Детально про отримання реструктуризації

Реструктуризация

На сайті були розміщені кілька матеріалів про реструктуризацію , але їх обсяг не задовольнив читачів. І ми отримали ось такий коментар:

“Не дуже інформативна стаття. Мені все одно не вистачило інформації, коли можна отримати такі от послаблення, а в яких випадках це взагалі не можливо. І хотілося б по банках, які надають реструктуризацію, а які взагалі цього не роблять”.

Тому докладніше розглянемо тему реструктуризації, і як її отримати.
Реструктуризація кредиту, тобто – або продовження його терміну, або надання кредитних канікул, можлива тільки позичальникам, які тимчасово мають складне фінансове становище. Якщо ви втратили роботу, вам істотно знизили зарплату, в сім’ї народилася дитина або хтось серйозно хворий, ви можете розраховувати на те, що банк піде на поступки і надасть реструктуризацію боргу. Однак фінансова установа має бути впевнена, що виниклі труднощі у вас тимчасові, і у визначений термін ви зможете виконати кредитні зобов’язання в повному обсязі.

Для того, щоб отримати можливість реструктуризувати кредит, вам в першу чергу необхідно написати заяву на ім’я керівника банку. При цьому, не варто тягнути до того моменту, коли у вас виникне прострочення по кредиту і будуть застосовані штрафні санкції. Відразу при виникненні ситуації, коли ви розумієте, що ваше фінансове становище не дозволяє в повному обсязі виконувати кредитні зобов’язання перед банком, йдіть в банк і пишіть заяву з проханням отримання тимчасової відстрочки виплат по кредиту. Але для цього вам необхідно в заяві не тільки просити про реструктуризацію боргу, але і привести обгрунтування, з яких причин ви не в змозі виконувати свої зобов’язання.

Крім заяви необхідно буде надати копії відповідних документів, якими можуть бути:
• довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців;
• копія трудової книжки з відміткою про звільнення або скорочення, а також довідку з центру зайнятості;
• виписка з лікарні, при наявності хворого родича;
• свідоцтво про народження дитини, якщо у вас в цей період вона народилася і т.д.

Також варто в заяві згадати про те , що погіршення матеріального становища тимчасове і найближчим часом у вас є шанси його поліпшити.

Банки намагаються йти на поступки клієнтам і можуть вам допомогти, шляхом продовження терміну кредитування, щоб щомісячний платіж по кредиту був меншим, або наданням кредитних канікул, протягом яких ви платитимете банку тільки відсотки, а тіло кредиту заплатите пізніше.

Якщо ж ви отримали відмову від банку, не варто засмучуватися остаточно. Зараз багато банків пропонують рефінансування, завдяки чому ви оформляєте в іншому банку кредит для погашення свого кредиту, що діє в сторонньому банку.

Які банки дають можливість свої клієнтам реструктуризувати кредит ?

ПриватБанк, щоб хоч трохи знизити розмір виниклого резервного портфеля і збільшити свій прибуток, готовий боржникам списати набігли пені і штрафи, а також продовжити діючі кредити під незначний відсоток.
Альфабанк також йде назустріч своїм клієнтам і готовий реструктуризувати борги по автокредитах, кредитах на покупку нерухомості і кредитами готівкою.
ОТР Банк також піклується про своїх клієнтів, і пропонує реструктуризувати борг шляхом продовження кредитного договору або надання тимчасової відстрочки платежів. При цьому штрафні санкції до позичальників, які скористалися реструктуризацією, можуть не застосовуватися.

Документи, які необхідно надати в банк для отримання реструктуризації:
• заяву позичальника;
• копія паспорта та ідентифікаційного коду позичальника та дружини (чоловіка);
• довідка з роботи про доходи за останні півроку позичальника та дружини (чоловіка);
• якщо позичальник – підприємець, звіт про отриманий прибуток за півроку.

Також банк, залежно від конкретної ситуації, і індивідуально розглянувши стан кожного позичальника , може зажадати додаткові документи.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

6 комментариев к записи “Детально про отримання реструктуризації”

 1. Денис пишет:

  Зазвичай банки намагаються йти на зустріч клієнтам. Але багато дрібних банків, як правило, хочуть, щоб клієнт йшов на прострочення, а далі виплачував ще більшу суму. Якщо у вас саме така ситуація, то у вас два виходи. Перший – це написати заяву в банк з поясненням вашої тимчасової неплатоспроможності, щоб вас не діставали дзвінками. Другий – рефінансування, якщо у вас не було прострочень по кредиту, то нормальні розвинені банки із задоволенням вас перекредитують.

 2. Василь пишет:

  Дуже багато правильного написано в статті. Дійсно, якщо немає можливості виплачувати свій кредит, то в першу чергу треба відразу звертатися в банк з питання реструктуризації. Найчастіше банк йде назустріч.

 3. Макс пишет:

  У мене був кредит на авто в Дельта банку. Коли виникли проблеми з грошима, попросив про реструктуризацію боргу, що залишився. Так мені категорично відмовили. Довелося влазити в інші кредити, що б з ними розплатитися …

 4. Аліна пишет:

  А якщо допустимо, у людини немає дружини (чоловіка), то йому виходить нереально реструктуризувати борг? Або банк може залучати інших родичів?

 5. Ярина пишет:

  У мене якраз і виникла така ситуація, коли потрібно отримати реструктуризацію, а як правильно це зробити мені толком не пояснили. Відмінна стаття. Знайшла всю потрібну для себе інформацію.

 6. Сергій пишет:

  Мій банк мені в реструктуризації кредиту відмовив, хоча всі документи були в порядку і були підстави для заяви. Буду шукати інші шляхи, що ще залишається робити…

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Реструктуризація
Реструктуризация
Що таке реструктуризація і як її отримати

Попередня стаття "Реструктуризація чи новий кредитний договір?" викликала досить жвавий...

Суд з банком
Реструктуризація чи новий кредитний договір?

До редакції сайту надійшло дуже важливе питання, на яке ми...

Закрыть