Головні кроки до кредиту

Шаги к кредиту

Що необхідно знати позичальникові, який вирішив оформити в банку кредит?
Незважаючи на те, що зараз банків і їх відділень на території України величезна кількість, і всі вони пропонують різні кредитні програми, є основні моменти, які обов’язково необхідно знати.
1) Будь-який банк надає вам позикові кошти на певний, обумовлений у кредитному договорі термін і під певний відсоток;
2) Необхідно щомісяця, дотримуючись індивідуального графіка погашення, здійснювати регулярний щомісячний платіж, який складається з частини тіла кредиту і відсотків по ньому;
3) У разі несвоєчасного погашення кредиту на суму заборгованості нараховуються пені і штрафи;
4) Необхідно бути впевненим у наявності щомісячного стабільного заробітку;
5) Чим менше документів при оформленні кредиту ви готові надати в банк, тим на більшу відсоткову ставку по ньому ви можете розраховувати, і відповідно, навпаки.

На сьогоднішній день всі кредитні програми можна розділити на:
• автокредитування;
• іпотека;
• споживче кредитування;
• кредити для бізнесу.
У свою чергу, споживче кредитування може бути як беззаставне, так і заставне, як готівкою, так і на банківську карту, як з довідкою про доходи та поручителями, так і без них.

Визначившись, на які цілі вам потрібні гроші, ви вибераєте ту програму, яка необхідна саме вам. У пошуках найбільш вигідних умов по кредиту варто або відвідати кілька банків, або вивчити кредитні умови на офіційних сайтах банків. І рекомендую ознайомитися зі статтею на сайті – «Найвигідніший кредит в Україні».

Які ж кроки до отримання будь-якого кредиту?
Перше і найголовніше – вирішити, скільки і на які цілі грошей вам необхідно. Потім визначитися з фінансовою установою, готовою надати вам запитуваний кредит на найвигідніших умовах.

Перш ніж відвідати банк, варто попередньо самому реально оцінити своє фінансове становище. Для цієї мети можна скористатися кредитним калькулятором, який розміщений і на цьому сайті, і на сайті будь-якої кредитної організації. Завдяки даному калькулятору, заповнивши відповідні поля з сумою кредиту, процентною ставкою і терміном кредитування, ви отримаєте попередню суму щомісячного платежу. Зіставивши цю суму зі своїм доходом, ви зможете оцінити, чи під силу вам кредит в запитуваній сумі.

Якщо ваші доходи дозволяють вам отримати такий кредит, тоді необхідно звернутися в банк для заповнення заявки на кредит. До речі, для прискорення процедури отримання кредиту, оформити його можна онлайн. Можете також ознайомитися зі статтею – «Як отримати вигідний он-лайн кредит». Після заповнення заявки в банку і надання кредитному співробітнику пакету необхідних документів, ви очікуєте рішення кредитного комітету банку про можливість надання вам кредиту в запитуваній сумі.

Швидкість надання відповіді про можливість кредитування залежить як від конкретного банку, так і від виду кредиту. Так, за споживчим кредитом відповідь ви можете отримати в термін від декількох хвилин до доби, тоді як при автокредитуванні або іпотеці рішення про кредитування позичальника приймається кілька днів.

Після отримання позитивного рішення про можливість отримати кредит, ви повністю оформляєте необхідні документи і безпосередньо отримуєте свій кредит. При споживчому кредиті ви отримуєте готівку, або банківську карту з встановленим на ній кредитним лімітом. При автокредитуванні гроші банком перераховуються безпосередньо на рахунок автосалону, при іпотеці відбувається угода з купівлі – продажу нерухомості безпосередньо в банку, з нотаріальним завіренням.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

8 комментариев к записи “Головні кроки до кредиту”

 1. Margel пишет:

  Однажды на семейном совете было принято решение взять несколько займов. Мы переехали в новое жильё, и надо было сделать ремонт. Я не беспокоился, потому что имел стабильный заработок и шабашил в свободное время. Жена также классно зарабатывала, выручали родственники. Сказано – сделано!
  В магазине нам быстро оформили потребительские кредиты, а потом мы запросто зашли в ближайший банк и взяли большую сумму.
  Я думал, что предложения в финансовых учреждениях приблизительно одни и те же, поэтому всё равно, где брать займ. Но произошло так, что жене понадобилось уйти с работы, ухаживать за больной мамой. Мы лишились существенной доли заработка, просто лишились покоя, принялись паниковать. Денег не стало, и кредиты стали безусловно неподъёмной ношей для нашей семьи. И вот тут я понял, что принял важное решение, не продумав ситуации и ничегошеньки не зная о займах вообще. Решить задачу помог Интернет ресурс, на котором оказалась и важная информация, и правильные советы.
  Я перестал прятаться от заимодавцев, договорился с банком, провёл реструктуризацию главного кредита. Уверен, что справка о кредитах и деньгах могла бы мне помочь избежать ряда ошибок при оформлении кредита.

 2. Резеда пишет:

  Без кредитів в наш час складно прожити, багато товарів коштують надто дорого і зарплати не вистачає. Але до споживчих кредитів ставлюся не особливо добре, все-таки переплати по них величезні і простіше накопичити, якщо є можливість.

 3. Віктор пишет:

  Я скористався послугами Ренесанс Банку, взявши кредит більш ніж на 5 тис. грн. Дійсно, інформація описана вище дуже корисна, так як я, якби знав її раніше, обійшов багато підводних каменів. Необхідна осмислена покрокова стратегія, якщо вирішуєш взяти круглу суму в банку або придбати товар на ту ж суму!

 4. Вікторія пишет:

  Для доступного та безпроблемного отримання кредиту за нормальною відсотковою ставкою необхідно зібрати всі необхідні довідки та дуже рятує відповідна довідка про доходи. Але найбільше, з власного досвіду, не раджу брати участь в акціях по типу “нульовий кредит” – переплата божевільна і багато прихованих платежів, які не обумовлених заздалегідь… Це ще якщо не впарять страховку!

 5. Владимир пишет:

  Интересные и практические рекомендации. Все поэтапно и доступно – информация действительно для тех, кого жизнь вынуждает взять ссуду в банке. Вот только услугой онлайн-кредитования еще не было возможности воспользоваться.

 6. Ася пишет:

  Я брала споживчий кредит у ПриватБанку. Без довідок про доходи, але дали дуже швидко, коли гроші були потрібні. Зараз виплачую цей кредит. Поки нічого ні поганого, ні хорошого сказати не можу. Працювати, звичайно доводиться, але й без кредитів часом, дійсно, не обійтися. Просто треба намагатися звертатися в такому випадку в перевірені банки, а не нові або нікому не відомі. На заході, взагалі, за кредити багато живуть.

 7. Олег пишет:

  Іноді без кредитних коштів не обійтися. Просто треба все уважно вивчати і шукати приховані комісії, щоб потім не опинитися біля розбитого корита. А кредити готівкою поки найдорожчі. Ось з ними краще не зв’язуватися.

 8. Олександра пишет:

  З кредитами взагалі краще не зв’язуватися. Я хотіла взяти кредит на машину, так навіть при досить вигідних умовах і маленькому відсотку, все рівно виходить переплата майже половина від суми машини.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Вигідний кредит
А кредит – вигідніше?!

Чому кредити набагато доступніші і вигідніші, як ми думаємо (особливо...

Автокредит
Автокредит, чи краще – споживчий?

Бажаючи реалізувати мрію придбати автомобіль, ви в першу чергу починаєте...

Закрыть