РУССКИЙ СТАНДАРТ. Кредит готівкою

Російський стандартНайважливішим і пріоритетним завданням Русского Стандарту є кредитування фізичних осіб, мета якого обмежується споживчими потребами. Сприймаючи РС як повноцінний банк, бачимо асортимент інших послуг, але їх розмах у порівнянні з кредитними продуктами не йде ні в яке порівняння. Спираючись на стандартні умови даного кредитора, добропорядний громадянин нашої країни має можливість отримати кредит, сума якого не перевищуватиме 15’000 грн. і для цього йому знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код.

Розуміючи всю перспективність кредитування без поручителів і обтяжуючих оформлення довідок про дохід, Русский Стандарт відмовився від таких складнощів і впевнено без них кредитує. Обіцяючи розгляд заявки протягом одного дня, менеджери кредитування зазвичай дають відповідь протягом трьох-чотирьох годин. Потім клієнтові надається карта, на яку і будуть перераховані запитані кошти. Хочу акцентувати увагу на тому, що Русский Стандарт не видає гроші на руки, а надає карту, на яку і буде перерахований кредит. Але незалежно від того, коли ви знімете кошти, день перерахування кредиту на ваш рахунок буде днем відкриття цієї позики. Оскільки клієнт може не скористатися коштами в перший же день, то банк має можливість нарахування відсотків на ще не видані кошти (!).

Ще один нюанс щодо різниці видачі грошей на руки в порівнянні з перерахуванням на картку. Справа в тому, що якщо клієнт переводить у готівку перерахований на карту кредит у касі кредитора, то касир видає йому повну суму, а якщо отримує гроші в банкоматі іншого банку, то несе витрати за комісійними зборами обох банків (відправника і одержувача).

Є й позитивні сторони кредитування готівкою від банку РС. Цей банк не бере одноразову комісію при отриманні кредиту, яку сьогодні стягують основне число кредиторів, і варіюються такі витрати від 1,5% до 8% (8% – це «Експрес -Банк»). Наступною перевагою можна назвати дійсно добровільне страхування, яке не є обов’язковою умовою, але пропонується клієнтам для розгляду такої можливості. Якщо взяти ситуацію з оформленням кредиту в 10’000 грн. на 36 місяців, то така страховка обійдеться позичальникові в 110 грн. за кожен місяць користування кредитом, але обіцяє зняти зобов’язання за даною позикою в разі втрати працездатності або платоспроможності.

Оцінюючи собівартість даного кредиту слід зазначити, що на перший погляд прийнятні умови насправді є досить жорсткими. Моделюємо ситуацію: кредит 10’000 на 36 місяців, при процентній ставці Русского Стандарту 3,49% на місяць.

1. Тіло кредиту: 10’000 / 36 = 277,77 грн. на місяць.
2. Щомісячна комісія: 10’000 * 3,49 = 349 грн. на місяць. Зверніть увагу – сума доходів банку значно перевищує (!) щомісячне погашення кредиту.
3. Разом: 277,77 +349 = 626,77 грн. на місяць.

Знаючи точну суму загальних витрат на комісію по цьому кредиту 349*36=12’564 грн., ми можемо, розрахувавши на кредитному калькуляторі дані цифри, отримати ретельно заховану, реальну процентну ставку, яка в даному випадку становить 81% річних. Висновок – отримавши кредит в РС 10’000 грн. протягом 36 місяців клієнт повертає банку 22’564 грн., що складає 81 % річних у звичному для нас річному численні.

Насправді, я не був здивований результатом отриманих розрахунків з тієї причини, що така процентна ставка є досить поширеною на українському ринку кредитування. І люди, які часто користуються кредитами, знають про такого роду безчинства банкірів. Але людина недосвідчена може досить легко клюнути на привабливу рекламу, яка показує скромні 3,49%.

Тому я не втомлююся повторювати – намагайтеся дізнаватися про кредиторів якомога більше: у друзів і родичів, у кредитних брокерів або просто частіше заходьте на цей сайт і дивіться рубрику «Банки», в якій я намагаюся висвітлити всі «підводні камені», того чи іншого кредитора. Якщо не знайшли відповідь, пишіть нам на пошту bankikredit@ukr.net, постараємось вам відповісти і порадити.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
РУССКИЙ СТАНДАРТ. Аналіз пропозицій

Реклама банку «РУССКИЙ СТАНДАРТ» заполонила інтернет, постійно привертає увагу, спокушаючи...

Русский Стандарт. Безкоштовний вивід WMU

Розуміючи всю важливість повернення до дешевого і надійного варіанту виведення...

Закрыть