Як рятувати свою іпотеку. Продовження

ІпотекаЩе матеріали по темі:
Як придбати дах над головою
Етапи оформлення іпотеки
Брокер, застава, страхування
Правильно продаємо-купуємо житло
Іпотека без початкового внеску
Як я брав іпотеку
Як рятувати свою іпотеку
Іпотека без згоди дружини? Це шанс!

Усвідомлюючи розмір і довгостроковість іпотечного кредитування, майбутній позичальник повинен передбачити всілякі варіанти ймовірних життєвих змін. А отже, і шляхи виходу з такого становища. Оформляючи іпотечний кредит, клієнт бере на себе довгострокові зобов’язання, невиконання яких може потягнути за собою ряд фінансових розчарувань із сумними наслідками. Тому, розглядаючи майбутню іпотеку, варто, як полководець, передбачити всі можливі шляхи захисту власного житла від безжального кредитора.

Маючи в наявності кілька предметів майна, які могли б виступити у вигляді застави, пропонуйте банку менш цінне для вас . Незважаючи на те, що ви оформляєте кредит на придбання одного предмета власності, все одно, наполягайте на заставі зручного саме вам, а не кредитору, предмета іпотеки. У разі відмови запропонованого вами варіанту, краще змінити кредитора, але не ризикувати найдорожчим. Перебираючи іпотечними пропозиціями, не нехтуйте варіантом можливого оформлення кредиту на свідомо тривалий період, але з умовою безкарного дострокового погашення. Розтягуючи кредит на більш тривалий період, ви зменшуєте розмір обов’язкового платежу, одночасно з цим не обмежуєте себе у внесенні великого внеску. Тобто, у скрутній ситуації вам легше буде знайти гроші, а в «багатий» період ви вносите стільки, скільки вважаєте за потрібне.

Розмірковуючи про раціональність дострокового погашення, варто розглянути такий варіант власних шляхів страхування від непередбачених, але сумних наслідків. Вносячи на кредит суму, що значно перевершує щомісячний платіж, розуміємо, що в наступному місяці нарахування відсотків буде трохи менше, ніж за графіком. Але сьогодні нас ніхто не зобов’язує вносити більше. А в майбутньому, потрапивши у важку фінансову ситуацію, банк буде від вас вимагати обов’язкового платежу, і ви їх не перекриєте сумами минулих переплат. Тому завбачливо буде розмістити вільні кошти на депозитному рахунку, і вони підстрахують вас в потрібний момент.

Несучи зобов’язання за іпотечним кредитом, не будьте схильні до оформлення інших кредитів – на дрібні покупки, або що ще гірше – у важкі часи отримати кредит для погашення декількох іпотечних платежів. Це вкрай загострить і без того скрутну фінансову ситуацію.

Володіючи предметами розкоші або автотранспортом, і бажаючи їх продати без особливої ​​на те потреби, почекайте з таким рішенням. Прибережіть даний ресурс для суворих днів, від яких ніхто не застрахований. Будучи розумною людиною, кожен з нас розуміє, що в разі втрати платоспроможності, і маючи невеликий запас ресурсу, здатного підтримати на якийсь проміжок часу, у нас з’являється можливість зорієнтуватися і знайти інші джерела заробітку.

Якщо все-таки сталося так, що ваше положення плачевне, і ви не в змозі платити за рахунками, можна розглянути варіант здачі в найм вашого майна – як частково, так і в повному обсязі. У випадку, якщо ваша сім’я має можливість якийсь час потіснити одного з батьків – просити про тимчасову передислокацію вашого сімейства на батьківську територію. А здаючи ваше майно, ви можете виграти дорогоцінний час, адже частину платежу за оренду квартири можна направити на щомісячне погашення кредиту. Даний спосіб настільки ефективний, що багато дбайливих батьків, заздалегідь купуючи житло своїм дітям, здають його в найм, тим самим компенсуючи витрати на кредит. А з урахуванням довгострокового періоду виходить значна економія .

З плином часу наше життя може кардинально помінятися. І не виключені зовсім трагічні ситуації, у зв’язку з якими хід життя незворотно змінюється. Потрапивши в подібний стан, найсумнішим розкладом буде «сховати голову в пісок». Тоді, пустивши все на самоплив, ваше положення буде з кожним днем тільки погіршуватися. Але і в цьому випадку існують шляхи м’якого виходу з жорсткого положення для цілеспрямованої людини. Можливий варіант самостійного продажу предмету іпотеки. Знайшовши вигідного покупця, погашаємо кредит і оформляємо інший, на суму значно меншу, економлячи на квадратних метрах, або на розташуванні житла по відношенню до центру міста. Звичайно, така операція має ряд недоліків, але буває, що це – єдиний спосіб залишитися з «дахом над головою».

Оформивши іпотечний кредит, не забуваємо про ті ризики, яким піддається кожен позичальник. Якщо вчасно не відреагувати і не виправити ситуацію, то ваша заборгованість перетворить такий кредит в нескінченне пекло, вилізти з якого буде надзвичайно важко. Не можна забувати, що всюдисущі банківські експерти швидко дізнаються про ваше важке становище, і миттєво передадуть справу до суду. А відібравши у вас майно, ви втратите не тільки будинок, але і всі переплачені відсотки за роки безглуздою оплати кредиту. Тому, перш ніж оформити іпотеку, і розраховуючи на постійну стабільність фінансових доходів, не забудьте передбачити можливі тимчасові труднощі.

Оставить комментарий

Боб
Читайте ранее:
ПРИВАТБАНК. Довідка про закриття кредиту

«Кожна довідка, видана співробітником банку, перекладає заборгованість клієнта на виконавця...

ПРИВАТБАНК. Cпівробітники

Кожен співробітник ПриватБанку потрапляє під «ковпак» постійного нагляду з боку...

Закрыть