ПРИВАТБАНК. Ідеально продумана СУЧГ

ПРИВАТбанкВідразу дам розшифровку абревіатури в заголовку статті. СУЧГ – система управління чужими грошима!

Написати дану статтю спонукало запитання читачки сайту, яка не змогла зняти з картки ПриватБанку переказані на неї гроші, у зв’язку з наявністю боргу перед банком.

Нахабство «ПриватБанку» не має кордонів – це всім давно ясно і зрозуміло. Але іноді недостатня обізнаність наших громадян створює всі передумови для застережних заходів з боку банку.

Багато клієнтів, користуючись картою «ПриватБанку», постійно передають грошові кошти шляхом її поповнення через термінал в одному місті, а знімаються ці гроші в іншому місті іншою людиною. Виглядає це як безкоштовний грошовий переказ. Але за фактом є звичайним поповненням карти – а значить, повинно відповідати правилам і вимогам не грошового переказу, а тарифами конкретної картки.

Наприклад, маючи прострочену заборгованість на карті « ПриватБанку», людина просить родича чи друга здійснити грошовий переказ з використанням даної карти. Така операція буде мати два сценарії вирішення:
1. Позитивний. У разі якщо за даною карткою не числиться пеня і штраф, то такий переказ можна буде зняти в банкоматі в повному обсязі і з мінімальною комісією. Такі операції давно вже звичні і заслужили належну повагу серед усього українського населення.

2. Негативний. У разі якщо за даною карткою числиться заборгованість у вигляді пені та штрафів, то всі перераховані кошти підуть на доходи банку (але тільки в суворій відповідності із заборгованістю), тим самим позбавивши клієнта можливості виведення коштів.

Тому, маючи велике прострочення по кредитній карті « ПриватБанку», не варто розглядати варіант фінансової підтримки шляхом поповнення даної кредитки, так як будь-яка грошова операція закінчиться погашенням штрафних санкцій і не поповнить ваш гаманець.

Природно, кожен з нас бажає швидше закрити заборгованість по кредиту, і покінчити з цим нескінченним нарахуванням відсотків. Але найчастіше ми не маємо можливості закрити її за цілком об’єктивними обставинами. Але якби кожен позичальник знав дійсну суму витрат на відсотки, то давно б ущемив себе в чому завгодно, але закрив би такий кредит. Хоча ситуація, коли банк забирає гроші в погашення кредиту, позитивно впливає на закриття заборгованості і зменшує штрафні санкції.

Посудіть самі. У Вас є заборгованість перед банком, причому банком з найжорстокішими штрафними санкціями. І з метою зберегти ваші гроші, рекомендую вам якомога швидше погасити цей борг. Якщо цей переказ не є життєво необхідним способом передачі грошових коштів, а звичайна для вас сума, то закрийте нею кредит. Якщо ж грошей не вистачає – докладіть, але закрийте його. Є можливість – покладіть трохи більше, це тільки заощадить ваші гроші у випадку непорозуміння кредитних умов. Потім, коли у вас будуть зупинені всі штрафні санкції, можна буде спокійно розмірковувати на тему правомірності тих чи інших дій, і в зручній для вас обстановці звернутися за консультацією юриста, а в особливому випадку – шукати справедливості в суді.

Програмне забезпечення «ПриватБанку» не дозволить видати переказ одержувачу, якщо у нього є прострочення по кредитці.
Припустимо, навіть якщо ви отримали грошовий переказ не на карту, а за однією з поширених платіжних систем, фахівець, що вас обслуговуватиме, приймаючи переклад, повинен перевести цю суму на одну з наданих клієнтом карт «ПриватБанку». Переслідуючи мету спасти свій переказ від безповоротних перерахування в рахунок штрафного покарання, і обмежившись лише тільки послугами «ПриватБанку», можна було б відкрити ще один рахунок з іншою картою, перерахування по якій не будуть мати будь-яких непорозумінь. Але не тут то було…

Класичний підхід банку: так як клієнт винен банку грошей, то цілком логічно було б не віддавати їх йому, а погасити заборгованість. Але клієнта захищає закон, який не дозволяє будь-кому розпоряджатися особистими грошовими ресурсами навіть самого злісного неплатника. І цим законом можна захищатися, але тільки у випадку, якщо у вашому договорі не присутній пункт про добровільну згоду на такі операції. Ознайомившись із загальними положеннями кредитної картки «Приватбанку», можна судити про обережність і продуманість їх дій. Адже в договорі кредитної картки прописано, що її власник дає добровільну згоду на списання будь-яких грошових коштів (заробітна плата або переказ – не важливо), з будь-якого рахунку, який йому належить. А значить, з юридичної точки зору, навіть сама незначна заборгованість клієнта дозволяє «ПриватБанку» розпоряджатися іншими його засобами, з метою погашення простроченої заборгованості .

Ще раз хочу звернути увагу всіх бажаючих скористатися продуктами «ПриватБанку». Підписавши з ними такий договір, кожен з нас буде у фінансовій залежності від даної установи, аж до повного закриття всіх рахунків на своє ім’я. І якими б не були, на перший погляд, неправомірними дії «ПриватБанку», його юристами наперед передбачені всі юридичні аспекти. І судитися з таким «монстром» банківської справи – ​​досить безперспективне заняття .

2 комментариев к записи “ПРИВАТБАНК. Ідеально продумана СУЧГ”

 1. Артур пишет:

  Прошу помочь мне пожалуйста решить проблему. Ситуация такова что я имею кредитную карту от ПриватБанка на которой лимит 4000. Я уже не плачу по кредиту более года я даже не представляю каково там уже сумма. Я нигде не работаю и не работал в то время что не платил. У меня нету ничего во владении, имущество и так далее. Что мне делать в данной ситуации и что мне может быть если я не погашу задолженность. Заранее спасибо!

 2. Nadija пишет:

  Ваша стаття мене шокувала((( Я,мама одиночка,яка намагаючись заробити кошти,потрапила у “Приват “халепу – майже 11тис.грн.
  Ще студенткою,я намагалася в1дкрити кредитку,банк не в1дмовив -в1дкрив з”0″грн на рахунку.
  Але з часом,л1м1т зб1льшувався,1 на сьогодн1шн1й день становить 11тис.Я,вже давно хот1ла зменшити його,або закрити взагал1….але через затягнувшу чорну полосу,не зробила цього.Хоча,карточкою,користувалася р1дко,1 повертала кошти завжди вчасно.
  Так,ось.На “Сландо”,я в1дправила оголошення про продаж коляски.Шахрай,там мене 1 знайшов.”Давив” нажал1сть,просив терм1ново передати коляску поштою.Казав,що дружин1 ось-ось народжувати,а в1н на робот1 в Криму,1 эдиний можливий спос1б перевести кошти за коляску-це електронний гаманець.Оск1льки з дитиною,наступного дня,я мала 1хати до л1каря,я погодилась…..
  К1нець,1стор11 в тому,що я Н Е У С В 1 Д О М Л Ю Ю Ч И п1дтвердила переказ кошт1в з власно1 кредитки.Номер яко1,я продиктувала,для отримання кошт1в за коляску.
  В руках,у мене був тел;,1 все це в1дбувалося протягом 2хв,я не збентежилась,тому що смс,про п1дтвердження того,що я комусь,перераховую грош1,не було хоча вже пройшло 9 дн1в.В банку заяву про шахрайство не прийняли,мотивуючи це тим,що я це зробила добров1льно.Заяву,я трич1 подавала онлайн,в1дкрите крим1нальне провадження.ЩО МЕН1 РОБИТИ???СУМА В 10 з ПОЛОВИНОЮ ТИС,ДЛЯ МЕНЕ НЕ П1ДЙОМНА.Позичити немаэ в кого.А банку все одно. Кажуть плат1ть,а якщо м1л1ц1я знайде шахрая,тод1 в1н поверне Вам кошти.На правоохоронн1 органи над11 мало.Куди звертатися,що робити? Кр1м того,що 1здити в обл.в м1л1ц1ю.Остання Над1я на ВАС.Дякую

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ОЩАДБАНК. Умови кредитування

«Ощадбанк» сьогодні розгорнув досить серйозні програми кредитування, і розмістивши їх...

ОЩАДБАНК. Врятуємо державу!

Відношення між службовцями «Ощадбанку» побудовані за законом - я начальник,...

Закрыть