УКРГАЗБАНК. Стабільність на газі

УкргазбанкЗаснований в 1993 році, «УКРГАЗБАНК» відсвяткував двадцятиріччя свого успішного існування на ринку українських банківських послуг. Витримавши фінансову боротьбу за живучість, на сьогоднішній день цей банк має досить серйозні підстави заявляти про свою фінансову стабільність, незалежність від політичних змін у країні (що так само дуже важливо), і вміння підлаштуватися під радикальні зміни ринкових відносин.

Будучи серйозною фінансовою установою, УКРГАЗБАНК має амбітні плани на майбутній період, які підтверджуються діючими угодами і домовленостями з одними з найбільших організацій і підприємств нашої держави. За назвою банку можна судити про прямий зв’язок УКРГАЗБАНКУ з державними контрактами на постачання і транзит такого важливого компонента економіки, як газ. Дійсно, всі фінансові операції по «газовим» контрактами нашої держави мають безпосереднє відношення до фінансової політики даного банку. Тому, поки в Україні користуються газом, цей банк буде твердо стояти на фундаменті «газових» контрактів. А так як в Україні всі великі підприємства працюють на російському “голубому паливі”, то стабільність і довговічність УКРГАЗБАНКУ забезпечена.

Персонал
Будучи престижним фінансовим закладом, УКРГАЗБАНК надзвичайно уважно підходить до підбору персоналу. У лавах даного закладу фахівці працюють довгі роки, мріючи протриматися якомога довше. Всупереч сьогоднішньому загальноукраїнському настрою звільняти людей за першого-ж приводу, УКРГАЗБАНК не дотримується цього правила, цінуючи і поважаючи своїх співробітників. Одночасно з цим, кожен (без виключення) співробітник проходить досить серйозне тестування знань як вимог Національного банку, так і внутрішніх інструкцій. Кожні півроку весь персонал перевіряється особисто головним управлінням. Тому про працівників даного фінансового закладу ви ніколи не почуєте негативних відгуків чи нарікань на його роботу.

Форекс від Укргазбанку
Звикнувши до незалежних форекс- брокерів, в нашому розумінні утвердилося розуміння ненадійності вкладення, яке не гарантується яким – небудь авторитетним фінансовим закладом. Але, не дивлячись на суперечливу інформацію, цей ринок є провідним інструментів будь-якої держави, а особливо тих країн, економіка яких тримається на фінансової активності сектора економіки. Так, отримавши можливість торгувати від імені Укргазбанку, багато трейдерів бачать в його особі надійного і відповідального форекс-брокера. Розмістивши кошти на рахунку Укргазбанку, клієнт отримує квитанцію про внесення коштів, що не пропонує практично ні один брокер, а також гарантію їх повернення на першу ж вимогу. Тобто, з’явившись у відділення банку, можна тут же перевести в готівку власні кошти, минаючи посередницькі комісії та всілякі обманні «маневри» ДЦ. З усіх привабливих умов форекса від імені Укргазбанку, можна відзначити настільки значимий фіксований спред від одного пункту на парі EUR/USD.

Продовження…

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Автокредит
Документи для оформлення автокредиту

Високо цінуючи роль автотранспорту в нашому повсякденному житті, багато хто...

Євромайдан
Роздуми про Майдан

Дуже старався не чіпати політичні теми. Але сьогодні ситуація така,...

Закрыть