Іпотека

Ипотека Іпотека або як придбати дах над головою
Ще матеріали по темі:
Етапи оформлення іпотеки
Брокер, застава, страхування

Правильно продаємо-купуємо житло
Іпотека без початкового внеску
Як я брав іпотеку. Ч.1 Ч.2
Як рятувати свою іпотеку
Як рятувати іпотеку. Продовження
Іпотека без згоди дружини? Це шанс!
Банк житло не відбере
Спецреєстр малозабезпечених позичальників
Страхування кредиту

Що-б докладніше розібратися в іпотеці, почнемо з історії. Слово іпотека походить від давньогрецького «hypotheke», яке перекладається як застава. Основою будь-якого виду кредитування було, є і буде забезпечення виданих в кредит коштів, а таке забезпечення, як житлове майно, є найкращим стимулом для повернення позики.

Кожен банк, перш ніж видати будь-які кошти, в обов’язковому порядку розглядає ймовірність їх повернення. Тому саме іпотека сьогодні лідирує за частотою кредитного портфелю.

Іпотечне кредитування має на увазі банківський кредитний продукт, забезпечення якого обмежується заставним майном, яке належить позичальнику, або майновому поручителю. Банк, продаючи даний кредитний продукт, накладає на позичальника довгострокові зобов’язання, з умовою повернення виданої суми у чітко встановлені терміни. Тим самим, фінансова установа, будучи кредитором, забезпечує себе доходом на багато років вперед. Цей дохід складається з таких статей, як:
- Нараховані відсотки за користування коштами банку;
- Оплата за обслуговування кредиту;
- Нарахування щомісячної комісії.
Всі перераховані вище доходи банку, звичайно-ж, оплачує позичальник.

Очевидний той факт, що іпотека – вельми прибуткова стаття доходів. Саме з цієї причини всі банки, кредитні спілки, і інші практикуючі кредитування фінансові установи прагнуть обслужити даним видом кредитування чим більшу кількість людей. І на цьому грунті сьогодні існує нещадна конкуренція, чому ми можемо тільки порадіти. Що-б не втратити клієнта, багато банків йдуть на значні поблажки і поступки, що значною мірою збільшує шанс отримання кредиту позичальникові, але на жаль, майже ніяк не впливає на процентні ставки.

На сьогоднішній день не кожна людина, що прагне придбати власне житло, має можливість оплатити його вартість. Саме ця обставина і штовхає людину на оформлення кредиту. Більше того, багато людей схильні думати, що без кредитування шанс купити житло сьогодні зводиться до нуля.
Визначившись з рішенням – оформляти іпотеку чи ні, однозначно ставимо перед собою мету – знайти власне житло. Збираючи повний пакет документів для оформлення іпотечного кредиту, почнемо з того, що необхідно правильно вибрати банк.

Початковою точкою можна назвати Інтернет, на офіційних сайтах якого відсікаються категорично невідповідні нам фінансові установи. Звичайно, сайти банків не нададуть нам повної інформації з кредитування даного банку, але величину відсоткової ставки ми там дізнаємося точно. Відібравши для себе перелік фінансових установ, сміливо вирушаємо на зустріч до кредитних менеджерів, за більш детальною інформацією. Пам’ятаємо про те, що для банкіра Ви особистість незнайома, і відповідно довіряти він Вам не буде. Тому основне завдання на цьому етапі – привернути його до себе. Тому спілкування має бути діловим, ввічливим і поважним. Зовнішній вигляд клієнта, що звернувся за великою сумою, повинен вселяти довіру і серйозність його намірів. В ідеалі, буде правильно, з’явиться в банк поголеним, випрасуваний і одягненим в діловий стиль. Заздалегідь приготуйте перелік питань, на які чекаємо відповіді від кредитора, і не йдемо з банку до повного розуміння всіх нюансів кредитних продуктів даної фінустанови.

Важливо не поспішати з оформленням кредиту і з вибором самого житла, тому як “зопалу” можна зробити помилку, яка потягне за собою ряд незручностей і витрат. Якщо Ви погано орієнтуєтесь в кредитних продуктах, то Вам доведеться самостійно вивчити всі тонкощі даного виду кредитування. У випадку якщо Ви сумніваєтеся в тому, що самостійно все вийде, то довіртеся фахівцеві в цій області.

2 комментариев к записи “Іпотека”

  1. Міранта пишет:

    Іпотека звичайно ж дає людям шанс мати власне житло. Але не кожній родині це під силу. І нехай навіть виплачувати потрібно буде наступні 20 або 30 років, навіть такі суми не завжди можуть бути підйомними. Тому слід подумати, перш ніж брати іпотеку, чи зможете ви частину свого життя присвятити виплаті кредиту. Адже він нікуди не зникне і не випарується. Тим більше в нашій країні щодня щось відбувається, і не можна бути впевненим ні в чому. Тому потрібно зважити всі “За” і “Проти” і тільки тоді вже брати іпотеку.

  2. Маша пишет:

    Дійсно, для багатьох сімей – це шанс обзавестися житлом. Підходьте з розумом, тим більше в такому важливому питанні, і потрібно прорахувати все наперед, прорахувати всі ризики, розписати доходи і витрати. Краще виплачувати іпотеку, ніж знімати житло, різниці в принципі немає. Але не беріть кредит, якщо ви не впевнені у своєму стабільному доході.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Про сайт

Вітаємо Вас, шановний гість. Дякуємо за відвідування даного ресурсу і...

Карта

Сторінки сайту [pagesoftree] Рубрики сайту [postlist] Мітки записів (теги) [tagcloud]

Закрыть