“Партнерка” для бізнесу

БізнескредитЩе матеріали по темі:
Кредитування бізнесу. Ч.1
Кредитування бізнесу. Ч.2
Бізнескредит без врахування доходів
Бізнескредит без застави
Золота бізнескредитка
Овердрафт підприємцю
Поганий бізнескредит. Хто винен?

Продовжуючи досліджувати кредитні пропозиції навмання вибраного “АКТАБАНКА”, мною була відібрана дійсно приваблива задумка з боку даної фінансової установи по відношенню до підприємця. Продукт так і називається – «партнерська програма».

За умовами даної програми, між банком і бізнесменом укладається договір про партнерство, сенс якого зводиться до укладення взаємно вигідних угод на підставі поточного бізнесу даного підприємця. Так клієнт, звернувшись до підприємця за покупкою будь-якого товару, матиме можливість оформити кредит на придбання бажаної покупки без відвідування банку і надання довідок про доходи.

Давайте розберемося в цьому докладніше.
Підприємець звертається до банку з проханням допомогти йому реалізувати товар шляхом оформлення кредитів всім охочим здійснити покупку, але які не мають у наявності коштів. Дана пропозиція не підходить підприємцям з великим оборотом товару, так як вимагає приділити одному клієнту достатньо велику кількість часу (в межах однієї години). Але підприємець, орієнтований на продаж, наприклад, пластикових вікон, із задоволенням візьметься за такого роду діяльність. Так як його вузька специфіка передбачає одного – два клієнти на день, то приділити 1:00 свого робочого часу клієнту, який готовий купити товар в кредит, не представляє складності для зацікавленого бізнесмена. Більше того, з практики ведення бізнесу, можна з упевненістю говорити про те, що такі підприємці днями безперервно нудьгують у своїх офісах в очікуванні покупця, а коли вже він зайшов, то випускати його без покупки просто не можна. Тому такі банківські пропозиції для них – знахідка.

Для здійснення таких операцій між банком і підприємцем укладається партнерський договір, на підставі якого на комп’ютері, розташованому в офісі підприємця, встановлюється програма, яка за допомогою Інтернет-зв’язку буде передавати дані від підприємця в головний офіс банку. Відсканувавши паспорт і код клієнта, підприємець завантажує скан копії і відправляє на розгляд кредитного комітету, який у свою чергу зобов’язується розглянути такі заявки протягом тридцяти хвилин, і прийняти позитивне чи негативне рішення.

У разі, якщо потенційний позичальник не був до цього «злісним неплатником», то банк з більшою мірою ймовірності позитивно стверджує такі заявки. Далі на електронну адресу продавця відправляється текст кредитного договору, який тут же роздруковується і підписується клієнтом. Потім, в електронному вигляді відсканований документ відправляється в банк. На підставі скан копії підписаного договору банк перераховує на рахунок підприємця необхідну суму, а той у свою чергу видає покупцеві товар.

Згідно умов цього кредитування, сам підприємець вирішує, яку саме знижку запропонувати конкретному клієнтові. Специфіка даного кредитного продукту передбачає погашення відсотків протягом пільгового періоду за цим кредитом саме підприємцем, який свідомо знаючи про такі витрати, включив їх у вартість свого товару. По закінченню пільгового періоду, клієнт самостійно оплачує не тільки тіло, але й відсотки по даній позиці. Як показала практика, кожен позичальник намагається закрити кредит протягом пільгового періоду, тим самим не переплачуючи на відсотках. Зазвичай такі кредитні угоди оформлюються терміном від трьох місяців до одного року, і мають злегка завищену процентну ставку, яка обгрунтовується швидкоплинністю прийнятого рішення і високим ризиком неповернення.

Запропонувавши своєму клієнтові такий кредит, даний бізнесмен створює сприятливі умови для продажу власної продукції, разом з цим надає своєму покупцеві можливість придбати товар, не маючи коштів на оплату всієї його вартості.

Вигідно всім – і банку, і підприємцю, і клієнтові.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
“Голд” бізнескредитка

Ще матеріали по темі: Кредитування бізнесу. Ч.1 Кредитування бізнесу. Ч.2...

Бізнескредит без застави

Ще матеріали по темі: Кредитування бізнесу. Ч.1 Кредитування бізнесу. Ч.2...

Закрыть