Кредитна історія – запорука отримання кредиту!

Кредитная история

Основним орієнтиром у тумані сьогоднішньої халатності з боку клієнтів по відношенню до банку, є настільки значуще явище в кредитуванні, як кредитна історія.

Кожна людина, яка хоч раз зверталась в банк з бажанням оформити кредит, навіть в тому випадку, якщо вона передумала і в наслідку кредиту не отримала, заведена історія кредитів, яка постійно поповнюється в процесі подальшого кредитного обслуговування в будь-якому з банків України. Дана історія не є власністю конкретного банку, а всупереч загальному розумінню, її зберігає і детально поповнює бюро кредитних історій, в яке постійно стікаються дані з усіх фінансових установ України, практикуючих кредитування.

З історії обслуговування клієнтів давно закріпилася закономірність однотипної поведінки клієнта у всіх банках. Іншими словами, маючи позитивну кредитну історію, клієнт і надалі, найімовірніше, буде сумлінно тримати зобов’язання по позиці. Дане правило підтверджується роками обслуговування і створює сприятливі умови для швидкого розгляду заявки на видачу кредиту по відношенню до добросовісного і відповідального позичальника. Одночасно з цим, історія кредитів оберігає банки від видачі позики неблагонадійним позичальникам, з яким надалі банк змушений, буде «воювати».

Звернувшись в банк, з бажанням отримати кредит, клієнт з поганою кредитною історією, точно не похвалиться колишнім досвідом кредитування. А навпаки, щоб уникнути відмови – промовчить. Саме в цьому випадку кредитна історія надає неоціненну допомогу у розгляді заявки. Виявивши злісні порушення, служба банківської безпеки, виконуючи свій обов’язок, обов’язково дасть відмову на видачу кредиту.

У разі звернення клієнта з позитивною кредитною історією , банк не роздумуючи погоджується на видачу, довіряючи даним з бюро кредитних історій і покладаючись на сумлінність даного позичальника. Спираючись на ці дані, банк значно економить час, витрачений на одного позичальника, тим самим, даючи можливість менеджеру кредитування «пропустити через себе» більшу кількість клієнтів.

При бажанні отримати кредит – навіть з поганою кредитною історією , добропорядний громадянин все одно має можливість отримати позику. У даній ситуації можна звернеться до банкіра з проханням не ігнорувати його кредитну заявку, а обгрунтувати дане прохання підтвердженням «старих гріхів» вагомими причинами, зважаючи яких і склалася негативна репутація. Якщо банк невблаганний, то можна запропонувати в якості додаткового забезпечення по високоризиковому кредитом фінансового поручителя, який у свою чергу, буде нести солідарну відповідальність (разом з клієнтом) перед банком за видані кошти.

Простіше кажучи, пропонуючи поручителя на кредит, позичальник якого має погану кредитну історію, банк погодиться на видачу коштів, а клієнт отримає довгоочікувану готівку. У даному випадку, щоб історія кредитів виправилася, дуже важливо буде вчасно оплачувати кредит з двох причин:
1. Не погашаючи кредит, клієнт перекладає боргове зобов’язання на поручителя, який виручив його в потрібний момент. Внаслідок чого втрачаються дружні стосунки. А головне – втрата самоповаги.
2. Вчасно погашений кредит виправить ситуацію в бюро кредитних історій і матиме позитивний вплив при розгляді наступної кредитної заявки, на яку вже не знадобиться поручитель, так як даний позичальник вже не буде «злісним неплатником».

Вчасно погашений кредит дасть Вам можливість безперешкодно отримати наступну позику, яка буває життєво необхідною. Тому, будучи «добросовісним» клієнтом, Ви дбаєте про свою фінансову підтримку і на майбутнє.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

9 комментариев к записи “Кредитна історія – запорука отримання кредиту!”

 1. Vadim пишет:

  Потрібно 30000 грн на 3 місяці.
  Хто може допомогти, напишіть
  будь ласка на email

 2. Frederick Owen пишет:

  A) Особисті позики та розвиток бізнесу,
  B) Створення бізнесу, освіти,
  C) консолідація боргу,
  Г) Кредити з грошовими коштами.

  Зв’язатися з електронною поштою: gatewaytrustfund@gmail.com

  З вимогою кредиту:

  1. Повні назви:
  2.Mobilnummer:
  3. Країна:
  4.Loanbelopp:
  5.Lung Duration:
  6.Окупція:
  7.Sex:
  8.Аге:
  9. Грошовий дохід ($):
  10. Лолан Призначення:

  Фредерик Оуен
  MANAGER Gateway з цільовим фондом Необмежений доступ додому

 3. Даша пишет:

  Ви мене дуже заспокоїли, тому що з цього всього випливає, що моєму чоловікові більше ні в одному банку не дадуть кредит. Я дуже рада. Але ось таке у мене питання. Я чула, що це поширюється на всю сім’ю, тобто мені теж ніколи ні в якому банку не дадуть? Адже мало чого може трапитись.

 4. Дональд пишет:

  Так, поручителі потрапляють в делікатну ситуацію. Начебто і не брали нічого, а винні. У підсумку – знайти поручителя дуже проблематично. І потім – права поручителів ніяк не захищені в даному випадку.

 5. Qwerty пишет:

  Не знаю чи бувають люди з гарною кредитною історією, які брали великі кредити, на тривалі терміни. Тому що сьогодні ти на коні і заробляєш купу грошей, а завтра захворів або звільнився, і виплата кредиту тимчасово припинилася. Потім все буде виплачено, з відсотками і штрафами, але історія вже зіпсована.

 6. Інна пишет:

  Коли мова йде про споживчі кредити на незначні суми, то рішення, по суті, приймається автоматично. В інших випадках кредитна історія може зіграти невдалий жарт с позичальником.

 7. Александра пишет:

  Не знала що банк може дати кредит з поганою кредитною історією. Сама користуюся кредиткою вже давно, і сподіваюся що моя кредитна історія відмінна, але з іншого боку буду мати на увазі, що в разі крайньої необхідності можна спробувати взяти кредит з поручителем.

 8. Віталій пишет:

  Все вірно викладено. До речі, сьогодні 60% банків при прийнятті рішення про видачу (відмову у видачі) кредиту користуються Приватбанківським бюро кредитних історій УБКІ.

 9. Віктор Драч пишет:

  Краще було б назвати статтю “Відмінна кредитна історія – запорука отримання кредиту!”, так як далеко не всі банки будуть кредитувати клієнта навіть з середнім кредитним рейтингом.

Оставить комментарий