Форекс. Чому новачок програє

Гра - проценти

Захоплюючись форексом, я став поглинати все більше інформації про цей захоплюючий та азартний вид заробітку, і незабаром прийшов до висновку, що форекс не є роботою, а поступово переходить в спосіб життя. Де повсякденне стеження за новинами, в поєднанні зі знаннями торгівлі на даному ринку може принести відчутний дохід, який з лишком може замінити будь-яку заробітну плату середньостатистичного українця.

На перший погляд, торгівля на даному ринку може здатися досить простим заняттям, суть якого зводиться до банального вгадування майбутнього напрямку обраного графіка. При всій цій простоті існує одне «але», яке гарантує вам стабільний приріст депозиту тільки в тому випадку, якщо ви – ясновидець. Та й то під сумнівом, адже чомусь екстрасенси – не мільйонери.

Роблячи висновки, розуміємо, що гроші просто так нікому не даються. А значить, доведеться вчитися, працювати, помилятися і програвати. І тільки потім, зі знанням аналізуючи ситуацію, починати отримувати перші плоди своєї праці. Вчитися завжди важко. Але як показує практика – результативно. Адже тільки уявіть собі, що навчившись працювати з графіком, будь-яка людина має можливість, будучи домосідом, заробляти значно більше, ніж йому можуть запропонувати сьогоднішні українські роботодавці.

Починаючому трейдеру будь брокерська компанія пропонує освоїти ринок, отримуючи навички на демо рахунку, який дає реалістичну картину торгів і розвиває навички роботи з торговим рахунком, дозволяючи відкривати і закривати угоди, з віртуальною прибутком (або збитком). Знаючи статистику, яка стверджує, що 90% новачків «зливають» свій перший депозит, я, відточивши свою майстерність торгівлі, ніяк не міг зрозуміти, чому, працюючи з демоверсією, виходять настільки позитивні результати торгів. А при грі на реальні гроші, вони тут-же програються? І тільки спробувавши сам торгувати на реальному рахунку і порівнюючи його з демоверсією, я отримав однозначну і цілком обгрунтовану відповідь.

1. Суть в тому, що торгуючи віртуальними грошима, термінал працює бездоганно – відкриваючи й закриваючи угоди на першу ж вимогу трейдера, а займає така операція не більше однієї секунди. Що дає можливість проводити якісний скальпінг. Відточивши своє вміння на демці, гравець бажає перенести всі свої навички на реальний рахунок. Саме тут його і чекає розчарування – на реальному рахунку угоди відкриваються із запізненням в 3-4 секунди, які вартують дорогоцінних пунктів (і як завжди – не на користь гравця). А закриття ордера можна очікувати від трьох до семи секунд. Якщо трейдер вирішив зіграти на короткому відрізку з великим лотом, що гарантувало на демці позитивний результат, то тут його чекає неприємний сюрприз, результатом якого найчастіше буває збиткова угода. Саме затримка виконання ордера знищує весь капітал на коротких позиціях.

2. Наступний найважливіший пункт, що приводить новачка до збитків – психологічна складова торгів. Найчастіше ринок, маючи навіть самий впевнений курс, здійснює протилежні коливання. Так от, у момент тимчасового розвороту у гравця утворюється «мінус», який тисне своїм існуванням і наводить жах майбутніх збитків у підсвідомості гравця, який не витримавши такого тиску, закриває угоду із збитком. А як показує історія, графік спокійно повертається на колишній курс. Найсильнішим ворогом трейдера завжди були слабкість характеру і невпевненість.

3. Ще один важливий фактор проти новачка – це сума депозиту. Всім зрозуміло, що відразу вносити велику суму нікому не хочеться, так як немає впевненості у своїх знаннях. Тому новачок зазвичай вносить мінімально можливу суму, і намагається з її допомогою що-небудь змінити у своєму житті. Але ринок форекс завжди був багатий на «сюрпризи», які передбачити вкрай важко навіть професіоналам А значить – непередбачені збитки, які з’їдають частину депозиту. Маючи великий депозит, трейдер не помітить істотної зміни в торгівлі. А от при наявності скромного стартового капіталу, навіть при невеликому збитку, подальші торги йдуть без амортизаційної подушки, що гарантовано забезпечить «злив» і залишить початківця гравця і без грошей і без надій на фінансову незалежність.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

4 комментариев к записи “Форекс. Чому новачок програє”

 1. Ольга пишет:

  Я вам так скажу, що не кожний може заробляти на Форексі. Треба мати мабуть природний хист до цього. Багато хто пробує, а результат мають лише одиниці.

 2. Анатолій пишет:

  Я теж не вірю в заробіток за допомогою Форекс біржі. Як на мене, це легкий спосіб відбору грошей у недосвідчених гравців самими біржами. Я ще жодного разу не зустрів людину, яка має хоча незначний заробіток на Форекс. А от знаю багатьох, які втратили хоча й незначні, а ле реальні гроші. А от втрати із-за часу можуть виникати із-за нагрузки на реальні сервери. І від цього не можна ніяк застрахуватись.

 3. Павел пишет:

  Да не только новички проигрывают, а даже те которые там уже по полгода сидят, я не верю что благодаря Форекс можно вообще заработать, во первых если бы это было так, вряд ли его вообще рекламировали везде, а во вторых сам пытался и ничего не получилось, мне вообще это напомнило финансовую пирамиду.

 4. Спонсор пишет:

  Форекс – ще одне підтвердження тому, про що йдеться у всім відомій приказці: “Без труда…” а безкоштовний сир…самі знаєте де:)Не достатньо одних лиш віри в себе і бажання чогось досягти, потрібне і бажання докласти до цього зусиль!

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!, Форекс
Кредит WebMoney
Як дати в борг або отримати кредит WebMoney

Конкуренція на ринку надання кредитних послуг не дрімає, і змушує...

Он-лайн кредит
Як отримати вигідний он-лайн кредит

Сьогоднішній божевільний темп поширюється не тільки на наш спосіб життя,...

Закрыть