УКРЕКСІМБАНК. Депозити – на будь-який смак

Укрэксимбанк Раціональний спосіб не тільки надійно зберегти свої накопичення, але навіть ще й заробити на них – відкрити в банку депозит. Важливо при цьому орієнтуватися не стільки на високий відсоток, запропонований різними банками, скільки на надійність банку. Так як розміщення коштів на депозиті – це певний ризик, тому варто їх довіряти тільки надійному і великому банку, яким і є Укрексімбанк.
Укрексімбанк входить до числа найбільших банків України. А будучи учасником Фонду гарантування вкладів, банк гарантує повернення вкладнику повної суми вкладу з відсотками, в межах 200 000 гривень, у разі виникнення неплатоспроможності фінансової установи.
Укрексімбанк пропонує різні види депозитів, які можуть задовольнити запити будь-якого клієнта. Так, в залежності від переслідуваної мети, ви можете підібрати підходящу для себе депозитну програму, керуючись тим, що вам потрібніше – максимальний прибуток або доступ до засобів в будь-який час.

Укрексімбанк розробив такі основні депозитні програми:
• «Лояльний» – термін дії депозиту клієнт вибирає сам , він може бути від 3 місяців до 1,5 років. При цьому ви отримуєте максимальний дохід при виплаті відсотків щомісячно;
• «Прогресивний» – оформивши депозит і отримавши до нього пластикову карту, ви можете розраховувати на збільшення відсотків по депозиту при розрахунку карткою в торговій мережі;
• «Прибутковий» – такий внесок можна відкрити в сумі від 500 гривень на термін від півроку до 10 років. При повторному розміщенні вкладу ви отримуєте додаткову надбавку відсотків;
• « 30 днів» – маючи тимчасово вільні гроші, ви можете, поклавши їх у банк всього на місяць, отримати додатковий дохід;
• «Накопичувальний» – переслідуючи мету накопичити певну суму грошей, вам слід відкрити саме цей депозит, який передбачає можливість додаткового поповнення;
• «Ощадний» – необхідний, якщо ви плануєте як поповнювати вклад, так і частково знімати кошти. При цьому, при частковому знятті грошей процентна ставка не змінюється;
• депозит у банківському металі – золоті;
• спеціальні програми для пенсіонерів, власників зарплатних карт, вкладів на ім’я неповнолітніх дітей, а також для депозитів на тривалий термін.

Переваги депозитів Укрексімбанку

Оформивши депозит у цьму банку, ви отримуєте цілий ряд незаперечних переваг. Кожен вкладник додатково отримує міжнародну пластикову карту, також є можливість оформити додаткову картку на ім’я іншої людини, що дає можливість розпоряджатися відсотками по вашому депозиту вашим родичам або близьким. Відкривши вклад «Ощадний», ви отримуєте можливість знімати гроші в будь-який момент без втрати процентної ставки, залишивши тільки суму мінімального незнижуваного залишку.
Укрексімбанк також пропонує відкрити депозит у банківському металі – золоті, в результаті чого ви не тільки отримуєте можливість вигідно інвестувати свої заощадження, а й отримати додатковий дохід.
Завдяки різним депозитним програмам, ви можете підібрати для себе депозит, що дозволяє здійснювати регулярні поповнення, або депозит, що приносить максимальний прибуток.
Відкрити депозит в банку можна при наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Валюта депозиту може бути як національна, так і іноземна – долар, євро або швейцарський франк.
Завдяки системі Інтернет-банкінгу, ви можете в будь-який момент контролювати стан рахунку свого депозиту, а також здійснювати поповнення вкладу без відвідування банку, що значно економить час.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
УКРЕКСІМБАНК. Кредити без прихованих комісій!

Укрексімбанк, будучи одним з найбільших банків України, надає своїм клієнтам...

Суд з банком
Реструктуризація чи новий кредитний договір?

До редакції сайту надійшло дуже важливе питання, на яке ми...

Закрыть