Овердрафт підприємцю

БізнескредитЩе матеріали по темі:
Кредитування бізнесу. Ч.1
Кредитування бізнесу. Ч.2
Бізнескредит без врахування доходів
Бізнескредит без застави
Золота бізнескредитка
“Партнерка” для бізнесу
Поганий бізнескредит. Хто винен?

Багато приватних підприємців не вважають за потрібне відкривати в банках особові рахунки для роботи по безготівковому перерахунку. І тим самим позбавляють себе можливості використовувати таку послугу, як овердрафт на корпоративний рахунок підприємця.

Однак це правило не стосується юридичних осіб, оскільки законодавство України змушує їх працювати по безготівковому перерахунку, при здійсненні яких, ведення обліку податків простіше контролюється податковою інспекцією.
Проте банки, бажаючи не упустити клієнта (а юридична особа – це великий клієнт) пропонують йому корпоративний овердрафт, прикріплюючи його до розрахункового рахунку окремо взятого підприємця.

За умовами даної банківської пропозиції, менеджерами банку детально аналізується робота за обсягом надходжень на корпоративний рахунок даного підприємця. І на підставі висновку середньоарифметичної цифри щомісячного надходження, бізнесменові надається кредитний ліміт, сума якого варіюється в межах 30% від щомісячного обороту по даному рахунку. Виділивши кредитний ліміт на забезпечення підприємницьких потреб, банк забезпечує своєму клієнтові тимчасову фінансову підтримку, але з умовою нарахування відсотків на суму використаного кредиту.

Отримавши таку можливість, підприємець може здійснювати платежі, використовуючи гроші банку на свій розсуд. Ця ідея спочатку була задумана для забезпечення доходу банку. Але з плином часу, багато підприємців «побачили» в даній пропозиції значиму вигоду для себе, що зайвий раз підтверджує можливість взаємовигідних відносин між банком і бізнесом.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
“Партнерка” для бізнесу

Ще матеріали по темі: Кредитування бізнесу. Ч.1 Кредитування бізнесу. Ч.2...

“Голд” бізнескредитка

Ще матеріали по темі: Кредитування бізнесу. Ч.1 Кредитування бізнесу. Ч.2...

Закрыть