Форекс. Чи варто починати?

Форекс торгівля

Продовжуючи рубрику форекс хочеться відзначити, що дана тематика заслуговує більшої уваги, ніж здається на перший погляд. Існує думка, що ринок форекс є черговим лохотроном, що нескінченно пожирає вкладені в нього кошти. Але враховуючи існування цілої армії трейдерів, варто задуматися над раціональністю цього захоплення. Причому ключове слово – “захоплення” , оскільки передбачає щоденну до себе увагу.

На початковому етапі ні в якому разі не можна розглядати форекс, як заробіток. Тільки – як майбутню професію, яка може дати вам задоволення в матеріальному еквіваленті. Будучи працівником будь-якої іншої професії, ви пройшли довгий і дорогий шлях до сьогоднішньої заробітної плати. А оскільки зацікавилися валютним ринком, значить не задоволені власними доходами. Виходить, що віддавши 5 років навчанню та «мішок» грошей на його оплату, отримали недостатній результат. Чи вірний обраний вами шлях, чи ні, судити тільки вам. А я пропоную оцінити можливості не менше важкого навчання, але зі значно кращим результатом.

Ринок форекс має на увазі валютно – обмінні операції з різницею між ціною купівлі та продажу. Тобто ви, будучи трейдером, купуєте за свої гроші якусь валюту. Потім, скориставшись різницею в ціні, її продаєте. Насправді, так роблять не тільки банки, але і всі інші міжнародні організації, які змушені по роду своєї діяльності втрачати на обміні. А їхні збитки і складають дохід трейдера.

Сказати легше, як зробити. Тому мої перші поради починаючому трейдеру.

У пошуковику браузера вбиваємо: «форекс брокер скачати термінал», потім заходимо на будь-яке перше-ліпше посилання і качаємо MetaTrader, який сподобається. Хочу підкреслити своє чесне ставлення до читача, так як будучи діючим трейдером, не нав’язую вам партнерських посилань і всіляких програм залучення.

Далі, скачавши термінал, самостійно встановлюємо його, і реєструючись на головній сторінці обраного вами брокера, відкриваємо демо рахунок. Відкривши рахунок, отримуємо на пошту ключі, паролі, і вбиваємо їх в заздалегідь встановлений термінал. Файл/логін, далі все логічно. Якщо щось не зрозуміло – входимо в онлайн чат (сьогодні всі брокери мають достатньо хорошу техпідтримку), і мучимо оператора до тих пір, поки не з’явиться графік.

Наступним нашим помічником буде ютюб. Для трейдера середнього рівня ютюб є згубним методом, але для новачка – саме те. Ось перелік питань на які вам повинен досконально відповісти ютюб:
1 . Як торгувати на ринку форекс?
2 . Що таке ордер?
3 . Як відкрити ордер?
4 . Що таке відкладений ордер?
5 . Як правильно виставити Stop Loss і Take Profit?

Не хочу давати відповіді на цей перелік питань, тому що у вас повинна скластися власна думка на підставі кількох знайдених варіантів.

Акцентую увагу на тому, що ніколи не варто прислухатися однієї думки, завжди піддавайте почуте і побачене сумніву (і мої слова теж). Тільки так ви знайдете для себе відповідний варіант. Інакше у вас не відкриється «третє око» передчуття, яке через особливості ринку, є ледь – чи не головним показником.

Чи варто захоплюватися демо версією рахунків?
Думки розділяються. І прихильники, і противники довгого перебування на «безкоштовному» форексі праві:
- З одного боку, граючи несправжніми грошима, трейдер не відчуває небезпеки і легко програє, що само по собі погано. Так як ця розкіш не дозволена на реальному рахунку, а ми вже звикли легко зливати депозит;
- З іншого боку, не навчившись відчувати графік, початківець трейдер легко пропустить повз увагу значимий сигнал  і знову-таки зіллє депозит.

Особисто я дотримуюся версії довгого (дуже довгого) перебування на демо рахунку. Перш, як завести перший свій капітал на реальний рахунок форекса, я просидів понад три роки на демо версії. І коли увійшов в ринок, точно відчував його «настрій». І ця обставина додала мені впевненості перед ризиком, який мене очікував.

Бажаючи донести до починаючого трейдера поняття ринку, спробую провести простіше порівняння.
Поставте себе на місце боксера, що хоче якнайшвидше вийти на ринг. Не отримавши належної підготовки, його шанси перемогти якогось досвідченого бійця дорівнюють нулю. Але з часом, працюючи над поліпшення своїх показників, його зусиль буде достатньо, щоб вирвати перемогу у суперника.

Все те ж саме і на ринку. Без глибоких знань ваші шанси рівні нулю. Кортить втратити гроші – вперед. А я пропоную поступово і без втрат шукати дорогу до безбідного перебування в будь-якому куточку світу.

На ринок форекс всі приходять зі своїми грошима. І ніхто з них не прийшов, щоб віддати їх вам. Навпаки, кожен бажає заробити, а значить відняти. Причому більшою мірою сподіваючись на недосвідчених і легковажних трейдерів. Тому, не бажаючи стати легкою здобиччю, не вносьте гроші доти, поки на демо рахунку у вас не буде два – три місяці прибуткових торгів підряд.

І не  спокушайтеся першими досягненнями, так як за розсіяною увагою обов’язково прийде розчарування.

Враховуючи складність торгівлі на ринку форекс, необхідно відзначити і розмір винагороди, яка може перекривати очікувані результати. Так як будь-який графік здійснює декілька сотень пунктів в обох напрямках, то за одну ніч роботи за комп’ютером можна отримати місячну зарплату. І вранці усвідомлювати, що з сьогоднішнього дня життя стало трохи багатшим. А якщо розглядати варіант передпенсійного віку, то працювати на ринку форекс в цьому віці набагато простіше, ніж де-небудь ще.

Завершуючи статтю, хочу донести до вас розуміння того, наскільки перспективніше вивчати валютний ринок, як безрезультативно грати в ігри або дивитися серіали. З часом, набравшись знань і отримавши перші результати торгів, у вас з’явиться бажання заробити на своїх знаннях і досвіді.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

10 комментариев к записи “Форекс. Чи варто починати?”

 1. Євгенія пишет:

  А у мене не вийшло(( Ще 9 років тому пройшла навчальний курс в Укрсоцбанку. Накупила купу літератури. У теорії все зрозуміло, на демо-рахунку результати хороші. А на реальному, на жаль, немає. Спустила два рахунки – перший дуже швидко, другий трохи повільніше. По своєму досвіду можу сказати, що форекс – не для всіх. Теоретичних знань мало, потрібен ще талант і якась диявольська інтуїція. Але спробувати варто, а раптом це ваше ..

 2. vosk пишет:

  Найголовніше на Форексі – бути готовим до втрат. Ви готові розлучитися зі своїми “кровними”? Якщо так – можна починати. У 95% новачків перші депозити “зливаються”. Але зате після цього приходить і досвід, і перші успіхи.

 3. Віктор пишет:

  Ну, для того, щоб почати свої вкладення в форекс, дійсно необхідно знати всі нюанси, інакше програш забезпечений. Найкраще навчитись в знаючої людини при онлайн спілкуванні, як купувати різні курси.

 4. Олег пишет:

  Перш, ніж починати працювати на ринку – треба дуже ретельно вивчити його. Не факт, що демо-рахунок дасть якийсь досвід. Найкраще (якщо є можливість) піти помічником до успішного трейдера і намагатися спостерігати, аналізувати його дії. Особисто у себе я не бачу даних, щоб працювати на форексі.

 5. новокад пишет:

  Ух ты, мне понравилось!

 6. Оксана пишет:

  Дуже навіть варто починати, якщо ви готові вчитися. Якщо у вас є терпіння. Якщо ви не думаєте, що “Форекс” – це якийсь чарівний гаманець – сунув долар, вийняв два. Починайте з “гри в форекс”, і все буде добре.

 7. Ірина пишет:

  Особисто я для себе вважаю трейдерство на Форексі надризиковою справою, так як бачила на прикладі друзів їх провальні “дебюти” на ниві Форекс торгівлі. Будьте обережними з Форексом!

 8. Кузьма пишет:

  Та порада, що “без глибоких знань ваші шанси рівні нулю” найголовніша. А 95% учасників Форекс ринку не мають глибоких знань цій сфері діяльності. Тому, порада цим 95%: не варто починати.

 9. valera пишет:

  Я на форексе не новачок. Але стаття зацікавила. Все вірно описано, в кожній професси потрібні знання. І форекс не виключення.Але той хто не задається,получаєт класну можливість для зароблення грошей. Перевірено на собі.

 10. Олена пишет:

  Чесно кажучи я вперше прочитала таку докладну інформацію для новачків щодо роботи на Форексі. Дякую, може так статися, що доведеться скористатись нею.

Оставить комментарий

Подробнее в Форекс
Бинарные опционы
Відмінності бінарних опціонів

Бінарні опціони мають відмінності між собою. 1. Насамперед, важлива фінансова...

Бинарные опционы
А бінарні опціони – краще?

Отже, детально вивчивши явну перевагу негативних сторін, які становлять суттєві...

Закрыть