Допоможіть викрити шахраїв!!!

Афери

Якщо Ви думаєте (як і я всього-навсього днем раніше), що шахраї до Вас не вчепляться, тому що Ви ніде і ні в чому не «засвітились», та готові до будь-якої несподіванки, хочу Вас розчарувати. Небезпека може прийти із самої несподіваної сторони.

По порядку. Батькові три тижні тому зробили досить складну операцію. Щоб мати можливість постійного спілкування, купив йому мобільний та нову сім-карту Лайф. Номер знаю лише я. І ось сьогодні йому зателефонували з «Банку Надра» і сказали, що в нього є великий непогашений кредит. Запропонували, якщо він готовий його оплатити, натиснути кнопку «1», якщо ні – «2», і так далі.

Батькові 76 років. Вихований в радянський час. Все життя пропрацював вчителем. І поняття не має, що в нашому сучасному житті вже звичними стали поняття «лохотрон», «кидки» і «розводи». До цього часу вірить телевізору і газетам. І тут – така страшна «правда». А в мобільних не розбирається зовсім. Навіть подзвонити самому по швидкому набору – проблема. Поки я пришов, батько та матір були вже на грані істерики. А нервуватись після операції – не можна. Мені дуже довго прийшлось пояснювати, що це все брехня, спроба видурити якісь кошти, що цей номер ніхто не знає, і їм абсолютно нічого не загрожує. Заніс номери в «чорний список». Порадив при наступному такому дзвінку відразу відключатись. Але не впевнений, що послухають. І будуть з величезним страхом чекати наступного дзвінка.

Дуже прошу всіх, хто хоч щось знає про такі ситуації, написати свій коментар. Тільки щодо звернення в правоохоронні органи рекомендувати не потрібно – це і так зрозуміло, хоча довести щось буде неможливо – запис телефонного дзвінка для батьків – це космічна складність.

Дзвонили з номерів 0567976010 та 0567976011. Перевірив в Гугглі. Виявилось, що з цих номерів тероризують людей ще з 2010 року. Можливо, спочатку ці номери були встановлені в офісі Приватбанку, а пізніше – передані колекторській фірмі Укрборг.

Але чиї б ці номери не були – не можу повірити в хоч якусь ефективність таких «прозвонів», особливо в військовий час і при повному збіднінні практично всього населення. Понервувати та довести до інфаркту (тьфу-тьфу-тьфу) довірливих людей – можуть, «вибити» гроші – аж ніяк.

Можливо, номери, які не використовуються якийсь довгий час, мобільні оператори повертають назад для реалізації. Можливо, при отриманні кредиту був вказаний цей липовий номер. Але найголовніше – розібратись в задумі цього, безсумнівно, «лохотрону». Тільки після цього можна буде йому ефективно протистояти.

Але одну дуже цікаву пораду на просторах Інтернету я таки знайшов – ставити переадресацію з цих номерів на номери київських відділень міліції або УБОЗу. При цьому, вони будуть визначати номер не Ваш, а той, з якого іде дзвінок. Думаю, ідея новаторська і практична – тільки таким шляхом можна «стимулювати» правоохоронців до активних дій:)

А я сьогодні батькові куплю нову сім-карту, а його – поставлю в свій телефон. Спробую пограти в “кішки-мишки”, природно – із записом розмов. Можливо, вдасться щось з’ясувати, чи хоча-б назбирати матеріал для міліції. Що з цього вийде – обов’язково напишу.

P.S. Вже зробив, як написав у попередньому абзаці. До речі, мені в сервісному центрі Лайф розповіли, що номер, який три роки не використовується, анулюється, і випускається нова сім-карта. Значить, з сімкою просто не пощастило. Але з іншого боку – тариф Лайф25 на купленій сімці означає, що я буду отримувати 25 копійок бонусів з кожного “нелайфівского” дзвінка. Це ж чудово! Подивився, як записувати вхідні дзвінки, і з нетерпінням чекаю. Хочу потягнути час. Наприклад “ну да, брав кредит”, “я ж все погасив”, “мені це і працівник банку Надя говорила”, “невже ще не все”, “а як платити”, “а куди платити”, “а скільки платити” , “а коли платити”, “а можу не я заплатити”, “а які документи мати”, “а які гарантії, що знову не треба буде платити”. Варіантів дуже багато. Просто треба прикинутися дурником (що, в принципі, не так-то й легко, тому до розмови потрібно своєчасно підготуватися), і тягнути час по повній. Можливо, якби за таким принципом відповідали більшість “клієнтів колекторів”, ці контори збанкрутували б дуже швидко.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

17 комментариев к записи “Допоможіть викрити шахраїв!!!”

 1. Павел пишет:

  +380992230531 шахрай +380443602665 шахрай

 2. Bogdan Khaustov пишет:

  Взимку у аферистів традиційно настає сезон роботи. Як і раніше, на початку року активізується реклама шахрайських кредитних компаній на кшталт ТОВ «АСАП.», ТОВ «Іллана» та ін.
  Обіцяючи видати кредит, махінатори виманюють гроші під декількома приводами. Спочатку потрібно оплатити так звану заставу (зазвичай це близько 10% від бажаної суми): вам пояснюють, що ці гроші зберігатимуться на депозиті і будуть використовуватися в разі прострочення. Потім служба безпеки компанії засумнівається у вашій платоспроможності й вимагатиме внести кілька авансових внесків. А після, коли кредит вже нібито відправлений на картку позичальника, менеджер повідомить про комісію банку – це ще 5% від суми, і якщо їх не оплатити, про видачу грошей не може бути й мови.
  Зараз я отримую десятки дзвінків про незаконну діяльність згаданих компаній. Поліція реагує не на наявність шахрайських дій, а на масові заяви, публікації в пресі і звинувачення в бездіяльності. Тобто фактично силовики допомагають шахраям, не звертаючи на них увагу.
  Необхідно зірвати «зимовий сезон» псевдокредитним компаніям, і завдяки зусиллям громадськості та самих постраждалих прикрити декілька офісів, що вже вдавалось.
  Постраждалих від діяльності згаданих компаній та інших фірм, що працюють за такою ж схемою, прошу звернутися за координатами:
  Електронна пошта kred.vredit@gmail.com
  Телефони: (068) 189-92-85, (073) 075-30-49.
  Детальна інформація про шахраїв та зразок їхнього договору за посиланням: https://goo.gl/PWb28g
  Богдан Хаустов

  ТОВ «АСАП.», ТОВ «Іллана» – нові шахрайські кредитні компанії. Їх працівники виманюють гроші у позичальників під виглядом застави, підтвердження платоспроможності, комісії тощо.
  Детальна інформація про ці фірми, схема роботи і зразки договорів – за посиланням https://goo.gl/PWb28g
  Необхідно зірвати «зимовий сезон» псевдокредитним компаніям, і з допомогою громадськості та самих постраждалих прикрити декілька офісів, що вже вдавалося.
  Постраждалих від діяльності згаданих і подібних фірм, прошу звернутися за координатами:
  Електронна пошта kred.vredit@gmail.com
  Телефони: (068) 189-92-85, (073) 075-30-49
  Богдан Хаустов

 3. олег пишет:

  кредитні спілки теж є шахраями підписав договір на кредит заплатив перший внесок 1575грн і ще нічого не дали все обіцяють чекати ЩО РОБИТИ ПІДСКАЖІТЬ 0968115109

 4. ...... пишет:

  +380683418454 шахрай

 5. Роман Шарнов пишет:

  Я перший раз чую, що і в Надра банку працують шахраї. Мене особисти вже два рази “розводили” працівники Приват банку, можливо вони там і не працювали, но чітко знали усі данні моїх рахунків. Їх схеми я знаю, тому і не повівся.

 6. Ольга пишет:

  Шахрайських схем дуже багато и вони кожен раз становляться ще більш удосконалими і викрити їх не так то просто. Я особисто потрапила на шахраїв, які мені зателефонували і представилися представниками приват банку. Добре, що в мене на карточці грошей не було, наступного дня у відділені поміняла

 7. Петро пишет:

  На жаль, у нас в країні зараз багато шахраїв і з погіршенням економічного стану їх буде становитися усе більше. Тому треба провести розмову з людьми похилого віку (своїми батьками), щоб вони нічого не робили самі, а телефонували вам. А шахраї є не тільки в банку “Надра”, а мабуть в будь-якому нашому банку.

 8. Антон Гудель пишет:

  Все це дуже звичні речі, і якраз через збідніння населення, таких Робін Гудів стане більше, тому збереження коштів – лише у ваших руках. Я думаю, основний шлях до пошуку шахраїв – одразу надати цей номер поліції, якщо наша поліція не зможе їх викрити – можливо буде звернутись до Інтерполу, бо грабувати людей більше 5 років – це вже занадто.

 9. Саша пишет:

  Я вважаю, що потрібно дуже ретельно і уважно ставитися до тих телефонних дзвінків, які відбуваються з невідомих номерів. Тому, що в наш час існує величезна кількість шахраїв, які тільки і чекають, коли довірлива людина повірить в те, що вони кажуть, і виконає їх завдання.А видів шахрайст ціла купа.

 10. Олена пишет:

  Колись на роботі видали картку від Приват банку з кредитним лімітом, одного разу не догледіла та не повернула заборгованність вчасно , з 20 грн за декілька місяців вирос борг, щє і штраф у 500 грн повісили.
  А ось Дельта банк, навпаки не повернув мены виплату за один місяць грошей на дитину від держави.

 11. Марина пишет:

  Тааак, знайома справа. Теж досить багато було дзвінків і від “банків”, і від “автомобільних компаній”, і від “операторів”, і “вигравала” я машину та гроші не раз.. От не знаю, як люди ще вірять.. Моя знайома досить освідчена жінка, але колись поклала на рахунок чийсь 300 грн, щоб “оплатити доставку машини, яку вона виграла”, буцімто. Знаете, але ж насправді банки теж ті ще шахраї.. Скільки вони людей обдурюють, обіцяя відсутність процентів, комісій і так далі.. Безкоштовний сир тільки у мишоловці!

 12. Андрій пишет:

  Вперше чую про такі розводи людей на гроші, але в наш час і не такого можна очікувати.Дуже прикро, що трапляються такі люди, які здатні на таке.Дійсно такий дзвінок може привести до інфаркту стареньку бабцю, та й не дуже стареньку також.

 13. Олена пишет:

  Дякую за статтю,це дуже корисна інформація. На сьогоднішній день багато отаких шахраїв активізувалося,я також отримувала дзвінки із погрозами,але я то хай, а от літні люди дійсно можуть після таких розмов опинитися у лікарні. Треба щось робити,не лишати без уваги дії злочинців.

 14. Володимир пишет:

  Неодноразово читав у інтернеті та газетах, бачив по телевізору, та навіть чув від своїх знайомих про телефонних шахраїв. Тим не менш люди продовжують попадатися у павутиння яке плетуть ці покидьки. Схеми загалом стандартні та відпрацьовані, наприклад телефонують до людей які виклали в інтернеті оголошення про продаж якоїсь речі, беруть номер банківської карти і начебто скидують туди гроші. Після перевірки балансу продавець нічого там не знаходить і телефонує з претензією до покупця ,на що отримує відповідь про збій роботи системи банку і щоб повернути гроші на рахунок треба повідомити захисний код CVV2, з тильної сторони банківської карти. І далі з рахунку зникають всі кошти, до копійки. Доречі телефони, які преведені у статті відносяться до Дніпропетровських відділків відомого банку, вони фігурують у телефонних аферах по всій Україні.

 15. Тарас пишет:

  Нажаль, від таких шахраїв не захищен ніхто з нас. Знаю багато таких історій, і жодна з них не скінчилась хеппі-ендом. Правоохоронні органи заяву приймають, і не більше, а банк в таких випадках просто каже, що нічого зробити не може. Порада тільки одна: будьте уважні та обережні! Не попадайте до лап шахраїв, бо тут наші горомадяни взагалі не захищені.

 16. Ілля пишет:

  Декілька разів приходили повідомлення на телефон про необхідність погасити заборгованість по кредиту, який я ніколи не брав. Чув вже про таких шахраїв, Я просто ігнорую ці звернення, головне знаю, що нікому нічого не винен. Та в чорний список відбравив той номер, щоб не заважав.

 17. Сергій пишет:

  Проблема зовсім не нова. Особисто мені, колекторська фірма надсилає листи з вимогою сплатити 22 тис. грн. штрафні санкції та вартість телефону, який я не купував. Якщо ви не отримували кредити, ні які методи впливу вони не застосують! Слід вважати те, що при отриманні кредиту міг бути вказаний саме цей “лівий” номер телефону.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Банк банкрут
Банки з тимчасовою адміністрацією

Критична ситуація в Україні відобразилась, в першу чергу, на банківській...

Тіньовий бізнес
Гривня впала, але поки-що не розбилася?

Січень 2015 - курс гривні по відношенню до долара США...

Закрыть