Калькулятор кредиту

Калькулятор кредита

Як найпростіше розрахувати оплату кредиту?
Продовжуючи захищати інтереси читача, впевнено кажу про те, що наявність кредитного калькулятора на домашньому комп’ютері дає можливість оцінити повну вартість покупки з оформленням кредиту. Такий спосіб боротьби за збереження власних грошей не залишає хитрому банківському працівнику можливості ввести Вас в оману, умовляючи на «нібито» хороші умови кредитування.
Використовуючи простенькі програми для розрахунку майбутніх витрат по кредиту, кожен з Вас буде в змозі з упевненістю приймати рішення про укладення кожної окремо взятої угоди, при цьому не розмірковуючи про надійність кредитного менеджера.

Є досить багато он-лайн сервісів, які дозволяють швидко підрахувати кредитні виплати. Але я впевнено рекомендую Вам на вибір два невеликих, але зручних кредитних калькулятора, які мають дуже багато переваг перед он-лайн калькуляторами:
- Завжди “під рукою”, незалежно від підключення до Інтернету;
- Дає розрахунок платежів по кожному місяцю, аж до завершення виплат;
- Можна вносити дати, суми та номера своїх квитанцій, постійно і повністю контролюючи процес;
- Можна вносити суми дострокового повного або часткового погашення кредиту (такої можливості не має більшість он-лайн калькуляторів);
- Відразу видно різницю між ануїтетними (рівними на весь період) і диференційованими платежами
Користуюся ними сам. Сподіваюся, що переконав і Вас. Якщо – так, то зовсім невелика інструкції з користування:

1. 

  Кредитний калькулятор - 1 варіант (330.5 KiB, 1,222 скачиваний)

 після скачування відкривається дуже відомою програмою Excel. Для тих, хто ще не знайомий з цією програмою:
- Обираєте лист “Платежі”;
- Відзначаючи необхідні комірки лівої клавішою мишки, у верхньому лівому кутку вводите чотири числа – сума, ставка, термін, дата отримання – і відразу маєте графік платежів і по ануїтетній, і по диференційованій схемі, з розбивкою по місяцям і датам;
- Комірки для введення даних – бірюзові, решта захищені від змін для того, щоб користувач випадково не стер потрібні формули;
- Якщо є дострокове погашення, просто введіть суму у відповідну клітинку в рядку місяця погашення.

2. 

  Кредитний калькулятор - 2 варіант (323.5 KiB, 894 скачиваний)

Для роботи з цим кредитним калькулятором, необхідно зберегти дану програму у себе на комп’ютері, розархівувати, а потім подвійним кліком мишки запустити. Відкривається дуже простий інтерфейс, розібратися з яким не важко. Але, для повного розуміння, все-таки опишу принцип його роботи.
1. В комірку «сума кредиту» вписуємо суму оформленого кредиту.
2. В комірку «процентна ставка» вносимо розмір процентної ставки по кредиту.
3. Комірка «дата отримання кредиту» призначена для визначення дати відліку. При натисканні на фільтр, випадає календар, за допомогою якого легко можна вибрати дату, або відзначити «галочкою» – сьогодні.
4. В комірку «термін погашення» вносимо кількість місяців, за які плануємо повернути позику.
Заповнивши всього чотири комірки сміливо «тиснемо» на кнопку розрахунок.
В автоматичному режимі програма розрахує і надасть точний розрахунок за заданими параметрами.

1. У колонці «залишок» ми бачимо залишкову суму після кожного чергового платежу.
2. Колонка «основний платіж» надає дані по тілу кредиту, яке при класичному виборі, дає однакову суму на весь період кредиту.
3. У колонці «відсотки» відображена точна сума нарахованих у даному місяці відсотків.
4. Підсумкова колонка «всього за платіж» надає точну цифру мінімального платежу, яка включає в себе суму тіла і відсотків.

Розглянувши класичний спосіб кредитування, переходимо до ануїтетних платежів.

Бажаючи розрахувати нестандартні умови, виставляємо галочку напроти пункту «платежі рівними частинами». Потім тиснемо кнопку «розрахунок». Спливає попереджувальна табличка із запропонованим щомісячним платежем, і очікує вашої згоди. Погодившись із сумою, знову натискаємо кнопку «розрахунок». Після проведення даних операцій перед нами виникає графік ануїтетним платежу з точним розрахунком заданих параметрів.

Ось і все. Просто, зручно, інформативно. І дуже необхідно!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

7 комментариев к записи “Калькулятор кредиту”

 1. Юлия пишет:

  Помогите срочно нада 90000 на закритие микрозаймов. Кто может помоч 0666817983, без предоплат.

 2. Аноним пишет:

  File does not exist.

 3. Сергей пишет:

  Чомусь не можу скачати жодного з запропонованих кредитних калькуляторів.

 4. Даша пишет:

  Це геніально, я навіть не знала, що таке існує. Але згодна з коментарями, кредити в основному беруть безвідповідальні люди, а відповідальні і самі порахують, скільки їм треба повернути. Але це дуже зручна річ, що б довести людині, яка не розуміє, що буде віддавати більше, що я і зроблю своєму чоловікові.

 5. Семен пишет:

  Мені здається, що далеко не всі так серйозно ставляться до кредиту. Тому не кожен буде думати про кредитний калькулятор. Адже вони не вибирали банк, а просто зупинилися на тому, який першим погодився з ними працювати.

 6. Інна пишет:

  Дуже часто банки і самі дають подібну роздруківку при оформленні кредиту. Як на мене, вона може бути корисною лише для загального ознайомлення. Як правило, в процесі погашення боргу в графік платежів вносяться певні корективи, адже якщо передбачене дострокове погашення, то клієнт щомісяця буде вносити зручну йому суму.

 7. Антон Валерьевич пишет:

  Вот я столкнулся с подобной проблемой, дело в том что когда я первый раз пришел брать кредит, мне называли одну ежемесячную сумму, а потом как оказалось она совершенно поменялась,я думаю что на сегодняшний день вообще не стоит брать кредит, это долговая кабала.

Оставить комментарий