Кредитне агенство

Кредитне агенство

При всьому сьогоднішньому великому виборі банків, що займаються кредитуванням, основна частина людей не перебирає варіантами, а йде або в той банк, який ближче до будинку, або туди, де вже колись оформляли кредит.
Тому в кожному банку існує свій набір постійних клієнтів, які з року в рік, не змінюючи довіреному кредитному менеджерові, оформляють кредит, не читаючи кредитного договору та умов кредитування. У цьому випадку спрацьовує інстинкт довіри до людини. І з цієї причини багато банкірів, змінюючи місце роботи, перетягують за собою своїх постійних клієнтів.

Але як бути, якщо в банку немає знайомих, які порадять – який кредит вигідніше?
Можна самостійно кинутися на пошуки кращого кредитного продукту, але якщо практики в цьому немає, то шанси домогтися успіху мізерно малі. Варто не забувати, що багато менеджерів банку мають великий досвід маніпулювання людьми, який дозволяє їм змушувати клієнта мислити в потрібному напрямку. Іноді в банку ми підписуємо будь-який текст договору, довіряючи тільки словами менеджера. Наступним чинником проти самостійного пошуку вигідного кредиту, можна назвати приховані комісії банків-кредиторів, які можуть в рази перевищити передбачувані витрати по кредиту.

Кращим способом у такій ситуації, буде зібрати відомості у всіх своїх знайомих і друзів, про кожен їхній досвід спілкування з банком. Тоді намітиться ряд кредиторів, до яких йти не можна. І так само – можна буде вибудувати ланцюжок доброзичливих фінансових установ. Але наші банки так часто і так кардинально змінюють свою кредитну політику, що вже завтра ніхто не зможе гарантувати вдале оформлення. Тому на поради друзів особливо покладатися не варто.

Іноді люди, оформляючи кредит, просять банкіра не розповсюджуватися про це (хоча ця інформація є банківською таємницею), значить в цьому випадку вдатися до допомоги друзів у пошуках зручного кредиту так само не представляється можливим.

Саме для таких випадків існують кредитні агентства і брокери. Звернувшись в кредитне агентство, клієнт може розраховувати на допомогу у виборі кредитного продукту. Агент приймає у вас документи, копіює їх (а клієнт завіряє), заповнює кредитну заявку, в якій потрібно вказати номери телефонів свій і контактних осіб, вказує необхідну суму і можливий термін погашення. Далі, ця інформація поширюється в усі банки-партнери, для подальшого розгляду на предмет видачі.

У цьому місці хочу акцентувати увагу на всюдисущість таких агентств. Так як в їх інтересах співпраця з максимальною кількістю банків, то у них зібрана величезна база партнерів. Відправляючи одночасно на всі банки заявку однієї людини, вони полегшують пошуки потенційного позичальника і надають йому великий вибір пропозицій.

На наступний день банки, які готові видати кредит даній особі, подають зворотну заявку з позитивним рішенням і запропонованими умовами кредитування. На підставі таких пропозицій, агент рекомендує своєму клієнтові кілька банків з великого вибору схвалених заявок. Такі заходи обгрунтовуються досвідом роботи на кредитному ринку і на підставі великий і діючої бази даних про кредитні продукти всіх банків.

Потім клієнт, отримавши інформацію про запропонований кредит, приходить в одне з найближчих відділень цього банку, і завершуючи угоду, в той же день отримує кредит.

Такий варіант вибору кредитора, вважаю оптимальним, і не бачу причин його відкидати. Тому перш ніж піти в банк за кредитом, подумайте, може бути, хтось запропонує умови вигідніші, ніж у звичному для вас банку.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “Кредитне агенство”

  1. Принцеса пишет:

    Тільки власний аналіз банків і процентних ставок буде для мене переконливим доказом. Все ж людина так влаштована, що перш за все думає про свою вигоду, все так і роблять, і порадники в тому числі. І це навіть не з підлості- це щось на зразок інстинкту або симбіозу.

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Як не платити відсотки
Як не платити банку відсотки?!

Існує реальний спосіб отримати кредит, не дозволивши банку нарахувати на...

Выбор кредита
Головні питання при виборі кредиту

Переживаючи за своїх читачів, я задався питанням - як саме...

Закрыть