РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ. Історія та колектив

АвальБанк “Аваль”, який працює на території нашої держави з 27.03.1992 р. як самостійний комерційний банк, через сім років своєї чесної діяльності заслужив великої честі бути перекупленим таким світовим лідером, як Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія. І з жовтня 2005 р. працює під гордим і заслуговуючим поваги ім’ям групи Райффайзен Банку, який почав свою діяльність ще в далекому 1862 р. у вигляді банківського кооперативу, організованого для допомоги селянам.

З часом, цілі та принципи трохи змістилися на користь грошової вигоди. А з приходом на український ринок, звичайно, придбали наш колорит і менталітет. Але не опираючись на правило: «в чужу країну зі своїм статутом не лізуть», група Райффайзен все-таки спробувала принести на український ринок європейські стандарти і традиції. І сьогодні, через вісім років після її появи на території України, можна впевнено говорити, що «Райффайзен Банк Аваль» справді виділяється на тлі інших фінансових закладів.

Увійшовши на ринок банківських послуг, даний фінансовий заклад не ставив за мету широке розповсюдження кредитних програм із сумнівними процентними ставками, або пропонувати клієнтам депозитні продукти із завищеним ступенем ризику. Логічний підхід цього банку був побудований на довірчому відношенні від клієнта до стабільного і твердо стоячої на ногах банківської установи, яка ні під яким приводом не очорнить своє горде ім’я авантюрними операціями, не викличе гнів і обурення обманутого клієнта.

Пропонуючи своїм споживачам банківські продукти, Райффайзен банк не може дати найвигідніші процентні ставки, так як в них закладено високу якість обслуговування. А найголовніше – гарантію стабільної роботи всієї системи, яка страхує українських клієнтів від непередбачених коливань нашої економіки і фінансів, так як основа лежить на твердому європейському плечі. Тому, будь-які кризи компенсуються стабільністю роботи всієї групи Райффайзен на території інших європейських держав.

Тепер, розуміючи пріоритети роботи цієї банківської системи, варто акцентувати увагу на українській сфері діяльності Райффайзен Банку, яка, всупереч бажанню європейських засновників, все-таки придбала наш відтінок.

1. Колектив. Персонал Банку Аваль дійсно проходить серйозну підготовку, стажуючись в головних та обласних офісах. А на завершення стажування, кожен претендент на робоче місце в даному фінансовій установі проходить серйозне тестування знань:
- Інструкції національного банку;
- Внутрішні інструкції Авалю ;
- Знання програмного забезпечення;
- Етикет у сфері банківського обслуговування ;
- Кмітливість;
- Розуміння відповідальності за вчинені дії.
Далі, протягом всієї роботи в цьому банку, знання даних співробітників перевіряються щоквартально у вигляді онлайн тестів, і щорічно – з виїздом в головний офіс і найсуворішою, ретельною оцінкою знань усіх без винятку працівників.

Розуміючи, що саме співробітники створюють робочу атмосферу, правильність виконання поставлених завдань і правову відповідність повсякденної роботи, Райффайзен Банк, на основі півторастолітнього досвіду роботи, вибрав оптимальну стратегію підбору персоналу, повсякденного контролю над ним, і найжорстокіші міри покарання власних співробітників на користь клієнтів банку. Саме тому, робота цього фінансового закладу вже довгі роки порівнюється зі швейцарськими годинниками, бездоганність яких доведена часом. Кожен клієнт, приходячи в Райффайзен Банк знає, що відправлений платіж буде коштувати значно дорожче, ніж у сусідньому банку. Але він не сумнівається в правильності його перерахування, а значить, не доведеться потім доводити свою правоту і виправляти помилки некомпетентного фахівця. Працівники цього банку ніколи не нагрублять, і не будуть суперечити своєму клієнтові, так як дорожать своїм робочим місцем. У внутрішніх положеннях Авалю чітко сказано, як саме потрібно спілкуватися з клієнтом. А відхилення від обов’язкових фраз – неприйнятно, і загрожує звільненням.

Варто відзначити, що намагаючись донести до клієнта важливість правильного і суворого відбору персоналу, Райффайзен Банк готовий йти на будь-які витрати, аби постійно доводити пріоритетність своїх кадрів. Так, забезпечивши всю армію українських працівників даного банку формою з яскраво вираженою символікою, Аваль зайвий раз підкреслив свою турботу про клієнта, радуючи його високою повагою.

Продовження…

4 комментариев к записи “РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ. Історія та колектив”

 1. Лілія пишет:

  Гарний банк, толерантне та ввічливе обслуговування. зацікавленність в кожному клієнтові. А головне. можна завжди зайти і все спокійно з”ясувати, будь-які незрозумілі ситуації…, з увагою та розумінням відносяться до людей, тривалий час користуюсь послугами цього банку – я задоволена, все чітко і згідно прописаного графіка платежі, мобільний банкінг, це доволі зручно. Успіхів їм та процвітання на нашому українському ринку праці!!! З вдячністю….

 2. Юля пишет:

  Дуже добре знаю роботу цього банку зсередини, так як в недавньому минулому була співробітником цієї фінустанови. В основному все сказано вірно. Для співробітників завжди важливий будь-який клієнт.

 3. Олександр пишет:

  У 2007 взяв іпотеку під 13.25% у гривні. Сплачую 18%. Говорять – помилка. Так я чи що винен у помилці в Авалі? Відтоді весь час борюся з банком. Постійно все не так. А в квітні прислали лист, в якому в односторонньому порядку підняли відсоток на 5% – тепер 23%! Це повний фініш. Що робити, поки не вирішив, але буду боротися до останнього. І головне – всі співробітники кажуть що ваш кредит сильно старий!!!

 4. Олександр пишет:

  Райффайзен банк Аваль в даний час видається надійним банком, насамперед із – за своїх австрійських коренів. Група Райффайзен не так сильно зав’язана на Росії та Україні, основа бізнесу у них це країни ЄС.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ПРИВАТБАНК. Ідеально продумана СУЧГ

Відразу дам розшифровку абревіатури в заголовку статті. СУЧГ - система...

ОЩАДБАНК. Умови кредитування

«Ощадбанк» сьогодні розгорнув досить серйозні програми кредитування, і розмістивши їх...

Закрыть