Досьє на Вас – в УБКІ!

УБКИ

Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ) – єдиний можливий варіант отримати правдиву інформацію про позичальника!

Кредитна політика всіх сучасних банків опирається на достатньо твердий і такий, що не піддається сумніву, авторитет УБКІ. Яке, ретельно збираючи інформацію про кредитні взаємовідносини кожного окремо взятого позичальника і кредитора, створило і продовжує підтримувати єдину базу всіх без винятку кредитних історій. Щодня отримуючи дані з усіх банків країни, УБКІ сформувало «досьє» на кожну людину, яка хоч раз, але оформляла кредит. З часом це «досьє» обростає даними по кожному оформленому вами кредиту. При цьому фіксуючи як позитивні, так і негативні факти взаємин між банком і кредитоотримувачем.

Знаючи про несумлінне ставлення деяких банкірів до такого роду діяльності, яке неможливо проконтролювати з боку позичальника, існує ряд кредиторів, які користуючись переважним становищем передають не зовсім точні дані в УБКІ, переслідуючи мету власного доходу. Наприклад, ПриватБанк, який за найменшу провину моментально передає негативну інформацію і одночасно з цим не вважає за потрібне звітувати про позитивні достоїнства клієнта. Потім, зіпсувавши кредитну історію позичальника, ПриватБанк буде єдиною фінансовою установою України, яка зможе надати кредит даній особі. Так як всі інші кредитори нашої країни отримають негативні дані про цього позичальника, то образ злісного неплатника не дозволить службі банківської безпеки схвалити таку кредитну заявку.

У той же час, ПриватБанк, маючи точну інформацію про незначне прострочення (яке і дало привід зіпсувати репутацію клієнта), сміливо видає йому кредит, тим самим закріпивши цього клієнта тільки за власною фінансовою установою. Таким не хитрим, але досить ефективним методом, багато банків позбавляють нас з вами можливості вибору кредитора з причини того, що прострочивши платіж на кілька днів, ми дали банкірові можливість «очорнити» нашу історію відносин.
Знаючи про існування «чорного списку ПриватБанку», багатьом з нас хотілося б зазирнути у свою історію стосунків з цим кредитором, і дізнавшись правду про порушення цього банку влаштувати дебош в його відділенні.

На жаль, отримавши повну інформацію про свою кредитну історію, ми не в змозі що-небудь змінити, тим більше що факти, передані в дане бюро, дійсно мали місце. А ось величина даного порушення – це вже настільки слизьке поняття, що ніхто, ніколи і нічого не доведе, тим більше ПриватБанку.

Знаючи з історії, що ні одна банківська установа не потерпить скандалу навколо свого гордого імені, тим більше через практично безпідставні причини, розуміємо, що багато кредиторів готові йти на всякого роду поступки, тільки лише з бажання запобігти виникненню негативних настроїв проти себе. Тому, ознайомитись зі своєю кредитною історією не буде зайвим нікому. І виявивши безчинства кредитора можна заздалегідь виправити свою історію, щоб згодом, при виникненні гострої необхідності в грошах, перед вами не стояли перепони у виборі банку та кредитної програми.

Продовження…

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

3 комментариев к записи “Досьє на Вас – в УБКІ!”

 1. Олена пишет:

  Жоден нормальний банк справді Європейського рівня не буде “пхати” і роздавати кредитні картки направо і наліво, як це робить, скажімо, ПриватБанк.
  Нещодавно просто хотіла відкрити рахунок, так вони добровільно примусово до стандартної картки додали мені кредитку, яку я все одно потім закрила, навіть не користувалась нею.
  Такі “порядні” установи виграють на слабкості людей, які починають використовувати кредитки, а потім і зупинитись не можуть досягаючи
  - 10 000 грн. та більше.

 2. Анастасія пишет:

  Цікаво, чи є у цьому бюро данні про мене, якщо я оформлювала кредитку у Приваті, але так нею і не скористалася? Мені здається, що у Приват Банку занадто високі процентні ставки.

  • Володимир пишет:

   Процентні ставки не такі вже високі. Але Приватбанк дійсно зловживає наданням інформації в УБКІ. У мене кредитний інспектор спутала при внесенні даних ІНН с номером дружини. Тепер у більшості банків мені відмовляють у отриманні кребиту на побутові цілі. Але замовляти свою кредитну історію не буду. Бо на це необхідно витратити гроші.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Кред. історія
Реальная ставка банка
Як змусити банк показати реальну процентну ставку!

Знаючи про всеукраїнський шабаш на всіх рівнях влади, кожен з...

Суд з банком
Вартість суду з банком. Ч.3

Для більш детального представлення про майбутні витрати позичальника, готового подати...

Закрыть