УКРЕКСІМБАНК. Скільки людей, стільки й думок

Укрэксимбанк Державний банк – Укрексімбанк, заснований на початку січня 1992 року, є з 2009 року публічним акціонерним товариством, де 100% акцій належать державі.
Для зручності своїх клієнтів, банк на території України має велике число пунктів обслуговування – 29 філій і 95 безбалансових відділень, що охоплюють всі великі міста та обласні центри.
Для максимального задоволення потреб усіх своїх клієнтів, банк розробив різні фінансові програми, як для приватних клієнтів, так і для суб’єктів малого бізнесу та корпоративних клієнтів. Також Укрексімбанк тісно співпрацює з іншими українськими та іноземними банками та фінансовими установами, маючи коррахунки у всіх основних валютах, завдяки чому клієнти мають можливість здійснювати необхідні їм міжнародні операції.
Укрексімбанк посідає серед банків України провідне третє місце за розміром активів. Серед трьох банків, в які планують перевести заробітну плату всіх українських бюджетників, входить і Укрексімбанк, який працює з держсектором.
Для приватних осіб Укрексімбанк пропонує широкий перелік депозитних і кредитних програм, готових допомогти клієнтам у вирішенні будь-яких фінансових питань.
Укрексімбанк приділяє чимале значення персоналу, правильно вважаючи, що від грамотного, кваліфікованого персоналу безпосередньо залежить розвиток і успіх банку. Важливий аспект – навчання та мотивація персоналу, якому приділяється належна увага. Відтік кадрів в банку становить всього 3%, що свідчить про надійність банку і комфорті умови роботи в ньому для персоналу.
А ось відгуки клієнтів про банк суперечливі. Втім , як завжди – скільки людей, стільки й думок. Скарги на низьку процентну ставку по депозиту говорять про надійність банку, а неможливість дистанційного вирішення всіх питань – про скрупульозність співробітників.

Депозити – на різний смак

Вклади в банку можна зробити як у національній валюті, доларах США та Євро, так і у швейцарських франках та банківському металі. Процентна ставка буде залежати від суми та строку вкладу, виду валюти, а також від способу отримання відсотків. Природно, що максимальна процентна ставка буде по довгостроковому депозиту в національній валюті з виплатою відсотків в кінці терміну дії договору.
До відома, ставка по депозиту в Укрексімбанку не висока, але це можна вважати і плюсом. Адже це говорить про надійність і впевненість банку.
Бажаючи залучити максимальну кількість вкладників, банком розроблені різні депозитні програми, які можуть привернути своїми вигідними умовами широке коло клієнтів. Так, за наявності вільних грошей, ви можете розмістити їх на термін від одного місяця і до декількох років. Для пенсіонерів плюс в тому, що мінімальна сума депозиту може дорівнювати 50 гривням.

Який кредит вибрати?

Ні для кого не секрет, що у багатьох з нас немає власних коштів в енній достатній кількості для придбання такого необхідного рухомого або нерухомого майна. Ось тоді доводиться замислюватися про позикові кошти, а саме – про банківський кредит.
Укрексімбанк пропонує наступні види кредитів:
• автокредит на придбання нового автомобіля будь-якого виробництва;
• кредит на придбання нерухомості, як на первинному, так і на вторинному ринку;
• покупка нерухомості через Фонд фінансування будівництва;
• споживчий кредит на будь-які потреби.
Кредит споживчий банк надає у вигляді відновлювальної кредитної лінії на банківській карті. Дану позику ви можете оформити у гривні на термін до 5 років без надання звітів про використання коштів.

Продовження аналізу…

2 комментариев к записи “УКРЕКСІМБАНК. Скільки людей, стільки й думок”

  1. Зоя пишет:

    У мене зарплатна програма в цьому банку. Нічого поганого сказати не можу, банк як банк. Переводять гроші на картку в той же день, коли завод перераховує гроші їм, але правда в порівнянні з Ощадбанком Росії, все ж виплату затримують в середньому на 3 години.

  2. Віталіна пишет:

    Я обслуговуюся по депозиту і по зарплатній програмі в Укрексімбанку, так як там багато різних варіантів депозитів на будь-який смак, простий і ненав’язливий сервіс, на відміну від Приватбанку, наприклад.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Євромайдан
Роздуми про Майдан. Продовження

Будучи прихильником «поганого миру, ніж гарної війни», мені було достатньо...

Банк обман
Як банкіри нас обманюють

Багато хто з нас вже мали нещастя познайомитись зі всілякими...

Закрыть