Ми у кредитному рабстві. Продовження

Kreditnoje_rabstvo

Продовжуємо публікувати листи читачів сайту.

Лист-прохання на основі мого, на жаль, негативного досвіду отримання та виплати кредиту на купівлю квартири в Укрсоцбанк (ТМ UniCredit Bank). Цей банк практикував або практикує сплату комісій за дострокове погашення кредитів; одностороннє підвищення процентів за вже виданими кредитами; не рівні умови виплати кредитів; спонукання боржників до видачі довіреностей різного змісту представникам від Укрсоцбанку; утримання в банку правовстановлювальних документів на належну боржникам власність; мниму безпорадність щодо повернення значних сум безнадійних кредитів виданих бізнесовим структурам; вказівку в документах на оплату кредиту курсу валют більш низького, ніж реально сплаченого боржниками; спонукання громадян до виплат кредитів за поточним високим курсом іноземних валют до гривні тощо.
Укрсоцбанк встановив комісію за дострокове погашення кредиту, зводячи нанівець всі шанси боржників виплатити кредит до фінансової кризи.
Колишній голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін знаходиться за кордоном «у розшуку» і закритий для спілкування з клієнтами Укрсоцбанку. З посади голови наглядової ради Укрсоцбанку такий суб’єкт звільнений лише 06 червня 2014 року, згідно його надісланої електронною поштою заяви.
Я нічого не прошу для себе. Я розрахувався з Укрсоцбанком і вже не рахую втрачене, але відчуваю себе обманутим та пограбованим. Не розцінюйте моє звернення як особисту образу та скаргу на Укрсоцбанк. Інші банки не ліпші, а отже, проблема кредитного рабства має глобальний характер.
Допоможіть вирішити національну проблему кредитного рабства справедливо та в інтересах народу.
Впевнений, що Ваше видання і кожен кореспондент зрозуміє емоції людей, які потерпають від кредитного рабства, проти яких увімкнута потужна система зневаги до їх проблем і, навіть, трагедій. На мітинги зубожілих боржників банків, невідомі особи підсилають провокаторів, в Інтернеті і засобах масової інформації проблема кредитного рабства або замовчується, або зубожілих заручників банків провокаційно та нахабно оббріхують, вимальовуючи їх жадібними грішниками, ледарями та маргінальними неуками. Боргові заручники банків – це обмануті, пограбовані банками, зневірені люди, в них немає сил на лайку або скандальні політичні заяви. Вони працьовиті, сповнені любові і віри та бажають одного – справедливого вирішення національної проблеми кредитного рабства. Будьте гуманні щодо них та їх прагнень.
Шановному колективу шановного видання!
Виплати кредитів, особливо валютних, перетворилися на кредитне рабство, а в цьому випадку, навіть Божа мудрість, вимагає рішучих дій і боржників, і банків, і держави. Навіть праведний Мойсей, виводячи народ з єгипетської землі, призвав узяти в єгипетських сімей у борг золоті та срібні речі, без намірів їх повернути, як плату за роки рабства. В поміщицькій Російській імперії існувало обмеження щодо процентів за позикою – не більше 6%, державний кредит наданий селянам на викуп поміщицької землі, в кінцевому рахунку, був прощений, що призвело до значного поліпшення добробуту селян. Боргові зобов’язання та боргове рабство зовсім різні речі. Позичальники валютних кредитів були доведені до зубожіння курсом гривні до долара США – 8, що вже казати про курс 11-15. Здається, що держава відсторонюється від вирішення цієї проблеми. Можливо, колись у майбутньому, ми прийдемо до ідеї державного монополістичного капіталізму, який вивів США на перше місце серед провідних країн світу. Наразі, можна розраховувати тільки на Вашу милість та авторитет. Пожалійте доведених до зубожіння заручників банківських кредитів. Не всім пощастило у бізнесі. Хтось продовжив працювати відповідно до своїх талантів та здобутої освіти за копійки. Досі держава не цінує працю вчителів, лікарів, вчених, дослідників навіть, якщо вони демонструють результати. Рідко досягають успіху в Україні і просто чесні люди, з високими моральними якостями. Можливо, колись у майбутньому, такі люди або їх діти, врятують людство та планету. Допоможіть їм.

Щиро бажаю Вашому виданню всенародної підтримки та процвітання!
Буду дуже вдячний, якщо Ви допоможете звільнити хоча б малу кількість людей від кредитного рабства.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

1 комментарий к записи “Ми у кредитному рабстві. Продовження”

  1. Микола пишет:

    Думаю, що, мінімум, в найближчі 10-20 років від кредитного рабства можна врятуватися, тільки якщо не зв’язуватися з кредитами взагалі. Якогось просвіту в цій сфері, як і в більшості інших не помітно, на жаль…

Оставить комментарий

Подробнее в Важливо!
Valjutnuj_kredit
Валютний кредит:((( Все дуже погано?

Нинішня ситуація в банківському секторі, звичайно, змушує нервувати українських громадян,...

ПРИВАТбанк
Думки про ПРИВАТБАНК

До статті "Чому ПРИВАТБАНКУ немає в рейтингу надійних банків" надійшов...

Закрыть