Думки про ПРИВАТБАНК

ПРИВАТбанк

До статті “Чому ПРИВАТБАНКУ немає в рейтингу надійних банків” надійшов коментар читача сайту, настільки фаховий та цікавий, що ми вирішили виокремити цей коментар в окрему статтю, без будь-яких правок та змін.

“Ну може, ця стаття і написана на замовлення конкурентів, однак те що викладено у п. 4 цієї статті (факсиміле) є абсолютною правдою і словами істини.
Шановні панове, рекомендую Вам серйозно задуматись над кожним реченням, прочитаним у цьому пункті статті. Коли клієнт відкриває депозит у банку, то йому мають видати договір з усіма реквізитами, зокрема: мокрою круглою печаткою банку, або його підрозділу (відділення) та живим підписом виконавця-працівника банку, який діє офіційно від імені банку, та з зазначенням його прізвища, імені, по-батькові, та посади, яку він займає у банку.
Те що видають замість депозитного договору у приваті при відкритті депозиту – це просто папірець, і його щоб я не висловлювався грубо, шановні панове, можна хіба що залишити потім собі на пам’ять про приватбанк… Тому що йти з цим папірцем до офіційних установ потім в разі чого буде соромно. Та і ті, кому будете намагатись щось довести з цим “договором” – наприклад у суді, будуть з вас неприховано сміятися…
На рахунок усіх інших пунктів цієї статті, то мушу сказати що це просто “водичка”, такий собі фізичний наповнювач, щоб тексту у статті не було замало і стаття не складалася з одного маленького абзацу. Всі ті хто розуміється на оцінці фінансового стану знають, що обслуговуючий персонал, психологічне підгрунтя до нього, якщо сказати грубо, то відношення не мають, хоча ці явища є дуже негативними і цим справді можна дорікнути ПБ. Далі (п.3) те що було у 2008 – 2009 році до теперішньої платоспроможності банку ніякого відношення не має, це було характерним для всіх без виключення банків (всі банки тоді так робили). Це просто маніпуляція, коли факт, який дійсно мав місце, вихоплюється з загального контексту і “приліплюється” суто до Привата. Це стосується не одного ПБ, а всієї української банківської системи і впливає на надійність рівнозначно кожного банку в однаковій мірі.
Далі те, що ПБ здобуває свої показники за рахунок примусового нав’язування послуг – не хочу писати як це погано і як цей факт обурює. Думаю це зайве, бо кожен і так це розуміє і коментарі непотрібні (особисто я маю підстави вважати це незаконною діяльністю і фактом шахрайства зі сторони банку, як фінансової установи (юридичної особи)). Але якщо подивитися об’єктивно, то в надійності кожного банку найбільшу роль грає фактор показників фінансового стану, а таке примусове нав’язування, як це не прикро казати, покращує в результаті фінансовий стан і відповідно надійність.
Ситуація з балансом банку, співвідношенням основних груп пасивів і активів, характерна в однаковій мірі для всіх банків (переглянувши баланс будь-якого з українських банків можна побачити дзеркальну картину за виключенням звичайно банків, у яких фінансові проблеми є фактом). З іншого боку стрімке зменшення прибутковості ПБ в порівнянні з аналогічними періодами попередніх років теж є фактом.
Хочу сказати, що це все є моєю особистою думкою (я намагаюсь дивитися на речі об’єктивно).

Олег”

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

1 комментарий к записи “Думки про ПРИВАТБАНК”

  1. Олександр пишет:

    Згоден з вами, насправді ці послуги потрібні не нам, а банку. Чим більше клієнтів будуть користуватися різними послугами, тим більше банк отримає від клієнта цього самого банку.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Kreditnoje_rabstvo
Ми – у кредитному рабстві

Редакції сайту надійшов лист читача, який ми вирішили опублікувати повністю...

ФГВ
Чи зможе ФГВ виплатити всі компенсації

На сьогоднішній день, з різних сторін аналізуючи останні події в...

Закрыть