“Голд” бізнескредитка

БізнескредитЩе матеріали по темі:
Кредитування бізнесу. Ч.1
Кредитування бізнесу. Ч.2
Бізнескредит без врахування доходів
Бізнескредит без застави
“Партнерка” для бізнесу
Овердрафт підприємцю
Поганий бізнескредит. Хто винен?

Сьогоднішній підприємець, який завжди знаходиться в пошуках все більш нових підходів до грошей, і всерйоз відноситься до будь-якої спроби заробити (або заощадити!), досить швидко «розкусив» переваги «золотої кредитної картки». Оформивши такий банківський продукт, володар карти статусу «Голд» набуває досить широкого списку привілеїв:

1. У програмне забезпечення провідних супермаркетів і бутиків, з брендами високого «рангу», занесена функція, яка дозволяє робити постійні та відчутні знижки на купівлю товару або оплату послуги клієнтам VIP-класу. Так підприємець, здійснюючи оптову закупівлю товару і оплачуючи його за допомогою золотої карти, отримує значну знижку, внаслідок чого має можливість гідно конкурувати, а може і вжити демпінгові заходи по відношенню до конкурентів.

2. Цілком нормальне явище, коли підприємець, вклавши весь свій грошовий ресурс у товар, залишається без готівки, але з потребами продовжувати закупівлю, на яку коштів вже не залишилося. Тоді, скориставшись золотою кредитною карткою, даний бізнесмен підтримує свій бізнес в будь-який зручний для нього час. Адже припустимо що банк, будучи в хороших відносинах з клієнтом, і видасть йому кредит, але це буде тільки в робочий день, і то після оформлення, розгляду і безпосередньо після процедури видачі. Скориставшись кредитним лімітом із золотою кредитки, підприємець не втрачає ні копійки своїх особистих коштів і не оплачує будь-яких комісій. Тому така операція вважається дуже зручною і вкрай вигідною. Так як кредитка має досить великий пільговий період, то бізнесмен, купуючи даний товар, встигає за виділені тридцять днів пільгового періоду продати його і повернути гроші банку, знову-таки не зазнавши зайвих витрат.

3. Як часто раніше ми чули, що один за одним бізнесмени страждали від крадіжки накопичених коштів. Не так давно, основна частина підприємців організовувала самостійні поїздки за товаром, прихопивши з собою пристойну суму грошових накопичень. Де їх і чекали досвідчені шахраї, спраглі розділити з ними нажите «багатство». Але з появою електронних грошей і активним їх використанням, такі випадки все рідше мають місце в нашому житті. Таким чином, обережний підприємець захищає себе і свої накопичення від непередбачених обставин. Знаючи про те, що всі кредитні карти досить серйозно захищені, ми навіть не підозрюємо про ступінь захищеності золотої кредитної картки. Використовуючи всі методи обережності, банкіри передбачили практично всі варіанти, захищаючи свого VIP-клієнта від шахраїв.

4. Використовуючи звичайну кредитну картку, клієнт має можливість перевести в готівку кошти в банкоматі, заплативши при цьому комісію за отримання готівки. Сьогоднішня конкурентна стратегія багатьох банків змушує їх іти на значні поступки по відношенню до своїх VIP-клієнтам. Тому, знімаючи кошти готівкою, ці клієнти не втрачають на комісії, що надає продукту дуже конкурентний характер.

5. Значущою перевагою в розумінні багатьох моїх знайомих бізнесменів, є сам по собі статус VIP-класу. Оплачуючи послуги офіціанта на діловій зустрічі, такий бізнесмен виглядає гідно в очах своїх компаньйонів, особливо якщо ці компаньйони – іноземці.

Враховуючи ступінь значущості клієнтів зі статусом «Голд» і бажаючи донести до Вас всю серйозність такого положення, приведу в приклад історію з VIP-клієнтом, яка торкнулася мене особисто.
Володар «золотої карти», відкритої в нашому відділенні, потрапив у неприємну дорожньо-транспортну ситуацію, яку сам же і спровокував, за збігом обставин. Але не бажаючи доводити справу до зустрічі з міліцією, він міг виправити своє становище, тільки виплативши значну суму постраждалій людині. Звичайно ж, така сума у ​​нього була, але не в наявності. Тоді, зателефонувавши начальнику нашого відділення банку і пояснивши ситуацію, він звернувся з проханням виручити і привезти йому гроші, з його ж рахунку. Такого клієнта ображати було не можна, і ми швидко прийняли рішення списати необхідну суму з його карткового рахунку через касу. Після чого я, прихопивши квитанцію і гроші, відправився на таксі (вартість якого надалі оплатив клієнт) на зустріч до клієнта. Отримавши у нього підпис – вручив йому його гроші і ретирувався назад у банк. У наслідку вдячний клієнт пообіцяв завжди обслуговуватися тільки у нас. Таким чином – і «банкіри» ситі, і клієнти задоволені.

Для оформлення золотої карти підприємцю необхідно прийти в банк з підтверджуючими довідками про доходи і підтвердженими (до податкової інспекції) доходами у вигляді руху по рахунках з інших банків. На підставі наданих документів клієнту присвоюється статус VIP-клієнта і видається золота карта з кредитним лімітом.

Говорячи про сьогоднішні сумах кредитного ліміту VIP-клієнтам, складно говорити про максимальну суму, тому-що ця цифра залежить тільки від ступеня забезпеченості конкретного клієнта. Зазвичай ця сума варіює від 10’000грн. до 100’000грн.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Бізнескредит без застави

Ще матеріали по темі: Кредитування бізнесу. Ч.1 Кредитування бізнесу. Ч.2...

Кредит підприємцю без врахування його доходів

Ще матеріали по темі: Кредитування бізнесу. Ч.1 Кредитування бізнесу. Ч.2...

Закрыть