УКРЕКСІМБАНК. Кредити без прихованих комісій!

УкрэксимбанкУкрексімбанк, будучи одним з найбільших банків України, надає своїм клієнтам дуже широкий спектр банківських послуг. І звичайно, одна з найбільш затребуваних банківських операцій серед приватних клієнтів – кредитування.

Банк пропонує наступні кредитні програми:
• автокредитування – якщо вам необхідний новий автомобіль, але недостатньо власних коштів, оформивши автокредит, ви зможете здійснити свою мрію;
• іпотечне кредитування – покупка нерухомості за рахунок позикових банківських коштів;
• споживче кредитування – банківська позика на будь-які цілі.

У свою чергу, споживчий кредит в Укрексімбанку можна оформити кількома способами. Це може бути як кредитна лінія на зарплатній чи просто банківській карті, відновлювальна кредитна лінія, або кредит на поточні потреби під заставу ліквідної нерухомості. Переваги будь-якої кредитної програми Укрексімбанку в тому, що немає прихованих комісій, а процентна ставка встановлюється незмінною на весь період кредитування.

У чому відмінність між цими споживчими кредитами?

Відновлювана кредитна лінія

Кредитна лінія хороша тим, що ви можете неодноразово користуватися позиковими коштами в розмірі встановленого кредитного ліміту. Тобто, маєте можливість знімати гроші в необхідне вам час, своєчасно погашати, і знову їх знімати необмежену кількість разів. При цьому відсотки ви платите банку з розрахунку фактично використаної суми.
Даний кредит можна оформити на термін до 5 років з відсотковою ставкою від 22,3 %.
Розмір кредитної лінії встановлюється кожному клієнту індивідуально, залежно від його доходів і платоспроможності. Необхідна умова даного кредиту – надання в заставу нерухомості.

Кредит на поточні потреби

Такий кредит можна оформити строком на 5 років у сумі, що залежить як від вашого доходу, так і наданої застави.
Споживчий кредит можна оформити на будь-які цілі, не подаючи в банк звіт про їх використання.
Такий кредит надається банком під заставу нерухомості. Процентна ставка по кредиту – від 22,3 %. Але відбувається подорожчання кредиту за рахунок необхідності оформлення договору застави, проведення оцінки нерухомості, її щорічної страховки, а також існує комісія за надання кредиту.

Кредитна лінія на зарплатну чи особисту картку клієнта Укрексімбанк

Якщо ви отримуєте заробітну плату на карту Укрексімбанку, банк готовий вам запропонувати кредит у вигляді кредитної лінії на цю ж карту в розмірі до чотирьох ваших зарплат. Процентна ставка за даним кредитом складе 36% річних, а максимальний термін кредиту – 2 роки.
Якщо вам необхідна позикова сума в розмірі 10 000 гривень, а розмір вашої заробітної плати дозволяє її встановити, тоді ваш щомісячний платіж складе 716,67 гривень, 300 гривень з яких – відсотки, а 416,67 гривень – тіло кредиту. Загальна переплата по кредиту за весь період – 7200 грн.
Якщо у вас є депозит в Укрексімбанку, банк може вам запропонувати кредит в розмірі 95% від суми депозиту. При цьому процентна ставка по ньому буде трошки вище, ніж ставка по депозиту.
Переваги кредитної лінії Укрексімбанку:
• відсотки нараховуються тільки на суму використаних коштів, а не на весь встановлений ліміт;
• при знятті грошей у будь-якому банкоматі Укрексімбанку комісію банк не утримує;
• за відкриття та супровід кредитної лінії комісія не передбачена;
• відсутність прихованих комісій;
• встановлення фіксованої процентної ставки на весь період кредитування;
• погашення кредиту відбувається автоматично при надходженні коштів на карту.

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Суд з банком
Реструктуризація чи новий кредитний договір?

До редакції сайту надійшло дуже важливе питання, на яке ми...

УКРЕКСІМБАНК. Скільки людей, стільки й думок

Державний банк - Укрексімбанк, заснований на початку січня 1992 року,...

Закрыть