Гра на відсотках або гроші навколо нас

Гра - проценти

Вся робота банківської системи сформована і створена з метою отримання вигоди від клієнта , а цілі – банальні і корисливі. Причина появи будь-якої фінансової установи незалежно від того, хто і де її створює і як називає, криється в бажанні заробити гроші. Тому, розробляючи сайт про приховані сторони банківської діяльності, не можна обходити стороною важливі теми грошового обігу навколо нас з вами .

На жаль, сучасні «вожаті світу земного» перетворили нас на рабів грошових знаків. Рабів, які знаходяться у безперервних пошуках. А користуючись правилом: «кращий раб – це той раб, який не знає, що він раб», нас змушують постійно горбатитися і радіти кожному заробленому грошу. Однак, життя наше від цього краще не стає.

Торкнувшись теми грошей, мені дуже хотілося б донести до вас свою думку з приводу заробітку на дому. Колись я прочитав широко поширену фразу «Інтернет кишить грошима», і надихнувшись «великим сачком надій», кинувся їх виловлювати. На жаль, мене чекало розчарування. Гроші просто так нікому не даються, а значить – все-таки доведеться горбатитися.

Але як виявилося, багато хто з моїх, навіть близьких друзів, потихеньку навчилися і мало-помалу тягнули з Інтернету «тугрики». А з часом вони призвичаїлися гідно заробляти, навіть не виходячи з дому. Тоді я зробив для себе важливий висновок – всього треба навчитися. Нехай довго, важко, але головне – бачити перспективу і знати, чого прагнеш.

Всупереч своїм мовчазним друзям, я збираюся винести на загальний огляд кожну варту уваги думку, сподіваючись або на вашу підтримку, або на спростування. Але так чи інакше – гроші нас оточують, і вони варті того, щоб за них попрацювати.

Почнемо з самого неоднозначного і розрекламованого Інтернет заробітку – ФОРЕКС.

Працюючи в банку, і маючи доступ до рахунків своїх клієнтів (нагадаю, що моніторинг рахунків – мій прямий обов’язок), я постійно спостерігаю за щомісячними виведеннями грошових коштів з валютних рахунків моїх знайомих, які давно «підсіли» на форекс. Але так як мої спроби розговорити їх виглядали як безглуздий допит, довелося самостійно вивчати ази даного напрямку.

Після двох років безперспективних торгів на демо рахунку, я прийшов до думки, що тільки страх втратити реальні гроші змусить мене ефективніше торгувати. Поки не зустрів цього брокера…

Він не є якимось особливим або в чомусь переважаючим, він навіть не вважається лідером брокерських рейтингів. На мій погляд – це рядовий солдат, що твердо стоїть на ногах і готовий відповідально нести свій прапор. Я не хотів би зараз обговорювати його спреди, прослизання або якісний вивід коштів (хоча це напевно набагато важливіше всього іншого). Я хочу звернути увагу на його повагу до клієнта і чуйність.

Після реєстрації на сайті, протягом декількох днів, мені подзвонила дівчина, і детально пояснила важливі і не дуже важливі умови. А потім запропонувала відвідати їх офіс з метою довести стабільність і надійність фірми.

Звичайно ж, я не клюнув на такий телефонний дзвінок. Але після того, як ознайомився з умовами турнірів, запропонованих даними брокером, мені дана платформа настільки сподобалася, що зараз я граю там кожен день.

Продовження статті…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

3 комментариев к записи “Гра на відсотках або гроші навколо нас”

 1. Александра пишет:

  Форекс це взагалі неоднозначна тема, зі свого досвіду знаю, виходить далеко не у всіх, а точніше в одиниць, і дійсно потрібно дуже багато знати і добре розбиратися у фінансовій системі. Але з автором згодна, немає халявних грошей в інтернеті, як і скрізь їх потрібно заробляти.

 2. Віталій пишет:

  Потрібно в першу чергу сказати, що перед тим як починати грати на ринку Форекс, потрібно вивчити основні ази даного виду заробітку, в першу чергу основи торгів, стратегії та можливості автоматизованих фінансових радників і лише після цього починати торгувати.

  • Игорь пишет:

   Скажу, что этих азов будет точно мало! Тем более, что многие люди годами просто изучают стратегии, а зарабатывают там лишь единицы. Так, что стоит понимать все это!

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Обмеження розрахунків готівкою
Штраф за 150.000

Кожне порушення встановлених правил небезпечне наслідками. Особливо у фінансовій сфері....

Дешевий кредит
Чи подешевшають кредити?

Ознайомившись із звітністю Національного Банку, насамперед звернув увагу на значне...

Закрыть