Русский Стандарт. Безкоштовний вивід WMU

Російський стандарт Розуміючи всю важливість повернення до дешевого і надійного варіанту виведення WMU в Україні, всі очікували швидкого і безболісного вирішення конфлікту нашої влади з Укргарантом. Тим більше, що тут є явна вигода для всіх учасників грошових операцій. Але на жаль, на сьогоднішній день, навіть така глобальна проблема для всіх українських користувачів послугами платіжної системи WebMoney, не вирішується впродовж практично півроку. Що наштовхує на думку існування таємної змови між структурами найвищого рівня, які скоріше всього, мають свою вигоду від настільки тривалого процесу.

Сьогодні від такої ситуації в найвигіднішому становищі опинилися саме обмінники, і можна тільки здогадуватися, кому саме вони належать. І як впав наш Мінздох заради особистої вигоди окремих олігархів, промінявши громадські інтереси на їх гаманець.

Єдиним і майже офіційним способом виведення WMU на рахунки українських банків (з мінімальними втратами) залишився сайт https://mim.com.ua/, який здатний вселити хоч крапельку довіри, і за своїми тарифами прекрасно конкурувати з будь-яким іншим варіантом виводу.

А найдешевшим (практично – безкоштовним, якщо не рахувати стандартні ВебМаневські 0,8%) варіантом виведення WMU в Україну, є спосіб переказу електронних грошей з рахунків WebMoney на карту банку “Русский Стандарт”. За умовами цього сайту, кожен власник WMU гаманця має можливість безпроцентного виведення коштів на картку “Русского Стандарту” «Банк в кишені», якщо сума виводу буде варіюватися від 200 грн. до 4’900 грн. Розуміючи переваги безпроцентного виведення, можна легко закрити очі на триденний термін даного переказу. А так як комісія в обмінниках становить від 15% до 25%, то заради такої вигоди можна і потерпіти.

Для отримання картки «Банк в кишені», необхідно з’явиться в будь-яке відділення банку «Русский Стандарт», в якому на підставі паспорта та коду, за 15 – 20 хвилин вам видадуть запитувану карту. Переваги даної карти в тому, що її можуть надати як дебітну, так кредитну – все залежить від потреб клієнта. І один, і інший варіант, підходять під умови безкоштовного виведення WMU. У разі, якщо у вашому населеному пункті відсутнє відділення банку «Русский Стандарт», можна замовити карту, зателефонувавши на гарячу лінію цього банку, і заповнивши заявку в телефонному режимі. Далі ця карта буде відправлена ​​на вашу поштову адресу, тим самим спростивши завдання її власника. Але цей варіант має маленький недолік – так як карта замовляється дистанційно, то «Русский Стандарт» пропонує тільки кредитний її варіант.

Отримавши картку «Банк в кишені» проходимо на сайт https://mim.com.ua/, і очікуємо відкриття можливості переказу. З чим пов’язано така хитромудра стратегія – незрозуміло, але те, що вона відкривається практично кожен будній день – це точно. Нам залишається тільки коритися їх величі і чекати, коли «відкриються врата» обміну. Для зручності відстеження даного процесу існує сайт http://wmcheck.info/, який при постійно відкритій вкладці, видає звуковий сигнал (привселюдно сурмить піонерський горн), який інформує про відкриття «обмінного шлюзу». І якщо вчасно відреагувати, то можна вивести гроші і неабияк заощадити. Дана ситуація виглядає трохи по-дитячом , але такі сьогоднішні реалії. Одночасно з цим, існує можливість замовити безкоштовні СМС – повідомлення про чергове відкриття «шлюзу» , але тільки для абонентів оператора «Laif :) » – безкоштовно, а для «Київстар» у відповідності з тарифами. Проходимо на сайт http://wmcheck.info/, у правому верхньому кутку знаходимо клікабельну кнопку «SMS».

Отримавши чіткі інструкції про безкоштовне виведення WMU в Україні, вам тільки варто дотримуватися запропонованих мною інструкцій і довіритися вже досить перевіреній репутації mim.com.ua. З метою ознайомлення з іншими можливими варіантами виведення вебманевской гривні, пропоную до прочитання статтю «5 способів вивести вебмані в Україну».

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Суд з банком
Вартість суду з банком. Ч.3

Для більш детального представлення про майбутні витрати позичальника, готового подати...

Суд з банком
Вартість суду з банком. Ч.2

За наявності умов, зазначених у попередній статті, в принципі, кожен...

Закрыть