Іпотечний брокер, застава, страхування

ИпотекаЩе матеріали по темі:
Як придбати дах над головою
Етапи оформлення іпотеки
Іпотека без початкового внеску
Правильно продаємо-купуємо житло
Як я брав іпотеку. Ч.1 Ч.2
Як рятувати свою іпотеку

Як рятувати іпотеку. Продовження
Іпотека без згоди дружини? Це шанс!
Банк житло не відбере
Спецреєстр малозабезпечених позичальників
Страхування кредиту

Іпотечний брокер
Іпотечний брокер – незалежний фахівець іпотечного кредитування, діяльністю якого є допомога у правильному виборі кредитної програми, збір документів та оформлення кредиту під заставу майна. Усі сьогоднішні брокери – це вчорашні кредитні інспектори, які зголосилися допомагати майбутнім позичальникам, з урахуванням невеликої винагороди за свою працю. Цінність брокера в тому, що він завжди в курсі всіх змін і нововведень в області кредитування. Саме тому даний фахівець правильно підбере програму кредитування, заздалегідь розрахує всі ризики і витрати по будь-якому із запропонованих кредитів. Хоча звернувшись до іпотечного брокера, позичальник несе додаткові витрати, але є застрахований від укладення невдалої угоди.

Застава
Окрема тема, гідна детального розгляду. Так, ми вже знаємо, що банки кредитують під заставу житлового і не житлового майна, але що робити, якщо немає своєї застави? Відповідь проста – майновий поручитель. Тобто, хтось, хто насправді залишить в заставу вашого кредиту своє особисте майно. Звичайно ж, таких людей не багато, але у всіх є батьки, друзі, партнери по бізнесу, які не байдужі до вашого побуту, а найголовніше – вони вже мають власне житло. На практиці у вісімдесяти відсотках випадків під заставу іпотеки йде майно, що купується. Особливо важливим пунктом при розгляді застави є її ліквідність, яка ретельно розраховується і не одноразово розглядається компетентними представниками банку. Адже саме ліквідність є гарантією повернення позичених коштів.

Обов’язкове страхування предмету іпотеки
У разі винесення позитивного рішення за заявкою на оформлення іпотечного кредиту, клієнт отримує гарантію видачі необхідної суми. Але витрати майбутнього позичальника на цьому не закінчуються. За умовами кредитування, кожен предмет застави зобов’язаний бути застрахований, причому у вузькому колі страхових компаній, які будуть запропоновані кредитором. Застрахувати майно можна на різні періоди, але з умовою, що після закінчення страхового терміну, позичальник страхує заставу на наступний проміжок часу, і так до повного розрахунку перед банком. Якщо позичальник відмовляється страхувати заставне майно, а заборгованість перед банком не погашена в повному обсязі, то банк має право звернутись до суду з претензіями на право власності на дану заставу.

Нотаріальне накладення арешту на заставу
Одним з найважливіших пунктів кредитування є накладення заборони на продаж та дарування майна, що перебуває в заставі. Договір іпотечного кредитування підписується нотаріусом, за умови накладення арешту на предмет іпотеки. Після чого позичальник, повноцінно користується даним житлом, але не має можливості передати його кому-небудь. У день повного погашення всієї заборгованості перед банком, нотаріус виводить заставу з реєстру заставного майна, тим самим, звільняючи його від будь-яких обмежень.
З першого погляду, процедура оформлення та отримання кредиту, вельми складна і неоднозначна, але це лише поспішний висновок. Як тільки Ви почнете робити перші кроки на зустріч до своєї мрії, проходячи один етап за іншим, то відразу ж оціните значущість розпочатої справи. Це додасть Вам енергії та стимулює бажання завершити процес.

Тому, подолавши всі вище перераховані етапи, клієнт отримує в нагороду довгоочікуване майно, яке протягом всього життя буде радувати власника.

2 комментариев к записи “Іпотечний брокер, застава, страхування”

  1. Оксана пишет:

    Дать под заставу квартиру и застраховать которую взять в кредит?

  2. Оксана пишет:

    Здраствуйте! Вопрос:можно ли в наш час купить в кредит квартиру если нет первого взноса?

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
Іпотека

Іпотека або як придбати дах над головою Ще матеріали по...

Про сайт

Вітаємо Вас, шановний гість. Дякуємо за відвідування даного ресурсу і...

Закрыть