знову штраф. А процентну ставку у розмірі 2,5 % на місяць на всю суму заборгованості ( включаючи пеню та штраф) ніхто не відміняв. Тому, задаючи питання: “яка штрафна санкція?”, відповісти можна тільки нецензурними словами.

А ще хто-небудь може похвалитися такими високими штрафами, як ПриватБанк?

Продовження статті…

15 комментариев к записи “ПРИВАТБАНК. Штрафи і пеня”

  1. Таня пишет:

    Дурять людей, щей сотрудники банку хамлять!

  2. марина пишет:

    у меня четыре тысячи долга.сегодня пригрозили что приедут ко мне и заберут майно.они могут приехать или берут на понт?сумма
    то
    не большая

  3. ЛЕНА пишет:

    дуже хороший банк рік назад знімала в банкоматі гроши банкомат невиддав карточку пішла до банку щоб забрати,мени повидомили що мені потрібно поміняти картачку так як в мене скоро закінчиться термин на карточці (було 2 тисячи),поміняла,мені сказали що всі мои кошти переходять на нову карточку,(2тисячи)все було в порядку пройшов рік дзвонять і запитують чому ви неплатите кредит?я незрозумила який кредит якщо я платила вси чеки на руках,пішла до віділення банку перевірили все нормаль,тут почали приходити листи що я повинна сплатити 4 з половино тисячи и штаф в розмири 630 грн,зателефонувала на вказаний номер телефону,мни повідомили про те що я вже рік як неслачую кредит називають мені номер карточки яку мені замінили рік наза була в шоці незнала що робити пішла знову до відділення мені повідомили що вони мені непоміняли а видали ще одну нову карточку на який також знаходилося дві тисячи,коли міняли карточку вона передомною її перерізала і викинула,куда ті кошти поділися я незнаю а мені потрібно виплачувати тепер більше 5-ти тисяч,пішла до юриста перевір нічого мені неповідомив окрім того що мені потрібно сплатити ці кожти,супер банк слов невистачає.

  4. Анна пишет:

    Стабильный банк с организованной работой! В последний раз, обращалась по поводу замены кредитки, обслужили очень оперативно, на высшем уровне. Что касаемо штрафов, жестко, но я полностью согласна с их требованиями! Выплачивать кредит, нужно вовремя, чтобы не возникало подобных проблем!

    • марина пишет:

      Дай Бог, щоб в тебе все було добре. Яка ти розумна людина. Адже бувають різні ситуації

    • Андрій пишет:

      Думаю на лютий 2017-го Ви дуууже змінили думку !

  5. Едуард пишет:

    Роблять що хочуть – брати там будь-який кредит – це на кшталт добровільного запису в рабство. ПРИКЛАД. Брав кредитку в 2008 р, в 2014 році вони на мене в суд подали ВИЯВЛЯЄТЬСЯ я їм винен 10 тис гривень – довести що кредит погашений, через 6 років 99% населення України НЕ МОЖЕ, адже квитанції зберігаються 3 роки.
    Ось такий от ваш Прихват Банк

    • Сергій пишет:

      Через 6 років нікому ніщо не потрібно доводити. Ви спокійно ідете до суду і говорите, що термін на протязі якого банк має право подавати на вас до суду становить 3 роки з моменту останнього платежу.

  6. Анна пишет:

    Брала в Приватбанку кредитку на 2 тисячі гривень. За користування кредитом щомісяця плачу відсотки. Намагаюся вчасно погашати. Тому, з такою проблемою не стикалася. Навіщо зайві проблеми зі штрафами

  7. Вікторія пишет:

    У мене був неприємний момент, зі штрафами від Привату. Близько року тому у мене було прострочення в один місяць, я її благополучно погасила і забула. Через місяць подзвонила панночка, представилася співробітницею Приват банка, і сварилася за невиплату прострочення за кілька місяців, пригрозивши величезним штрафом. Сказати що я була в шоці – це нічого не сказати. Після довгих розглядів з’ясувалося, що в мене все в порядку, суму штрафу анульовали. Але ніхто навіть і не подумав вибачатися.

  8. Сергій пишет:

    Я не любитель кредитів, але так довелося, що не вистачало мені грошей на придбання автомобіля! Вирішив звернеться в Приват Банк. Взяв у банку 75 000 грн, виплатив за короткий термін і сума переплати мене влаштувала. Якщо знадобиться ще раз взяти кредит, то обов’язково скористаюся послугою банку.

  9. Лариса пишет:

    Прочитала статтю і навіть не здивувалася. Приватбанк – це болюче питання, і не тільки по штрафам та простроченими платежами (у мене гарна кредитна історія). В Приват банку виявила їх непорядність в системі Приват-24: суми списання не видно (скільки списують?), та й з елементарною математикою великі проблеми, причому пояснити, куди пішли твої гроші, ніхто не може! З соціальних карт списують відсотки за кредитну карту навіть без повідомлення, хоча юридично не мають на це права. Надійністю і не пахне!

  10. Саня пишет:

    Приватбанк це технологічний лідер з усіх банків не тільки на Україні, але і в Європі. Навіть незважаючи на те, що цей банк заохочує ведення війни, він все одно залишається в лідерах галузі.

  11. Михайло пишет:

    Та все там нормально і в самому банку і в Приват24. Працює просто на ура! Бувають, звичайно, іноді збої, як і у всіх. Але в цілому – дуже навіть непогано. Що ж до штрафів – вони цілком адекватні.

  12. Федір пишет:

    Штрафи не страшні, якщо платити вчасно. А от інтернет-банкінг в Приваті просто жахливий, інформація в особистому кабінеті оновлюється із запізненням на місяць! Навіть подивитися суму платежу не можна, добре хоч СМС надсилають заздалегідь!

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Банки

У цьому розділі будуть розміщуватись матеріали про діяльність банків України,...

Арешт вебмані
5 способів вивести вебмані в Україну

Виходячи із середньостатистичної зарплати українця, можна сміливо говорити про злидні...

Закрыть