РУССКИЙ СТАНДАРТ. Аналіз пропозицій

Російський стандартРеклама банку «РУССКИЙ СТАНДАРТ» заполонила інтернет, постійно привертає увагу, спокушаючи на оформлення онлайн – заявки, мета якої – банальне отримання кредиту. Але не тільки зручна і красива форма акцентує увагу на даному банку. В інтернеті повним ходом іде обговорення виведення грошових коштів з рахунків Webmoney на карту Російського Стандарту без комісійних зборів, швидко і надійно (цьому присвячена попередня стаття). Маючи такий набір на перший погляд привабливих умов, варто більш детально проаналізувати цей банк.

Отже, «РУССКИЙ СТАНДАРТ» заснований в 2006 році, і на сьогоднішній день має 54 відділення. Мережа відділень не настільки широка, щоб говорити про його велич або великі амбіції. Але розмістивши більш 7’500 кредитних точок по всій країні, даний фінансовий заклад розкриває свою приховану сутність. Не бажаючи відкривати відділення в регіонах країни, розважливі банкіри, проаналізувавши прибуток з однієї кредитної точки, дійшли висновку, що решта послуг банку, які не приносять настільки високих дивідендів, не заслуговують витрат і уваги. Тому можна зосередитись лише тільки на отриманні власного прибутку, встановивши кілька торгових точок в особливо прибуткових місцях. Досить пообіцяти кредитнику відсоток від прибутку, і можна спокійно рахувати щоденне збільшення кредитного портфеля.

Порівнюючи співвідношення відділень банку з відкритими точками кредитування (54/7500), приходимо до висновку, що даний банк не зацікавлений у подальшому спілкуванні з клієнтом, а обмежується лише видачею кредиту. Знаючи з історії, як часто міняють свої точки роботи кредитні інспектори, можемо тільки здогадуватися, як потім позичальникам проблематично уточнити хвилюючі їх питання, коли в місті немає відділення банку, а кредитний менеджер, у зв’язку з підвищеним попитом на іншому торговельному об’єкті, перекочував і не залишив свої нові координати.

Онлайн – заявка «РУССКИЙ СТАНДАРТ»
Будучи Кредитники за професією і фінансистом в глибині душі, мені властива якість детального розгляду всіх супутніх витрат тієї чи іншої кредитної програми, з описом можливих наслідків. Так, розглядаючи онлайн – заявку «РУССКИЙ СТАНДАРТ», дійшов висновку, що він, як і основна частина українських кредиторів, намагається ввести нас в оману, яке на перший погляд виглядає як отримання кредиту без відвідування офісу, а по факту – в онлайн режимі перевіряють вашу кредитну історію і не більше того. Порівнюючи онлайн-кредитування інших кредиторів, існують варіанти отримання кредиту без відвідування відділення банку. Припустимо «Альфа-Банк» готовий надіслати до клієнта додому кур’єра, який провідавши позичальника на дому, і отримавши від нього всі необхідні підписи, вручає клієнту кредитну картку. Російський Стандарт так не практикує , а лише привертає увагу всюди поширеної рекламою. А після заповнення онлайн – анкети, просить з’явитися в банк для належного оформлення кредиту, що ви можете зробити і без попередньої онлайн – заявки.

Кредитна карта «РУССКИЙ СТАНДАРТ»
Кредитні карти даного кредитора розділені на два основних напрямки:
- Кредитний ліміт до 5’000 грн ;
- Кредитний ліміт від 5’000 грн . до 40’000 грн .

Карта, кредитний ліміт якої не перевищує 5’000 грн. має значну перевагу в тому, що видається клієнту в спрощеному варіанті оформлення, а найголовніше – без плати за її одержання або активацію. Однак такий банківський продукт позбавлений пільгового періоду, який є основним достоїнством всіх кредитних карт. З одного боку при одержанні не несемо збитки, з іншого боку – позбавлені пільгового періоду, але тут ми маємо набагато більше витрат. Особливо вигідною таку пропозицію не назвеш.

Картка із кредитним лімітом від 5’000 грн. видається без довідки про доходи лише у випадку з запитаної сумою не більше, ніж 8’000 грн. Розглядаючи заявку на ліміт від 8’000 грн. до 20’000 грн. «РУССКИЙ СТАНДАРТ» вимагає надати ще один будь-який офіційний документ. Пропонуючи клієнту картку із кредитним лімітом до 40’000 грн. , потрібна довідка про стабільні доходи протягом останніх шести місяців.

Визначившись з умовами видачі кредитних карт, варто акцентувати увагу на майбутніх витратах, які гарантують списання 150 грн. при першому використанні цієї карти. Хочу відзначити високу ціну за надання таких послуг, так як в Україні на даний момент існують банки, готові надати кредитку без будь-яких витрат. Але , на відміну від безкоштовної карти цього кредитора, картка з лімітом більш ніж 5’000 грн. має пільговий період в 55 днів, що робить її досить привабливою із-за можливості безкоштовного використання кредитових засобів.

Враховуючи процентні ставки по кредитних картах, «РУССКИЙ СТАНДАРТ» передбачив невеликі відмінності в ціновому діапазоні від 3,5% до 4,3% на місяць на залишок заборгованості, за умови мінімальної суми до погашення 5% від заборгованості. Візьмемо 4% за середню цифру щомісячного відсотка і помножимо на 12 місяців, отримуємо 48% у звичному річному вирахуванні, що є досить високою процентною ставкою для карти і прийнятною пропозицією в порівнянні з готівковим кредитом. Але якщо врахувати п’ятивідсоткову комісію за переведення в готівку, то реальна вартість такого кредиту може сильно змінитися в залежності від його величини. Ідеальним варіантом буде отримати дану карту, і сплативши покупку в супермаркеті, повертати гроші банку відповідно з дешевшими послугами карти, проти завищених ставок готівкового кредиту.

У цілому, кредитні пропозиції банку «РУССКИЙ СТАНДАРТ» можна назвати відповідаючими дорогим умовам українського ринку кредитних послуг. Є невеликі переваги, але вони меркнуть на тлі інших супутніх послуг, які відповідно до класичної української жадібності з лишком перекривають всі достоїнства. Для порівняння процентних ставок, можна навести приклад російського ринку, на якому 25% не рахується дешево, в порівнянні з українськими 80% ми виглядаємо як обдерті кішки, а про європейські 12%  взагалі не варто навіть згадувати.

Якщо бажаєте більш детально дізнатися всі таємниці інших українських кредиторів – ласкаво просимо в рубрику «БАНКИ».

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Русский Стандарт. Безкоштовний вивід WMU

Розуміючи всю важливість повернення до дешевого і надійного варіанту виведення...

Суд з банком
Вартість суду з банком. Ч.3

Для більш детального представлення про майбутні витрати позичальника, готового подати...

Закрыть