Кредитний адвокат

Кредитний адвокат

Бум кредитування, що охопив нашу країну з 2007 по 2010 рік, спровокував довгу низку судових позовів з боку банкірів, які, отримавши владу грошей, готові були відібрати у бідного позичальника останню «сорочку». Але такі жорсткі заходи, відклавши негативний відбиток у пам’яті нашого «брата», ще протягом тривалого часу будуть нагадувати про високий ступінь відповідальності за запозичені борги. Переживши важкі часи, і навчена гірким досвідом спілкування з банками, наша людина стала більш уважно ставитись до умов кредитування, ретельно перебираючи кредиторами.

Вивчивши статистичні дані по проблемних боржникам, і переконавшись у великій кількості виграних банками справ, можна зробити висновок про те, що і на сьогоднішній день багато українців, доводячи свою правоту перед банком, безнадійно програють практично кожен судовий процес.

Будучи працівником банку і на власні очі спостерігаючи кожну угоду, я неодноразово ловив себе на думці, що найнявши адвоката, багато позичальників мали-б великий шанс на повну зміну ходу розгляду. Звичайно, у мене немає впевненості у беззастережній перемозі боржника. Але те, що в розрахунках іноді багато помилок, листи позичальникам рідко вирушають у точній відповідності з вимогами Нацбанку, а справи передаються до суду значно пізніше, ніж того вимагає законодавство – це точно. Враховуючи сукупність таких зауважень, кожен позичальник має право на перерахунок заборгованості, який значно зменшить суму кредиту, а значить – полегшить долю платника.

Так як всі договори складаються банками, то становище боржника виглядає менш захищеним і набагато вразливішим. Але це тільки на перший погляд. Насправді кредитний договір підписується тільки для того, щоб формально узаконити борг позичальника перед кредитором. А всі інші пункти є констатацією законодавства, яке і без договору зобов’язує нас дотримуватися даної угоди. Тому, захищаючи себе від «атакуючого» банкіра , не варто обмежуватися скромними правами позичальника, а спираючись на все чинне законодавство, боротися за кожну копійку, нараховану банкірами.

Задавшись питанням – чи варто вдаватися до послуг кредитного адвоката, мені хочеться у вас уточнити: а чи знаєте ви українське законодавство так, як знають його адвокати? Вся справа в тому, що банк виграє всі підряд суди не з тієї причини, що займає сильну позицію кредитного договору, а через незнання позичальником законів, покликаних його захищати. І змирившись зі своїми боргами, клієнт потім ще багато років буде розплачуватися за таким кредитом. У мене у відділі лежать справи простих людей, які не в змозі заплатити «трохи більше». Тому їх сума щомісячного платежу дорівнює розміру щомісячної штрафної санкції. Таким чином, цей кредит ніколи не погаситься, а клієнт буде вічним боржником банку.

Якщо ви до цих пір роздумуєте, підключати адвоката чи ні, то в моєму сприйнятті ви дуже схожі на клієнта, який за рекомендацією помічника судді пише заяву про те, що згоден з будь-яким рішенням суду (у моїй практиці є й такі випадки). Тоді, взагалі не розмірковуючи на тему справедливості, суддя погоджується з усіма вимогами банку – провадження закрито, і слава Богу.

Звернувшись за допомогою адвоката, що спеціалізується на кредитних справах, позичальник отримує грамотного і компетентного фахівця, який за роки практики в цьому напрямку напрацював собі діючу методику, здатну істотно впливати на хід процесу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

2 комментариев к записи “Кредитний адвокат”

  1. Ніка пишет:

    В будь-якому випадку, якщо ви розглядаєте можливість того, щоб судитися з банком, важливо мати в наявності всі виписки з рахунків та інші документи, які можуть допомогти у справі. Особисто я зберігаю всі ці дані навіть після того, як відносини з банком припинилися.

  2. Володимир пишет:

    Згоден з автором щодо послуг обізнаного фахівця-адвоката, він насправді може допомогти у вирішенні питань щодо кредиту у разі, коли банк діє за межами закону. Наодинці це важко вирішити.

Оставить комментарий

Подробнее в Суд
Суд з банком
Виграти суд з банком. Продовження

У випадку якщо кредит був оформлений в магазині, а філія...

Суд з банком
Виграти суд з банком

Банки теж програють суди Уклавши кредитний договір, багато людей вважають,...

Закрыть