Гра на відсотках або гроші навколо нас. Ч.2

Гра - проценти

Будучи трейдером – початківцем, кожен з нас реєструється на сайті, встановлює собі на комп’ютер «термінал» і користуючись демо версією, намагається проявити себе як справжній брокер. Але такий спосіб не приносить грошей, ефективних результатів і з часом дивитися на млявий графік становит жахливо нудно.
Мало того – демо версії будь-якого терміналу не тільки не допомагають, але й шкодять трейдеру:
- запропоновані віртуальні $50’000 дають трейдеру величезну амортизаційну подушку, яка значно збільшує шанс на виграш. Потім, вклавши свої кошти в розмірі (припустимо) $100, балуваний трейдер в мить програє їх, навіть не зрозумівши, як це сталося;
- користуючись віртуальними грошима, трейдер не відчуває страху втрати власного капіталу. Тому, тверезо зважуючи свої шанси, торгує з чистою свідомістю. Але варто тільки побачити «мінус» на реальному рахунку, свідомість трейдера затуманюється, і він робить непередбачені й безглузді дії;
- демо рахунок не має на увазі азарт.

Враховуючи всі перелічені недоліки торгівлі на демо рахунку, цей брокер пропонує кожному починаючому трейдеру турніри з грошовою винагородою і безкоштовною участю. На сайті існує безліч платних конкурсів і турнірів, участь в яких є добровільним і свідомим рішенням кожного з вас. Але зараз не про це. Мені дуже хочеться допомогти починаючому трейдеру не оступитися, а головне – правильно почати свою кар’єру.

Фрірол – безкоштовний конкурс, в якому можуть взяти всі без винятку зареєстровані користувачі. Так як від учасника не потрібні вкладення, а тільки лише бажання участі, то з упевненістю можу сказати, що почуття вийти в лідери в цьому випадку змушує мозок гравця інтенсивно прораховувати варіанти і приймати правильні рішення. А найголовніше – всі турніри мають цілком відчутний грошовий приз, який може послужити прекрасним стартовим капіталом для кар’єри майбутнього трейдера.

Так як техніка роботи кожного брокера значно відрізняється, то передбачені турніри на різні проміжки часу:
- Місячні;
- Тижневі;
- Денні;
- Тригодинні.

І відповідно до довгостроковістю турніру пропонується винагорода:
1. Місячні. Початковою датою даного конкурсу вважається перше число кожного місяця, а завершальною датою – останнє. Призовий фонд – $2’000, який розподіляються між першою сотнею лідируючих учасників. За перше місце присуджується приз – $500. У місячних конкурсах зазвичай бере участь від 1’500 до 2’500 трейдерів.

2. Тижневі. Стартує такий турнір щопонеділка о другій годині за московським часом, а завершується в наступний понеділок на 1 год. 59 хвилин. Призовий фонд – $800. Розподіл так само серед ста лідируючих трейдерів, а переможець забирає $150. За участі від 800 до 1400 осіб.

3. Денні. Кожен день (крім суботи та неділі). Призовий фонд $300, з яких на частку переможця припадає $50. За участі від 300 до 1400 конкурентів.

4. Тригодинні. Два рази на день (крім суботи та неділі). З призовим фондом в $200, і тільки $15 з них забирає лідер. У середньому участь беруть близько 300 – 400 осіб.

Трохи прийнявши участь в такого роду змаганнях, і спостерігаючи за результатами суперників, мимоволі починаєш розглядати найбільш ефективні стратегії, які можуть принести результат, близький до переможця. І тільки тоді, набравшись досвіду і побачивши свої досягнення по відношенню до інших учасників, можна вже переходити на реальні рахунки, без страху втрати власного капіталу.

А якщо врахувати, що шанс лідерства є у кожного, то вигравши навіть невелику суму, можна переходити з турнірів у вільне і самостійне плавання у світовому океані грошового обігу.

Перемігши в конкурсі, і заробивши невелику суму на реальний рахунок, у вас є можливість спробувати її збільшувати, нехай не у великому обсязі. Але головне – щоб ви побачили позитивний результат від своїх дій. А переконавшись у їх правильності, сміливо вносили свій капітал і множили його.

Але самим дивним відкриттям для мене було нововведення під назвою Index TOP 20, яке має на увазі безпрограшну участь і досить високий дохід. Виявляється, мій брокер пропонує будь-якому зареєстрованому учаснику вкласти гроші в розмірі не менш ніж $ 100, як на банківський вклад, і без власної участі, спостерігати за тим як професіонали збільшують ваш дохід.

При цьому гарантія повернення вкладеного капіталу давно підтверджена репутацією даного брокера.

Отже, почнемо з самого початку.
Переходимо по посиланню і реєструємося, далі на сайті легко знаходимо повну і детальну інформацію. Мало того, є можливість спілкування в онлайн чаті або замовлення зворотного дзвінка, який довго не змушує себе чекати.

Принцип інвестування заснований на середньостатистичних показниках вдалої торгівлі двадцяти провідних трейдерів даної компанії. Правильна розстановка сил даного брокера гарантує прибуток вкладнику, так як невдалі ставки одного менеджера страхуються рештою дев’ятнадцятьма фахівцями.

Середня прибутковість, на сьогоднішній день, становить 10,66 % на місяць. У порівнянні з банківськими вкладами, які пропонують (середня цифра ) 20% на рік, отримуємо 20/12=1,67% на місяць, проти 10,66% – і гарантії ті ж, і зручність, і явна вигода.

Чесно зізнатися, такі відсотки на моїй пам’яті пропонувало тільки МММ – більше ніхто.

Продовження статті…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Подробнее в Форекс
Гра - проценти
Гра на процентах

Є таке поняття, як «Американська мрія», яке означає постійний заробіток,...

Закрыть