УКРГАЗБАНК. % помірний, але надійний

УкргазбанкЯк і личить серйозному банку, УКРГАЗБАНК, поважаючи свого клієнта, не ризикує його грошима. Не приймаючи до уваги сьогоднішні планові показники, цей фінансовий заклад встановив помірну процентну ставку за депозитами на рівні 19,5 % річного нарахування в національній валюті. Це на сьогоднішній день – середня позиція за величиною ставки, по відношенню до конкурентів. В іноземній валюті УКРГАЗБАНК дотримується середньоєвропейських 7 % річних.

Розуміючи перевагу настільки надійного фінансового закладу, багатьма громадянами нашої держави взята на озброєння ідея тримати вільні грошові ресурси за надійним щитом газових контрактів держави, які гарантують повернення вкладених коштів майже за будь-яких економічних і політичних заворушеннь. Але, орієнтуючись на рейтинг депозитних портфелів українських банків, ви не знайдете його в лідерах, так як у відповідності зі своїм менталітетом, наші громадяни більш схильні ризикувати останньої «сорочкою», але якщо заробляти, то по максимуму.

Відкриваючи депозити в банках з найбільш високою процентною ставкою, середньостатистичний українець не особливо задається питанням повернення, розуміючи, що в Україні ніхто і нічого гарантувати не може. А якщо ніхто не дає будь-яких гарантій, то чому б не відкрити депозит з максимально можливим відсотком? Для забезпечення гарантій повернення грошових вкладів, УКРГАЗБАНК, так само як і інші українські фінансові заклади, є учасником фонду гарантування вкладів. Більше того, наша держава володіє контрольним пакетом акцій Укргазбанку, що дає додаткову гарантію повернення вкладень, так як сама держава несе солідарну відповідальність.

Грошові перекази Укргазбанку

Будучи однією з самих надійних фінансових установ, УКРГАЗБАНК манить до себе все більше і більше різних категорій клієнтів, які, прийшовши до відділення, вимагають надати їм весь спектр послуг, не бажаючи бігати по іншим банкам. Тому, створюючи для них найоптимальніші умови, УКРГАЗБАНК розширив асортимент продуктів з грошових переказів до максимально можливого рівня. На сьогоднішній день не існує грошового переказу, який не обслуговує цей банк. Не існує країни, в яку не можна було б відправити грошовий переказ. А так само – не існує обставин, за якими клієнтові відмовлять у виплаті або відправці якого грошового перерахування.

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
УКРГАЗБАНК. Стабільність на газі

Заснований в 1993 році, «УКРГАЗБАНК» відсвяткував двадцятиріччя свого успішного існування...

Автокредит
Документи для оформлення автокредиту

Високо цінуючи роль автотранспорту в нашому повсякденному житті, багато хто...

Закрыть